Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

953 stron jeszcze nikt nikogo praktycznie do niczego nie przekonał. :P

wydaje mi się, że forum nie służy na wymianie poglądów i chęcią przekonania się do czyiś racji tylko chęcią wygadania wypisania się aby zeszło ciśnienie bo chyba nikt nie wierzy, że kogoś da się przekonać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

953 stron jeszcze nikt nikogo praktycznie do niczego nie przekonał. :tongue:

wydaje mi się, że forum nie służy na wymianie poglądów i chęcią przekonania się do czyiś racji tylko chęcią wygadania wypisania się aby zeszło ciśnienie bo chyba nikt nie wierzy, że kogoś da się przekonać ;]

Dyskusja nie polega tylko na próbie przekonania kogoś do swojej wizji, ale służy również do rozwoju intelektualnego, poinformowaniu innych o swoich przekonaniach. Można się dowiedzieć wielu rzeczy no i nie przesadzaj, czasami bywają sytuacje, że można komuś przyznać rację, wystarczy nie mieć nastawienia nie bo nie ;)

 

Nie wiem co sie odpierdzielilo w naszym spoleczenstwie ze stracilusmy calkowicie umiejetnosc pojscia na kompromis. W sprawie handlowych niedziel widac to szczegolnie wyraźnie

Nie śledzę jakoś dyskusji na ten temat, ale dwie niedziele to nie jest kompromis? Mi jest wszystko jedno, rozumiem jedną i drugą stronę, nie opowiadam się za żadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie niedziele to jest kompromis ktory jest jechany przez wszystkich. Przynajmniej wypowiedzi w tvn 24 osob ze wszystkich stron na to wskazuja.

Chyba to w miarę rozsądny kompromis, spotkanie się w połowie. Jestem liberałem i dla mnie jak ktoś chce pracować w niedzielę to nie można mu zakazywać, ale też rozumiem pracownika, który wcale nie chce pracować w niedzielę, ale musi. 

 

Czy w projekcie jest zapis, że otwarte może być tak jak w święta? Chodzi mi o to czy małe sklepy spożywcze gdzie pracują właściciele, będą mogły być otwarte jak będą chcieli? Będą mieć wybór i postąpią zgodnie ze swoim sumieniem, nie przymuszając nikogo a część osób na tym skorzysta, bo nie widzę nic zdrożnego w wyskoczeniu po masło czy wodę do sklepu w niedzielę. Poza tym to byłaby forma wsparcia dla nich, bo w takie dni mają żniwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to w miarę rozsądny kompromis, spotkanie się w połowie. Jestem liberałem i dla mnie jak ktoś chce pracować w niedzielę to nie można mu zakazywać, ale też rozumiem pracownika, który wcale nie chce pracować w niedzielę, ale musi. 

 

Czy w projekcie jest zapis, że otwarte może być tak jak w święta? Chodzi mi o to czy małe sklepy spożywcze gdzie pracują właściciele, będą mogły być otwarte jak będą chcieli? Będą mieć wybór i postąpią zgodnie ze swoim sumieniem, nie przymuszając nikogo a część osób na tym skorzysta, bo nie widzę nic zdrożnego w wyskoczeniu po masło czy wodę do sklepu w niedzielę. Poza tym to byłaby forma wsparcia dla nich, bo w takie dni mają żniwa.

Projekt jeszcze nie przeszedł, ale w aktualnej formie są zapisy o tym, że małe sklepy mogą w niedzielę pracować bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kukielka z telewizji jest postacia fikcyjna. to zabawka, ktora kierowala czyjas reka i nawet jej glos byl podstawiony. ona tak naprawde nie istnieje.

Czyli niezdarny i niezgrabny.

Ja jestem pokorny człowiek, także możemy zakończyć. Niech będzie, że nie jestem liberałem, chyba, że znowu moje zaburzenia sprawią, że stwierdzę, że jestem liberałem. Nie wykluczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.