Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkancow indii przyroslo w ostatnich 50 latach 0.9 miliarda bo tak im ich podpierdalamy ze sie boja zeby nie wynarli? gdzie tu sens i gdzie logika? Przeciez to kraje ktore wymieraja u siebie najszybciej sie rozmnazaja bo potomstwo to ich jedyna szansa na przezycie. Tam gdzie jest socjal tam sie dzieci nie rodza bo po co? Dane statystyczne pokazuja ze jest dokladnie odwrotnie niz piszesz.

To czemu liczysz, że 500+ poprawi dzietność w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzieci z domów dziecka, ludzie którzy mieli swój wkład w rozwój społeczeństwa (ale ulegli wypadkowi), emeryci, ludzie którzy się gorzej urodziili - WON?

 

Ja pi****le - dobrze, że mi przypomniałeś czemu nie lubię bardzo dzielnych i zaradnych życiowo psychoprawaków :grin:

bo w społeczeństwie tak jak w NBA liczą się tylko mistrzowie,ewentualnie jeszcze contenderzy,reszta jest skazana na dożywotnie tankowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w społeczeństwie tak jak w NBA liczą się tylko mistrzowie,ewentualnie jeszcze contenderzy,reszta jest skazana na dożywotnie tankowanie ;)

 

Jakie dożywotnie? Odkąd się interesuję NBA tylko Clippers i Wizards nigdy nie widziałem w finale konferencji.

 

Ponadto swego rodzaju ikonami NBA byli Iverson czy VC, którzy mistrzostwa nigdy nawet nie powąchali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu liczysz, że 500+ poprawi dzietność w Polsce?

Bo to dotacja celowa.

No i to jest i było dobre, dopóki nie włączyły zlewaczałe opcje pomocy i migracji niezarobkowej, a socjalno-życiowej, które niestety weszły już w życie i zalały oraz będą zalewać Europę.

Ilu mieszkancow nigru zalalo europe ostatnio? Przeciez taka syria z ktorej cisna do nas uchodzcy ma ujemny przyrost naturalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to dotacja celowa.

Możesz rozwinąć?

 

Z tego co pamiętam to nawet sugerowałeś, że wzrost urodzeń w 2017 r. jest efektem 500+.

światopoglądowo skrajna lewica jednak nokautuje skrajną prawicę jeśli idzie o głupotki (pewnie głównie przez to że jest w takim natężeniu obecna w mainstreamie).

No nie wiem... Skrajna prawica w sprawach seksualnych (szeroko rozumianych) jest w zasadzie zbliżona do radykalnego islamu. :moon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Skrajna prawica w sprawach seksualnych (szeroko rozumianych) jest w zasadzie zbliżona do radykalnego islamu. :moon:

 

Bitch pls.

 

Przyzwolenie na aborcję - check

Zachęta do stosunków seksualnych z wieloma kobietami - check

Otwartość na nowe doznania (kozy itepe :grin:) - check

Zaniżona granica przyzwoitości jeśli chodzi o inicjację - check

 

Lewaczki jak nic, hihi :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to dotacja celowa.

 

Ilu mieszkancow nigru zalalo europe ostatnio? Przeciez taka syria z ktorej cisna do nas uchodzcy ma ujemny przyrost naturalny.

 

Fluber naprawdę? Który to raz już sprzedajesz tę półprawdę że 500+ ma wpływ na przyrost narodzin

 

Już dwukrotnie zarówno ja jak i bodajże pg13 ci udowodniliśmy że od 25 lat istnieje tylko jedna korelacja w Polsce

Spada bezrobocie i rośnie liczba narodzin . I nawet rozkład pierwszych narodzin, drugich narodzin i w rodzinach plus 2 jest taki sam jak przy poprzednich spadkach bezrobocia . ba nawet nie widać by 500+ zaburzało te wartości a tym bardziej nie widać by dawało większą dzietność.

 

Więc po co powtarzasz tę bajkę że 500+ ma wpływ na dzietność skoro nie ma ani jednego na to dowodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber naprawdę? Który to raz już sprzedajesz tę półprawdę że 500+ ma wpływ na przyrost narodzin

 

Już dwukrotnie zarówno ja jak i bodajże pg13 ci udowodniliśmy że od 25 lat istnieje tylko jedna korelacja w Polsce

Spada bezrobocie i rośnie liczba narodzin . I nawet rozkład pierwszych narodzin, drugich narodzin i w rodzinach plus 2 jest taki sam jak przy poprzednich spadkach bezrobocia . ba nawet nie widać by 500+ zaburzało te wartości a tym bardziej nie widać by dawało większą dzietność.

