Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie o to chodziło.

To się pisze słaby w obronie.

 

Nawet jeśli miałby na myśli słabego guarda to dalej jest to tylko osobista opinia i nijak nie pasuje do łapu capu rapciu ciapciu... 

Nie, to nie jest opinia. Opinią to może być brzydki albo że go nie lubię. Kiedy powiem, że ciężka niewydolność serca to "słaba" choroba, to nie mówię opinii, tylko mówię bzdurę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie napisał instrukcji do łapu-capu, to, że wg pewnej części forum opinie się tu nie nadają, to nie ma żadnego znaczenia, wolny kraj mamy. Trafność wrzutki odzwierciedla liczba lajków i tyle, wbijcie sobie to w końcu do głowy.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie napisał instrukcji do łapu-capu, to, że wg pewnej części forum opinie się tu nie nadają, to nie ma żadnego znaczenia, wolny kraj mamy. Traność wrzutki odzwierciedla liczba lajków i tyle, wbijcie sobie to w końcu do głowy.

Ja napisałem instrukcję (na podstawie konwencji twórców oryginalnego łapu-capu z C+) i Ty sobie wbij do głowy, że jak nazwiesz kota psem, to nie znaczy, że kot jest psem. Wolny kraj mam więc przyjdę do Twojego domu, nasram Ci na dywam i powiem Ci, że mamy wolny kraj i ja Twój dom nazywam moją toaletą. Myślę, że dostałbym za to od ch**a lajków. LOGIC FTW.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pisze słaby w obronie.

 

Nie, to nie jest opinia. Opinią to może być brzydki albo że go nie lubię. Kiedy powiem, że ciężka niewydolność serca to "słaba" choroba, to nie mówię opinii, tylko mówię bzdurę. 

Ale przecież Reikai to napisał . To że nie rozumiesz słowa pisanego nie oznacza że musisz wrzucać coś do łapu-capu.

Bo powiedz czego nie rozumiesz w zdaniu marny obrońca który jest gloryfikowany za wpływ na obronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem instrukcję (na podstawie konwencji twórców oryginalnego łapu-capu z C+) i Ty sobie wbij do głowy, że jak nazwiesz kota psem, to nie znaczy, że kot jest psem. Wolny kraj mam więc przyjdę do Twojego domu, nasram Ci na dywam i powiem Ci, że mamy wolny kraj i ja Twój dom nazywam moją toaletą. Myślę, że dostałbym za to od ch**a lajków. LOGIC FTW.

 

Nie no klasa. Porównujesz wklejanie głupich wypowiedzi na publicznym forum do wchodzenia brudną dupą na prywatny dywan. k**** Findek, bez jaj. Możesz samozwańczo nazywać siebie strażnikiem tego kurwidołka, ale to wcale nie znaczy,  że ktokolwiek ma to brać na serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no klasa. Porównujesz wklejanie głupich wypowiedzi na publicznym forum do wchodzenia brudną dupą na prywatny dywan. k**** Findek, bez jaj. Możesz samozwańczo nazywać siebie strażnikiem tego kurwidołka, ale to wcale nie znaczy,  że ktokolwiek ma to brać na serio.

 

Zasaniczo to tylko Rappar nie rozumie na czym polega  temat łapu-capu więc jak myślisz gdzie tkwi problem?

 

W Findku i większości wypowiadających się  która regularnie uważa , że Rappar tymi wrzutkami się ośmiesza czy jednak w Tobie jako samorodnym obrońcy uciśnionych, który na dodatek broni wrzutki która ani  nie była smieszna ani kontrowersyjna a została wrzucona bo ktoś nie rozumie zdania złożonego

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie wrzutki tylko prawa do wrzucania opinii. To czy RappaR się ośmiesza czy nie, to mnie w ogóle nie interesuje. Ta regularna większość to Ty, Findek i Skoczek, reszta ma to w dupie dokumentnie i tak to właśnie powinno działać.

