Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

dziecko albo życie - to jest prawdzwy wybór dla nowoczesnej kobiety. a ludzi i tak już jest za dużo na świecie, więc niedopuszczanie do kolejnych urodzeń jest także racjonalne z punktu widzenia ekologii oraz odpowiedzialności za losy planety.

 

a tak poza tym, mam nadzieję, ze PIS przeforsuje te nowe restrykcje w ustawie - w ten sposób sam siebie podda słusznej aborcji i wreszcie matka Polka odpocznie od tej rakowej narośli na swojej zacnej d...

 

 

tylko taki artysta kombinator jak ty moze dalej pierdolic ten bełkot o zbyt duzej ilosci na swiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziecko albo życie - to jest prawdzwy wybór dla nowoczesnej kobiety. a ludzi i tak już jest za dużo na świecie, więc niedopuszczanie do kolejnych urodzeń jest także racjonalne z punktu widzenia ekologii oraz odpowiedzialności za losy planety.

 

a tak poza tym, mam nadzieję, ze PIS przeforsuje te nowe restrykcje w ustawie - w ten sposób sam siebie podda słusznej aborcji i wreszcie matka Polka odpocznie od tej rakowej narośli na swojej zacnej d...

 

 

tylko taki artysta kombinator jak ty moze dalej pierdolic ten bełkot o zbyt duzej ilosci na swiecie

 

Nie jest odosobniony:)

https://dorzeczy.pl/kraj/59846/Nie-ma-dziecka-poczetego-Zycie-zaczyna-sie-w-momencie-urodzenia-Szokujace-slowa-Lubnauer.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet katolska Irlandia już się ugięła : mozna się skrobać do 12 tyg, a geje mają związki partnerskie. Cała Europa rozumie bowiem, ze do 12 tyg to nie jest dziecko, a geje to tacy sami ludzie jak wszyscy inni.

 

jak ktoś uważa, ze do 12 tyg ciązy ma do czynienia z dzieckiem, to niech idzie do sklepu i zamiast jabłek kupi sobie kilogram pestek, a potem je wp..li ze smakiem. MOże poczuje jednak cholerną róznicę.

 

 

 

  

Ja pierdolę, znowu ?

 

W takim razie dzieci nie mają ojców - skoro nie ma ciągłości od aktu seksualnego do momentu pojawienia się dziecka, to ciężko obronić tezę o jakimkolwiek ojcostwie, prawda ? Czy może tutaj też - cala Europa - ma jakieś swoje cudowne zdanie na które się powołasz ? 

 

Co więcej - czy to nie świadczy wprost o istnieniu Boga  ? Człowiek pojawia się tak znienacka w trzynastym tygodniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czarny protest w całej Polsce a ty cisza?

Fluber jest chyba na białym że nic nie pisze

Owszem, czarny protest w całej Polsce, tylko w TVN tak jak i neonazistów zobaczysz tylko w przekazie tej stacji.

 

A podobno faceci nie mają prawa wypowiadać się na temat ciąży.

 

Vasq piszący o katolickiej Irlandii. Dobre. Rodzenie dzieci zagrożeniem dla życia kobiet. Miodzio.

Skąd takie typy się biorą?

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vasquez pisze, że do 12 tygodnia nie można mówić o człowieku. A od 13 tygodnia już tak?

W UK w przypadkach po 13 tygodniu było 16 tys aborcji, czyli 10%.

Taki mamy postęp a następuje wzrost aborcji u kobiet 25+.Tyle antykoncepcji, edukacji seksualnej a w porównaniu do lat 80-tych i 90-tych nie ma spadku liczby aborcji tylko wzrost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złagodzenie kompromisu aborcyjnego to na szczęście wciąż postulat, który popiera mniejszość obywateli.

Ponadto w sondażach zdecydowanie najwięcej osób popiera utrzymanie obecnego kompromisu aborcyjnego. Myślę, że to przeważy. Elektorat PIS nie ma dokąd uciec w przypadku odrzucenia bądź zamrożenie projektu Stop Aborcji.

