Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

hyhyhyhy kochany :D

 

Najbardziej mi się podobają zarzuty w 2017 oparte na 'zeznaniach świadków', 'słyszeniu głosów' itp

 

Czy 'postępowcy' są zbyt zacofani, żeby obsłużyć opcję nagrywania w komórce, czy jednak chodzi o manipulację?

Imho obie opcje są prawdopodobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le jakie podniecanie się marszem , w USA robią legalnie manifestacje gdzie są za segregacją rasową, murzyni robią rasistowskie wiece przeciwko białym, w Niemczech powstaje i maszeruje ulicami neoNSDP, premierem Austrii był koleś co chwalił Hitlera a u nas wielkie halo bo jakieś młodzieżowe organizacje wywiesiły dwa transparenty

wiem ,że chce się chuchać na zimne ale k**** bez paranoi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le jakie podniecanie się marszem , w USA robią legalnie manifestacje gdzie są za segregacją rasową, murzyni robią rasistowskie wiece przeciwko białym, w Niemczech powstaje i maszeruje ulicami neoNSDP, premierem Austrii był koleś co chwalił Hitlera a u nas wielkie halo bo jakieś młodzieżowe organizacje wywiesiły dwa transparenty

wiem ,że chce się chuchać na zimne ale k**** bez paranoi ;]

 

23472817_502044416824522_302440273947423

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le jakie podniecanie się marszem , w USA robią legalnie manifestacje gdzie są za segregacją rasową, murzyni robią rasistowskie wiece przeciwko białym, w Niemczech powstaje i maszeruje ulicami neoNSDP, premierem Austrii był koleś co chwalił Hitlera a u nas wielkie halo bo jakieś młodzieżowe organizacje wywiesiły dwa transparenty

wiem ,że chce się chuchać na zimne ale k**** bez paranoi ;]

To pewnie przez te polskie obozy. Trzeba na nas uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypadek 2.

policjant uliczny, nazwisko nieznane, spisał i bodaj ukarał mandatem obywateli stojących przy trasie Marszu -

nazwiska nieznane.

 

Zarzut : propagowanie treści faszystowskich.

 

Co zrobili obywatele ? : na transparentach mieli zdjęcia niemieckich nazistów z lat 30 i polskich nazistów na

Marszu sprzed roku albo dwóch - hasła się zgadzały. Chodziło więc o porównanie obu sytuacji.

 

 

wiedzą, kto na tym świecie kasę trzyma i kto Amerykę trzęsie.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pokonana-ameryka-ameryka-rzadzona-zydow-czesc-ii-2014-09

http://szolc.neon24.pl.neon24.pl/post/106224,dlaczego-swiatem-rzadza-zydzi

http://www.rense.com/general59/sdom.htm

 

Widzę Vasquez, że blisko trzymasz poglądowo nie tylko z polskimi nazistami, ale nawet zawarłeś sztamę z amerykańskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to imigrantka?

Hiszpanka, nie wiem czy ona emigrowała czy jej rodzice, ale co to za róznica.

Tak sobie myślę że w tej niechęci do emigracji wcale nie o to chodzi co się ludziom wydaje.

Niby ze inne obyczaje, ze inna religia, ale myślę ze gdyby nam UE kazała przyjac 100tys takich emigrantek to nie miałoby żadnego znaczenia że one mają inną kulture, obyczaję i religie (nawet jeśli ktoś nie lubi czkoladek). Wielu by je z checią w Polsce witało nawet wiedząc ze należą do ISIS

Świadomie nam się wydaje że chodzi o te rzeczy, ale tak naprawde, podświadomie to nie podoba nam się emigracja obych brązowych i czarnych fiutków, a emigracja brązowych i czarnych cipek już by była ok

No może polskie kobiety wtedy by protestowały przeciwko emigracji, wtedy by im bardzo przeszkadzała inna religia, obyczaje i kultura :tongue:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanka, nie wiem czy ona emigrowała czy jej rodzice, ale co to za róznica.

 

A moze jej mama zostala zgwalcona na safari. W zwiazku z czym powinnismy przestac traktowac gwalty z niechecia.

 

W niecheci do imigrantow chodzi o ksenofobie do ktorej jako narod mamy pelne prawo. Chodzi o monokulturowosc ktora chcemy zachowac.

 

To jak przedstawisz typowego uchodzce tez ma wplyw na to jak go widza ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tak nie leczy z 'zajawki na czarne dupy' jak pomieszkanie w kraju gdzie jest ich pełno i można się dzień w dzień przyglądać jak z bliska w rzeczywistości wyglądają...

Mnie tam czarne nie ruszają zupełnie ale ta się wydaje się po prostu taka sympatyczna, a nie tylko ze dupiata :)

 

W każdym razie chodzi o to że w oporze przed emigracją chodzi jednak bardziej o facetów a nie o laski, że przyjac same kobiety byłoby o wiele łatwiej niz samych facetów,  a skoro tak to trochę sami się oszukujemy podajac te powody które sie powszechnie podaje, bo gdyby one były prawdziwe to emigracja takich młodych kobiet powinna budzić taki sam opór jak młodych mężczyzn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam czarne nie ruszają zupełnie ale ta się wydaje się po prostu taka sympatyczna, a nie tylko ze dupiata :smile:

 

W każdym razie chodzi o to że w oporze przed emigracją chodzi jednak bardziej o facetów a nie o laski, że przyjac same kobiety byłoby o wiele łatwiej niz samych facetów,  a skoro tak to trochę sami się oszukujemy podajac te powody które sie powszechnie podaje, bo gdyby one były prawdziwe to emigracja takich młodych kobiet powinna budzić taki sam opór jak młodych mężczyzn

 

główne powody (jeśli chodzi o obecną 'falę emigracji') to:

 

1 - przemoc seksualna - czyli faceci

2 - terroryzm - tu też dominacja facetów

 

brawo darkie, znów odkryłeś odkryte

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.