Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie się chyba nie da. 

Chyba ciągle zapominacie że Pamelę Anderson nalezy oceniać w stanie surowym :)

 

Spójrzmy na ten artykuł i tego faceta.

http://www.sport.pl/rio2016/1,130063,20525878,rio-2016-pamietacie-muskularnego-tongijczyka-z-ceremonii-otwarcia.html#Czolka3Img

On nie musi malować oczu, malować ust, ani nanosić podkładu na twarz czy butów z obcasami zakładać żeby się laski posikały przy nim. Tak jak my uważamy kobiety za ładniejsze tak one mają chyba inne zdanie mimo że facet nie poprawiał swojej urody tak jak poprawiły ją one.

Już pomijam że gdyby jakiś dziennikarz zaczął masowąc po cyckach laskę to co by to było... kobietom wolno więcej? Chyba równiez przez to nastawienie że one to te lepsze i piękniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zajebiście

 

mają temat obok, zamiast od razu zacząć tam kontynuować to rozpierniczają kolejny gadką o... nawet nie wiem o czym

 

oczywiście żeby było śmieszniej mod jeszcze ten offtop powiela

 

graty

Jakim cudem komentowanie lapu capu może mieć off top? Przecież to jest komentarz do wpisu w lapu capu wiec chyba się czepiasz na sile Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciągle zapominacie że Pamelę Anderson nalezy oceniać w stanie surowym :smile:

 

Spójrzmy na ten artykuł i tego faceta.

http://www.sport.pl/rio2016/1,130063,20525878,rio-2016-pamietacie-muskularnego-tongijczyka-z-ceremonii-otwarcia.html#Czolka3Img

On nie musi malować oczu, malować ust, ani nanosić podkładu na twarz czy butów z obcasami zakładać żeby się laski posikały przy nim. Tak jak my uważamy kobiety za ładniejsze tak one mają chyba inne zdanie mimo że facet nie poprawiał swojej urody tak jak poprawiły ją one.

Już pomijam że gdyby jakiś dziennikarz zaczął masowąc po cyckach laskę to co by to było... kobietom wolno więcej? Chyba równiez przez to nastawienie że one to te lepsze i piękniejsze

Oczywiście, że poprawiał swoją urodę, tylko w inny sposób niż kobiety. Mężczyźni również poprawiają swoją urodę na wiele sposobów, po prostu inne cechy uznajemy za atrakcyjne u kobiet, a inne u mężczyzn i w inny sposób można je poprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem komentowanie lapu capu może mieć off top? Przecież to jest komentarz do wpisu w lapu capu wiec chyba się czepiasz na sile

Przecież to jest kontynuacja dyskusji z tematu o dziewczynach. Wystarczy przenieść posty stąd - tam i bawcie się dalej, przecież nikt Wam nie broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest kontynuacja dyskusji z tematu o dziewczynach. Wystarczy przenieść posty stąd - tam i bawcie się dalej, przecież nikt Wam nie broni.

 

Ani się kurfa ważcie!

 

Mówiłem założyć im nowy temat. Niech się tam targają za włosy i drapią pazurkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to szczególnie, ponoć urodziłem sie czarny (od włosów rasiści) i tak mi zostało. Rozumiem, ze inne typy męskie na planecie sa w wieku dojrzałym pozbawione owłosienia jak Julek Cesar...

 

 

 

Wiesz, niektórzy na basenie pływają w swetrach, ale nie jest to chyba norma.

 

 

 

A ja się w czepku urodziłem i od razu mnie pielegniarka dziabnęła paznokciem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.