To sobie może poczytaj chociaż ten wątek a zobaczysz jak trochę więcej userów co chwila apeluje do Rappara o zrozumienie tego tematu

 

I możesz sobie tworzyć własne definicje niemniej łapu-capu istnieje do czegoś innego. Tylko nie wiem po co potem apelujesz do moderatorów o wydzielenie tematów bo ktoś piszę o Indianie w temacie o Denver albo o modzie w temacie o Thunder

A zgodnie z Twoja definicją powinieneś mieć to gdzies czy ktoś rozpierdala wątek i piszę nie na temat bo dokładnie tym sa wrzutki Rappara

Pisaniem nie na temat

 

, wbij sobie to w końcu do głowy.

 

To tak na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak aż sobie polukałem to łapu capu

 

sam autor tematu nie tak dawno wstawił taki post:

 

Wchodze pierwszy raz na forum po nocce, odpalam temat a tu taki brylant:

 

 

Z całym szacunkiem dla Billa Rusella i nic nie ujmując jego 11 pierścieniom.Trzeba sobie jednak zdać sprawę ,że po pierwsze w czasach kiedy Russell zdobywał swoje pierścienie w NBA grało osiem drużyn,po drugie Bill grał w Celtics z siedmioma przyszłymi HO Famers,na dodatek Russell nie był ani liderem ,ani największą gwiazdą w Celtics ,gdyż byli od niego lepsi Tom Heinsohn,Bob Cousy,John Havlicek.,Dlatego dajcie spokój z tym Russellem -Wilt Chamberlain pomimo tego ,że zdobył tylko dwa pierścienie był w tych czasach o wiele lepszym koszykarzem., - mayor

 

 

co chyba jest śmieszkiem z opinii a nie z lapsusa językowego!

 

dalej:

 

masa postów z gwiazdką, które nie dotyczą lapsusów językowych (nawet kilka Rappara)! zabronić ich? bo na canal+ kiedyś było tak i tak?

 

posty z lapsusami a'la canal+ mają mało lajków

 

Sorry Panowie, ale nie ulepszajcie tego na siłę (a że Rappar wrzuca tam często nieśmieszne rzeczy to zupełnie inna sprawa)

 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no klasa. Porównujesz wklejanie głupich wypowiedzi na publicznym forum do wchodzenia brudną dupą na prywatny dywan. k**** Findek, bez jaj. Możesz samozwańczo nazywać siebie strażnikiem tego kurwidołka, ale to wcale nie znaczy,  że ktokolwiek ma to brać na serio.

Klasa nie ma nic do rzeczy. Analogia jest oczywista i celna, a wniosek taki, że z logiki czynisz swoją dziwkę. Podążając Twoim tokiem rozumowania (i stosując mniej drastyczny przykład, żebyś nie miał wyjścia do zmiany tematu i przerzucenia ciężaru dowodu na mnie) to w temacie o Lakers można napisać post o meczu Cavs i Celtics bez umieszczania Lakers w kontekście. Ktoś powie - "Findek, to nie na temat !", a ja mu odpowiem "To wolny kraj".

 

Ale najgorsze jest to, że w najlepszym razie, to jest Was trzech, którzy chcecie zrobić z łapu-capu śmietnik na nieprzemyślane lub jak najbardziej słuszne opinie stojące w sprzeczności z Waszym pojmowaniem. Reszta forum ma tego dosyć i to nie jest tak, że się raz ktoś dojebał, przecież pod co drugą (lub nawet częściej) wrzutką Rappara czy Twoją jest co najmniej jeden post, w którym ktoś Wam pisze, że to nie o to chodzi. Więc albo to jest udany trolling albo nie dociera do Was, że nie jesteście tutaj sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu akurat Ty uzurpujesz sobie prawo do stwierdzania co jest na temat a co nie jest w tak 'nieokreślonym' temacie jak 'łapu capu' skoro nawet autor tego tematu wrzuca posty, które są sprzeczne z Twoim 'regulaminem'?

