Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Pis nie wie co powiedziec. Po twierdzi ze nie mozna zmienic konstytucji. Nowoczesnej nic sie nie podoba. Projekt prezydencki popiera tylko kukiz. Powinuen byc jakis zapis ze gersdorf zostaje. Pozostale zmiany bardzo mi sie podobaja ale tu nie bedzie kompromisu. Nie bedzie zadnej reformy sadow. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pis nie wie co powiedziec. Po twierdzi ze nie mozna zmienic konstytucji. Nowoczesnej nic sie nie podoba. Projekt prezydencki popiera tylko kukiz. Powinuen byc jakis zapis ze gersdorf zostaje. Pozostale zmiany bardzo mi sie podobaja ale tu nie bedzie kompromisu. Nie bedzie zadnej reformy sadow. Szkoda.

 

Taki od początku był cel Dudy. Każdy to wiedział, ja ten finał przewidziałem zaraz po wetach.

 

PiS odrzuci tego bubla, a temat zostanie zakopany, bo nie ma tu szans na kompromis.

 

Cieszmy się z małych rzeczy...bo dużych zmian nie będzie.

 

Duda. Polska podziękuje Ci przy urnach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki od początku był cel Dudy. Każdy to wiedział, ja ten finał przewidziałem zaraz po wetach.

 

PiS odrzuci tego bubla, a temat zostanie zakopany, bo nie ma tu szans na kompromis.

 

Cieszmy się z małych rzeczy...bo dużych zmian nie będzie.

 

Duda. Polska podziękuje Ci przy urnach.

Ta reforma to nie jest bubel, chociaz za nia powinny isc kolejne. Ani pis nie zaakceptuje tego projektu bo ani krs ani sn nie przejma. Ani totalna opozycja dla zasady tego nie pusci.

 

No i jak dla mnie to lepsza zadna reforma niz tamte. Jedyna ktora cos zmieniala na plus zostala podpisana i chociaz tyle dobrze.

 

Kukiz sam tej ustawy nie przeglosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reformy kazdej partii rzadzacej polegaja glownie na wymianie kadr na swoje. Prawda czy falsz?

Dobra zmiana :)

Czyli odpowiedź na moje pytanie jest twierdząca.

Odpowiem na Twoje pytanie - fałsz. Oczywiście przy okazji wielkich reform jest często wymiana kadr, ale tu jest głównie wymiana kadr. Poprzednicy oczywiście też robili skoki na stołki, ale to jest jakiekolwiek usprawiedliwienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reformy PiSu polegają głównie na wymianie kadr na swoje. Prawda czy fałsz?

Prawda. Tylko ze tak jak napisal julek to dotyczy kazdej partii rzadzacej. Chociaz, przyznaje, pis jest jak dotad najbardziej zachlanny ale przez to bierze na siebie najwieksza odpowiedzialnosc.

Dobra zmiana :)

Czyli odpowiedź na moje pytanie jest twierdząca.

Odpowiem na Twoje pytanie - fałsz. Oczywiście przy okazji wielkich reform jest często wymiana kadr, ale tu jest głównie wymiana kadr. Poprzednicy oczywiście też robili skoki na stołki, ale to jest jakiekolwiek usprawiedliwienie?

Czy poprzednie kadry zrealizowalyby polityke pis i worowadzily reformy pis? Moze zmiana kadr jest tylko srodkiem do celu a nie celem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.