 

Więc po co powtarzasz tę bajkę że 500+ ma wpływ na dzietność skoro nie ma ani jednego na to dowodu

 

Nie ma też dowodu przeciwko. Bo to, że jakaś korelacja na takiej małej próbce i to niby udowadnia to też jest bajka. Po prostu Twoja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitch pls.

 

Przyzwolenie na aborcję - check

Zachęta do stosunków seksualnych z wieloma kobietami - check

Otwartość na nowe doznania (kozy itepe :grin:) - check

Zaniżona granica przyzwoitości jeśli chodzi o inicjację - check

 

Lewaczki jak nic, hihi :smile:

 

Seks w związku nieformalnym jest nieporządany - check

Odsłanianie zbyt dużo ciała przez kobiety w przestrzeni publicznej jest złe - check

Skrajna nietolerancja bi i homo - check

Masturbacja be i fuj - check

Nudyzm zły - check

Jakakolwiek edukacja seksualna jest zła - check

 

Prawaczki jak nic hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks w związku nieformalnym jest nieporządany - check

Odsłanianie zbyt dużo ciała przez kobiety w przestrzeni publicznej jest złe - check

Skrajna nietolerancja bi i homo - check

Masturbacja be i fuj - check

Nudyzm zły - check

Jakakolwiek edukacja seksualna jest zła - check

 

Prawaczki jak nic hihihi

 

hmmmm, który skrajny prawicowiec zabrania masturbacji?

 

KK jest lewicowy przypominam :smile:

 

aha - i zwróć uwagę na swoje obrzydliwe posty bo wymieniając orientacje zapomniałeś o queer, która już jest w oficjalnym kanonie podstawowym.... PIERWSZE OSTRZEŻENIE!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, który skrajny prawicowiec zabrania masturbacji?

 

KK jest lewicowy przypominam :smile:

 

aha - i zwróć uwagę na swoje obrzydliwe posty bo wymieniając orientacje zapomniałeś o queer, która już jest w oficjalnym kanonie podstawowym.... PIERWSZE OSTRZEŻENIE!

 

Sugerujesz, że KK jest lewicowy światopoglądowo? xD

 

Swoją drogą ostatnio u Korwina widziałem dyskusję kuców na temat tego czy Roman Dmowski był lewakiem (nie socjalistą, tylko właśnie lewakiem). :panda:

 

A to queer to nie ma nawet jednej powszechnie stosowanej definicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że KK jest lewicowy światopoglądowo? xD

 

Polecę z autorytetu:

 

 

A to queer to nie ma nawet jednej powszechnie stosowanej definicji.

 

Przecież używanie takich ładnych określeń słówka "inne" w tak głupich i oczywistych sprawach - byleby nikogo przypadkiem nie urazić - to jest już standard u lewaków. Nie wiedziałeś? :P

 

aha i na szybko:

 

Z tego co pamiętam to nawet sugerowałeś, że wzrost urodzeń w 2017 r. jest efektem 500+.

 

Trochę chamsko, że narzucasz flubiemu płeć - bez uprzedniego zapytania.

 

DRUGIE OSTRZEŻENIE!  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pisowskich portalach ,,suweren" ci grzecznie (acz stanowczo) wyjaśni, że nie można być w centrum, bo nie można być pół patriotą i pół zdrajcą. Polecam komentarze pod artami Piotra Zaremby na wPolityce. Kolo jest jechany generalnie za to, że coś za często krytykuje PiS i coś za słabo jedzie po opozycji i żeby się w końcu określił po jednej stronie. ,,Suweren" podobne zastrzeżenia kieruje czasem pod adresem Dudy, Gowina i Morawieckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pisowskich portalach ,,suweren" ci grzecznie (acz stanowczo) wyjaśni, że nie można być w centrum, bo nie można być pół patriotą i pół zdrajcą. Polecam komentarze pod artami Piotra Zaremby na wPolityce. Kolo jest jechany generalnie za to, że coś za często krytykuje PiS i coś za słabo jedzie po opozycji i żeby się w końcu określił po jednej stronie. ,,Suweren" podobne zastrzeżenia kieruje czasem pod adresem Dudy, Gowina i Morawieckiego.