Bo jak sobie przejrzysz łapu-capu i ten temat to się okaże, że nie jestem jedynym, któremu definicja Rappara i LBSa nie odpowiada. Nie jest nas również dwóch. A czemu akurat ja mam tyle cierpliwości i wracam do tego tematu ? Nie wiem, pewnie jestem zje***y i mam marne priorytety w życiu ale już naprawiam ten błąd i nawiązując do poprzedniego posta, idę zmyć naczynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sobie przejrzysz łapu-capu i ten temat to się okaże, że nie jestem jedynym, któremu definicja Rappara i LBSa nie odpowiada. Nie jest nas również dwóch. A czemu akurat ja mam tyle cierpliwości i wracam do tego tematu ? Nie wiem, pewnie jestem zje***y i mam marne priorytety w życiu ale już naprawiam ten błąd i nawiązując do poprzedniego posta, idę zmyć naczynia.

 

No sęk tym, że przejrzałem i masa postów śmieszkujących z opinii jest lubiana (gwiazdki te sprawy), więc w ogóle nie rozumiem tego problemu (jeszcze okej jakby to było na zasadzie 'wrzucacie za dużo' zamiast 'nie rozumiecie o co tu chodzi' - ba sam bym to poparł pewnie).

 

To 'jest nas wielu' - well, jest kilku mocniej aktywnych userów na forum w przypadku których jakbyś napisał xxx jest siusiakiem to dostałbyś kupę lajków :) - to niczemu nie dowodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sobie przejrzysz łapu-capu i ten temat to się okaże, że nie jestem jedynym, któremu definicja Rappara i LBSa nie odpowiada. Nie jest nas również dwóch. A czemu akurat ja mam tyle cierpliwości i wracam do tego tematu ? Nie wiem, pewnie jestem zje***y i mam marne priorytety w życiu ale już naprawiam ten błąd i nawiązując do poprzedniego posta, idę zmyć naczynia.

No nie jesteś jedynym, ani nawet nie jest was dwóch. Ty, Skoczek i Ely3, który ma problem ze sobą tak duży, że śledzi każdy mój post by się dojebać.

Jaki kraj, takich trzech muszkieterów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najgorsze jest to, że w najlepszym razie, to jest Was trzech, którzy chcecie zrobić z łapu-capu śmietnik na nieprzemyślane lub jak najbardziej słuszne opinie stojące w sprzeczności z Waszym pojmowaniem. Reszta forum ma tego dosyć i to nie jest tak, że się raz ktoś dojebał, przecież pod co drugą (lub nawet częściej) wrzutką Rappara czy Twoją jest co najmniej jeden post, w którym ktoś Wam pisze, że to nie o to chodzi. Więc albo to jest udany trolling albo nie dociera do Was, że nie jesteście tutaj sami.

 

Tak się akurat dziwnie składa, że do głupot to ja akurat pamięć mam dobrą i choć faktycznie zdarzyło mi się wrzucać opinie, to nie była to na pewno choćby 1/10 całości. Prawda jest taka, że to Ty sobie ubzdurałeś, że lwia większość moich wrzutek to nieśmieszne opinie, nawet Ely, który obecnie jest na etapie ciśnienia mnie dosłownie o wszystko, przyznał, że jest to raczej indywidualny przypadek. Julek już próbował Ci wytłumaczyć, że takich cytatów ten temat jest pełen, przykłady? Służę uprzejmie!

 

vs minny

@ sac

vs dallas

vs denver

@ brooklyn

@ ny knicks

 

pierwsze 6 meczy sezonu, 6-0 możliwe

 

a w Christmas Day przeciw Clippers, liczę bardzo mocno na wygraną, naprawde mocno

 

 

Wrzucone po tym jak Lakers zaczęli sezon od 0-x w fatalnym stylu, przecież to też jest czyjaś opinia, jednakże dziwnym trafem zdołała zgarnąć 23 polubienia

 

Czy mozemy już powiedzieć że Cavs to zespół Irvinga? Przynajmniej w tej serii był zdecydowanie najlepszym graczem w swoim teamie, zobaczymy co bd dalej.