Całe szczęście, że ta mniejszość to ciągle 2,5 raza więcej niż ludzi popierających (zgodnie z sondażami) chore pomysły biskupów i PIS wystawiane dla picu przez członkinie rady nadzorczej jednej z państwowych spółek, obsadzoną tam po objęciu władzy przez PIS.

Dodatkowo chciałbym tylko zwrócić uwagę:

zwolennicy 'kompromisu' - 43%

zwolennicy liberalizacji - 37%

zwolennicy zaostrzenia - 15%

Używanie sformułowań o tym, że zdecydowanie najwięcej osób popiera utrzymanie 'kompromisu' jest manipulacją.

https://oko.press/37-proc-polakow-liberalizacja-ustawy-antyaborcyjnej-15-proc-calkowitym-zakazem-elektoraty-odwazniejsze-niz-liderzy-sondazu-oko-press/.

 

Najprawdopodobniej tak. Warto zwrócić uwagę, że te Czarne Protesty powstają w odpowiedzi nie na ustawy PIS, a na projekty obywatelskie. PIS sam żadnego projektu nie zgłasza, bo to nie jest dla niego korzystne.

Tak powiedziała Danuta Holecka?

 

(...)W czym leży problem ? Wiadomo, że ta religia wyklucza możliwość aborcji - czyli - popierasz aborcję oznacza jednocześnie out z chrześcijaństwa. I w czym problem ?

Zawsze mnie dziwiło to jak przeróżne osoby robiły rzeczy sprzeczne z religią chrześcijańską a później skarżyły się na wykluczenie.

Tak samo dziwi mnie jak ktoś kto ma się za osobę myślącą nie potrafi zrozumieć, że stanowisko kościoła jest w tej sprawie określone od jakichś 2000 lat i nic się nie zmienia. Czemu ktoś ma to kościołowi za złe ?

Jako ciekawostke można dodać, że kościół katolicki ma nawet świętych (np św Kieran) dokonujących aborcji:D No ale właśnie, te podwójne standardy:D 'Zabijanie' za pomocą wykonywania znaku krzyża nad łonem matki w celu pozbycia się niechcianych ciąż (zgodnie z legendą) jest cudem w odróżnieniu od innych znanych metod usuwania ciąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że ta mniejszość to ciągle 2,5 raza więcej niż ludzi popierających (zgodnie z sondażami) chore pomysły biskupów i PIS wystawiane dla picu przez członkinie rady nadzorczej jednej z państwowych spółek, obsadzoną tam po objęciu władzy przez PIS.

Dodatkowo chciałbym tylko zwrócić uwagę:

zwolennicy 'kompromisu' - 43%

zwolennicy liberalizacji - 37%

zwolennicy zaostrzenia - 15%

Używanie sformułowań o tym, że zdecydowanie najwięcej osób popiera utrzymanie 'kompromisu' jest manipulacją.

https://oko.press/37-proc-polakow-liberalizacja-ustawy-antyaborcyjnej-15-proc-calkowitym-zakazem-elektoraty-odwazniejsze-niz-liderzy-sondazu-oko-press/.

 

Tak powiedziała Danuta Holecka?

 

Jako ciekawostke można dodać, że kościół katolicki ma nawet świętych (np św Kieran) dokonujących aborcji:D No ale właśnie, te podwójne standardy:D 'Zabijanie' za pomocą wykonywania znaku krzyża nad łonem matki w celu pozbycia się niechcianych ciąż (zgodnie z legendą) jest cudem w odróżnieniu od innych znanych metod usuwania ciąż.

Napisałem zdecydowanie najwięcej, ponieważ wśród zwolennikow zaostrzenia jest wiele różnych opcji i polaczenie ich w te 37 procent zaniza proporcje. Aktualna ustawa to 43 procent poparcia a wszystkie pozostale opcje to lacznie 52 procent.

 

Jak napisze ze w ostatnich wyborach parlamentarnych zdecydowanie najwiecej glosow zdobyl pis to tez bedzie nieprawda bo pozostale partie dostaly wiecej w sumie?