 

Nie wiem co jest pisane na pisowskich portalach / fanpejdżach bo z jedynego jaki czytałem na poprawę nastroju (FB Kryśki) zostałem zbanowany :(

 

I mimo wszystko wolę własne obserwacje / oficjalny przekaz od randomowych komentarzy - serio!

 

A co do PiSu jako takiego od zawsze piszę, że w ramach tej partii właśnie ekipa Gowin/Duda/Morawiecki (czyli ta faktycznie najbliżej centrum) mi najbardziej odpowiada i chciałbym, żeby zyskiwała jak najwięcej (o! to właśnie tak jak się dzieje!). No i ofc Jarek ma propsy za bycie topowym trollem w sejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber naprawdę? Który to raz już sprzedajesz tę półprawdę że 500+ ma wpływ na przyrost narodzin

 

Już dwukrotnie zarówno ja jak i bodajże pg13 ci udowodniliśmy że od 25 lat istnieje tylko jedna korelacja w Polsce

Spada bezrobocie i rośnie liczba narodzin . I nawet rozkład pierwszych narodzin, drugich narodzin i w rodzinach plus 2 jest taki sam jak przy poprzednich spadkach bezrobocia . ba nawet nie widać by 500+ zaburzało te wartości a tym bardziej nie widać by dawało większą dzietność.

 

Więc po co powtarzasz tę bajkę że 500+ ma wpływ na dzietność skoro nie ma ani jednego na to dowodu

Chyba ci sie przysnilo. Nawet nie wiem jak to skomentowac. Przez ostatnich 25 lat bezrobocie spadlo z 17 do 7 procent a wspolczynnik dzietnosci spadl z 1.9 do 1.3. Korelacja po calosci.

migracja idzie już w górę afryki.

uchodzcy syryjscy to zalosny pretekst.

Migracja do europy w porownaniu do przyrostu naturalnego w azji i afryce jest jak pierdniecie. Nie ma zadnego wplywu.

 

Zeby to bardziej zobrazowac, przyrost ludnosci afryki w tym roku jest juz wiekszy niz liczba wszystkich uchodzcow emigrantow i zlozonych wnioskow o azyl z calego swiata do europy lacznie przez caly 2016.

Możesz rozwinąć?

 

Z tego co pamiętam to nawet sugerowałeś, że wzrost urodzeń w 2017 r. jest efektem 500+.

 

No nie wiem... Skrajna prawica w sprawach seksualnych (szeroko rozumianych) jest w zasadzie zbliżona do radykalnego islamu. :moon:

Dotacja celowa czyli dostajesz pieniadze jak wykonasz okreslony cel. W przypadku 500 plus to jest 500 zlotych platne w 216 ratach przez 18 lat za urodzenie 2 dziecka. Przeciez dotacja celowa dziala w wielu sprawach np doplaty z ue. Jakbym powiedzial ze wzrost inwestycji w polsce to nie efekt dotacji celowych a lepszej koniunktury to popukalbys sie w czolo a w przypadku 500 plus lansuje sie takie teorie. W 2017 urodzilo sie kilkadziesiat tysiecy wiecej dzieci niz gus przewidywal na 2017 rok jeszcze 5 lat temu. Trudno mi sobie wyobrazic inna przyczyne tego faktu niz 500 plus.

 

Nie skrajna prawica tylko skrajna katoprawica. Ale nie wiem dlaczego lubisz budowac swa narracje o margines.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pisowskich portalach ,,suweren" ci grzecznie (acz stanowczo) wyjaśni, że nie można być w centrum, bo nie można być pół patriotą i pół zdrajcą. Polecam komentarze pod artami Piotra Zaremby na wPolityce. Kolo jest jechany generalnie za to, że coś za często krytykuje PiS i coś za słabo jedzie po opozycji i żeby się w końcu określił po jednej stronie. ,,Suweren" podobne zastrzeżenia kieruje czasem pod adresem Dudy, Gowina i Morawieckiego.

A skrajna lewica wlasnie wysmarowala gownem biuro poselskie poslanki nowoczesnej ktora wlasnie urodzila dziecko i oswiadczyla ze nie poprze projektu ratujmy kobiety. Tylko jakie wnioski z takiego marginesu chcialbys wyciagnac? W kazdej grupie sa swiry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.