Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest brutalna

Nie każdy ma czas i chęci i nie każdy wie ze jest coś takiego (coś jak dzwonienie do siebie przez 7 że stacjonarnego kiedyś).

 

Akcji nie widziałem, dowiedziałem się po fakcie, ale gdybym widział i kliknal na linka i zobaczył swój profil to bym mnie jasny c*** strzelił i pewnie bym chciał rappara rozniesc. Nie dziwię się że chłopaki się wkurwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek, mimo wszystko szacun. Spiętych nie brakuje i nie każdego stać na autodissa w postaci umieszczenia się w ŁC.

 

Tak pod kątem wakacyjnym (takowego topicu nie widzę, a szkoda), w Złotych Piaskach nie byłem, byłem w Słonecznym Brzegu. Ponoć w Słonecznym Brzegu jest lepiej. Pod kątem pewności pogody i optymalizacji kosztów na miejscu (np. na studencką kieszeń), zdecydowanie polecam Bułgarię. Słońce gwarantowane, plaże całkiem ok, dziewczyny ładne, alkohol tani, no i w ramach atrakcji dwa naprawdę fajne aquaparki. Z negatywów wymienię chyba tylko dość obrzydliwe połączenie betonu z piaskiem i asfaltem i ciągły hałas.

W pobliżu do zwiedzania jest w zasadzie tylko Nesebar, wiec wyjazd polecam wyłącznie dla tych, którzy chcą się dobrze pobawić i porządnie pobalować. Nie wybieram się tam jednak w najbliższych latach (w tym roku niestety w ogóle nigdzie się na urlop nie wybieram). Jeśli jednak można byłoby planować urlop nie w wymiarze dni roboczych, a kosztów pobytu, to zdecydowałbym się na Słoneczny Brzeg.

 

PS. Na Węgrzech jest Balaton :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek, mimo wszystko szacun. Spiętych nie brakuje i nie każdego stać na autodissa w postaci umieszczenia się w ŁC.

 

Tak pod kątem wakacyjnym (takowego topicu nie widzę, a szkoda), w Złotych Piaskach nie byłem, byłem w Słonecznym Brzegu. Ponoć w Słonecznym Brzegu jest lepiej. Pod kątem pewności pogody i optymalizacji kosztów na miejscu (np. na studencką kieszeń), zdecydowanie polecam Bułgarię. Słońce gwarantowane, plaże całkiem ok, dziewczyny ładne, alkohol tani, no i w ramach atrakcji dwa naprawdę fajne aquaparki. Z negatywów wymienię chyba tylko dość obrzydliwe połączenie betonu z piaskiem i asfaltem i ciągły hałas.

W pobliżu do zwiedzania jest w zasadzie tylko Nesebar, wiec wyjazd polecam wyłącznie dla tych, którzy chcą się dobrze pobawić i porządnie pobalować. Nie wybieram się tam jednak w najbliższych latach (w tym roku niestety w ogóle nigdzie się na urlop nie wybieram). Jeśli jednak można byłoby planować urlop nie w wymiarze dni roboczych, a kosztów pobytu, to zdecydowałbym się na Słoneczny Brzeg.

 

PS. Na Węgrzech jest Balaton :grin:

Trochę pozwiedzać można jednak jeśli się człowiek z lekka wysili i zdecydowanie polecam po sezonie tak jakoś wrzesień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przem, ale jeśli wakacje mają być nad Morzem Czarnym to akurat pod kątem zwiedzania chyba lepsze są Złote Piaski - bo bliżej do Warny (a z tego co wiem, odnośnie wakacji w Bułgarii wyłącznie pod kątem zwiedzania najlepsze jest jej centrum). Tam jednak nie byłem, więc wbrew polskiej tradycji "nie znam się, więc się wypowiem", nie wypowiem się.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.