Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

No nie możesz wyciągnąć takiego wniosku. Skoro Polacy stwierdzili, że żyje im się gorzej, to nie możesz twierdzić, że żyło im się lepiej. Wczoraj szydziłeś z darkonzy, że forsuje tezy wbrew faktom, a sam upierasz się przy czymś, co już podlinkowałem, że jest nieprawdą.

 

 

Możesz mi pokazać fragment badania, w którym Polacy stwierdzili, że żyje im się gorzej?

 

Nie, ale możesz się wypowiadać tylko na temat jej wagi, a nie tego, czy żyje jej się lepiej.

Ja nie, ale już psychiatra, nie dość, że może się wypowiadać za nią, to to robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz mi pokazać fragment badania, w którym Polacy stwierdzili, że żyje im się gorzej?

 

Polacy stwierdzili, że są mniej zadowoleni z tego, jak żyją. 

 

Stawiając w ten sposób pytanie rozumiem, że zamierzasz bronić tezy, że jeżeli zadowolenie człowieka z życia rośnie, to żyje mu się coraz gorzej, tylko po to, żeby napisać ostatecznie iż masz rację?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy stwierdzili, że są mniej zadowoleni z tego, jak żyją. 

Czyli, już nie stwierdzili, że żyje się im gorzej, tylko, że są mniej zadowoleni z tego jak żyją. Czyli coś innego. Więc teraz jeszcze pokaz fragment, że stwierdzili, że są mniej zadowoleni z tego jak żyją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, już nie stwierdzili, że żyje się im gorzej, tylko, że są mniej zadowoleni z tego jak żyją. Czyli coś innego.

Aha. Czyli cos innego ale pensja i zadowolenie z życia to to samo. Ok. Tu skończymy. I tak nikogo to nie interesuje a Ty nawet jakbyś wjechał samochodem jednym wejściem do galerii handlowej a drugim wyjechał to dalej byś się upierał ze nie pomyliłeś drogi...

Szczególnie kiedy jej koleżanki z insta pochudły po 10 kg każda :)

Ciesze się, że ktoś jeszcze rozumie o co tu chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli cos innego ale pensja i zadowolenie z życia to to samo. Ok. Tu skończymy. I tak nikogo to nie interesuje a Ty nawet jakbyś wjechał samochodem jednym wejściem do galerii handlowej a drugim wyjechał to dalej byś się upierał ze nie pomyliłeś drogi...

Nie, pensja i zadowolenie z życia to nie to samo. Jednak z kontekstu postu Darkonzy wynikało jednoznacznie, że chodzi o to, ze pensje nie rośnie i nie patrzył na dane CBOS, których pewnie nie znał, podobnie jak pierdolił o 95% udziału płac w PKB Norwegii. Ty zaś postanowiłeś się dowalić, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem w odwecie za to, że nie popieram nakazywania chodzenia do kościoła w niedzielę. To zagrałem z Tobą w tą grę i Ciebie pokonałem, bo jak na osobę, która jakoby sprawdza regularnie zaliczenia, okazało się, że nie rozróżniłeś pojęć zdawalności, a średniego wyniku. I po porażce w "grze", którą sam zacząłeś, zamiast się przyznać do błędu, zagrałeś hipokrytę i idziesz wielce obrażony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że Morawiecki póki co jest żałosny na nowym stanowisku i szczególnie na arenie międzynarodowej c***a zdziała? Niby jego znajomosc jezykow obcych i obycie wsrod elit banksterskich miało poprawić image, ale coraz głośniej się mowi o ustępstwach w ustawach sądowych i IPN. Nie żebym był zwolennikiem propozycji PIS w sprawie sądów itd, ale to żałosne gdy zmienia sie je pod naciskiem Junckera czy innego Timmermansa którzy nie mają nic wspólnego z naszym krajem. Gdyby PIS grał na wyjscie z UE to powinni to nagłaśniać i próbować narzucić narrację, że UE c***a ma wspólnego z wspólnotą gospodarczą która miała być w założeniu, a staje sie( a moze nawet juz jest) super panstwem wykraczającym poza swoje kompetencje, próbującym rządzić wszystkimi odgórnie. Przecież to jest smieszne jak oni tam podczas wymieniania się listami z polskim rządem w sprawach tych ustaw o sądach wrzucali w swoich wymaganiach również dostęp do darmowej antykoncepcji xD

 

 

Ale co pewnie zaraz naczelny keynesista tego forum fluber napisze, że hehe Morawiecki super PR bo na zdjeciu z twittera są flagi UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowo bankster w tym tekscie jest neutralne, moze je sobie zamienić na elity bankowe whatever

 

 

ale masz racje nie czytaj, twoja rola polega tutaj na pisaniu postow w ktorych pokazujesz, ze nie zajmujesz stanowiska w zadnej sprawie, zawsze po srodku, zawsze wnoszący tyle co Kukiz15 do sejmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Polskę to całkiem przyzwoicie.

 

Kilka dni temu 50 tysięcy oglądało w środku nocy jak 4 dzieciaków szukało wyimaginowanego klauna w lesie.

Nie, tysiąc to nie jest przyzwoicie. Tysiąc to nawet mało nie jest. Tysiąc to jest nic.

Więcej osób potrafiło na 3. ligę w moim rodzinnym, 15 tysięcznym mieście przychodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.