 

wrzutka mojego autorstwa, która również zebrała mocną gwizdkę, z tego co pamiętam, to pretensje o jej treść miałeś tylko Ty i bodajże Ely (ale mogę się mylić i byłeś to tylko Ty)

 

 

mike conley dostanie pewnie spore pieniadze. pewnie cos kolo 8-10 baniek na sezon
nie rozumiem po co nam rezerwowy pg za takie pieniadze, kiedy mamy dziury praktycznie na kazdej pozycji.
 
kolejna "opinia", przecież każdy ma prawo sądzić, że Conley to rezerwowy pgek za 10 baniek, prawda? 28 lajków
 

nie ma wymówek panie Lebron, przegrasz wypadasz z top 10 all time

 

 

wrzutka, którą sam polubiłeś, żeby było śmieszniej :grin:

 

reasumując - przejrzałem wszystkie posty z ostatnich dwóch lat, w tym czasie wrzuciłem dwie opinie z czego jedna zabrała gwiazdkę, a druga została polubiona przez samego Ciebie, poza nimi jest jeszcze ponad 10 innych wrzutek, które były bardzo chodliwe i nie były opiniami, dwa posty były słabsze widocznie i nie zebrały polubień

 

jak widzisz postarałem się bardzo mocno aby jak najrzetelniej przedstawić Ci mój punkt widzenia na sprawę, zajęło mi to sporo czasu i tak naprawdę w tym czasie wolałbym pisać w temacie Nuggets gdzie pojawiło się wiele wątków o wiele mi bliższych wymagających komentarza z mojej strony - oczekuje więc abyś teraz Ty, Robercie, poświęcił swój cenny czas i  znalazł cytaty w których inni userzy zarzucają mi rospierdalanie wątku cudzymi opiniami.

 

Serio, czekam.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I możesz sobie tworzyć własne definicje niemniej łapu-capu istnieje do czegoś innego. Tylko nie wiem po co potem apelujesz do moderatorów o wydzielenie tematów bo ktoś piszę o Indianie w temacie o Denver albo o modzie w temacie o Thunder

A zgodnie z Twoja definicją powinieneś mieć to gdzies czy ktoś rozpierdala wątek i piszę nie na temat bo dokładnie tym sa wrzutki Rappara

Pisaniem nie na temat

 

Pisałem już, że sprawa RappaRa mnie nie interesuje, znam go trochę lepiej niż Ty i wiem jakiego typu jest człowiekiem i potrafię go zaakceptować ze wszystkimi jego wadami i zaletami, to, że Ty na widok jego nicku dostajesz spazmów i drgawek, to absolutnie nie jest mój problem, wiesz? Moja konkluzja jest taka, że jeśli Rappi zostanie lekarzem i będzie zarabiać lepiej niż 95% forum to w rezultacie fakt, że nie do końca kuma idee łapu-capu nie będzie go aż tak dyskredytować w oczach Pana Boga. 

 

Przyjmij to na klatę.

 

Natomiast jeśli chodzi o fakt, że nie potrafię zrozumieć Twojego poglądu na te temat to szczerze powiedziawszy - mam to w dupie. Jakiś czas temu apelowałem, żeby temat Random Shit został założony przez Chytrego, gdyż działo się tak cztery lata z rzędu i stało się to dla wielu z nas miła tradycją podczas inauguracji sezonu, idee tą wyśmiałeś, choć tak naprawdę nawet nie znałeś tematu, więc teraz zrozum mój punkt widzenia i przestań w końcu umoralniać wszystkich w koło, bo prawda jest taka, że dostałeś moda po znajomości, a jesteś rekordzistą pod względem obecności na ignorze - trochę słabo jak na seniora, który raczej powinien tonować nastroje, a nie ja ciągle zaogniać. No, ale trudno się mówi i jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Rappi zostanie lekarzem i będzie zarabiać lepiej niż 95% forum to w rezultacie fakt, że nie do końca kuma idee łapu-capu nie będzie go aż tak dyskredytować w oczach Pana Boga. 

 

gwoli ścisłości - za zarobki nie dostanie też raczej żadnych propsów od Pana Boga (ba to właśnie może go wręcz dyskredytować!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.