 

Nie wiem o co chodzi z Holecka:)

 

Z tym kieranem tym bardziej:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jedna sprawa. Od kiedy to państwo robi za moje sumienie? Ja jestem za liberalizacją ustawy, a państwowa służba zdrowia powinna działać według obecnej ustawy. Jak lekarzowi nie odpowiada to niech się zwolni i ma prywatną praktykę. A aborcja na życzenie w prywatnej klinice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jedna sprawa. Od kiedy to państwo robi za moje sumienie? Ja jestem za liberalizacją ustawy, a państwowa służba zdrowia powinna działać według obecnej ustawy. Jak lekarzowi nie odpowiada to niech się zwolni i ma prywatną praktykę. A aborcja na życzenie w prywatnej klinice.

Tu nie chodzi o Twoje sumienie ani o Twoja macice tylko o prawna ustawowa ochrone zycia kazdego czlowieka od jego poczecia.

 

Jakos argument o sumieniu nie pada gdy ktos zabija swoje dziecko po urodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wywalaniu dyplomatów? 

 

Moim zdaniem po pierwsze robi się z tego za duże zagadnienie, a akurat w tym temacie Komorowski dobrze powiedział - ogólnie może szokować, ale w świecie służb to nic takiego kasować zdrajcę. Koleś wiedział doskonale, w jakimś środowisku żyje i jakie rządzą nim prawa. Akwarium. 

 

Putin:

vladimir-putin-laughing.gif

 

A nasi powinni powiedzieć "OK, ale zamrażacie wszystkie gadki o Nordstream". A tak z jednej strony szopki z dyplomatami, a z drugiej Germańcy robią dalej miliardowe interesy, przeciwko części "sojuszników". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jedna sprawa. Od kiedy to państwo robi za moje sumienie? Ja jestem za liberalizacją ustawy, a państwowa służba zdrowia powinna działać według obecnej ustawy. Jak lekarzowi nie odpowiada to niech się zwolni i ma prywatną praktykę. A aborcja na życzenie w prywatnej klinice.

czyli w twoim idealnym swiecie dostep do aborcji wygladał by tak

 

-w panstwowej sluzbie zdrowia tak jak dziala obecnie, czyli ten kompromis

- w prywatnej - na życzenie

 

w ogóle nieźle, antyfaszysta dopuszcza mozliwosc istnienia prywatnej sluzby zdrowia, zrobie screen i wysle twoim kolegom

 

A co do wydalenia tych dyplomatow to robimy za frajerow europy jak zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma antyfaszyzm wspólnego z gospodarką? bo nie za bardzo ogarniam. zakładam, że masz podstawowe pojęcie o polskiej historii, ale przypomnę, AK strzelało do nazistów wszelkiej narodowości (NSZ niekoniecznie) czyli w uproszczeniu byli ANTYFASZYSTAMI. a chyba nie popierali likwidacji własności prywatnej

jako anarchista łatwiej ogarnę prywatną a nie państwową własność. państwo w obecnej postaci nie jest przyjazne obywatelowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ze ministerstwo refunduje lek dla wczesniakow tylko do 28 tygodnia zycia ( ktory ratuje im zycie ) poniewaz po 28 tygodniu lek ten nie ratuje zycia a jego jedyna funkcja to zmniejszenie ryzyka zachorowania na astme to argument swiadczacy o...?

czyli w twoim idealnym swiecie dostep do aborcji wygladał by tak

 

-w panstwowej sluzbie zdrowia tak jak dziala obecnie, czyli ten kompromis

- w prywatnej - na życzenie

 

w ogóle nieźle, antyfaszysta dopuszcza mozliwosc istnienia prywatnej sluzby zdrowia, zrobie screen i wysle twoim kolegom

 

A co do wydalenia tych dyplomatow to robimy za frajerow europy jak zwykle

W duzym uproszczeniu teraz dziala to dokladnie w ten sposob. Kogo stac placi za prywatna aborcje a kogo nie stac moze miec aborcje tylko we wskazanych w ustawie przypadkach.

 

Z tymi dyplomatami wydaje sie ze znowu sie niepotrzebnie wychylamy. Z tego co widzialem tylko uk, my, czechy i estonia w europie wydalily dyplomatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.