Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Co to ma niby wspólnego ze sceną polityczną, a już tym bardziej polską?

 

lol, serio pytasz?

 

a wracając do właściwego tematu: nie to, żebym lubił teorie spiskowe, ale daje do myślenia: https://www.breitbart.com/faith/2019/03/20/twelve-french-churches-attacked-vandalized-in-one-week/?fbclid=IwAR1bjsi3aKl3IGYSj5Way4f7k7xqjC0TK7CUSu90_itv9BQm2W7yE_Yd3vY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

religia jest istotnym elementem 'sceny politycznej'

 

francuska scena polityczna przeplata się z polską sceną polityczną

 

Ale jest na forum temat o religii/wierze, to czemu tam tego nie umieszczać? Ewentualnie można wydzielić na forum temat z takimi infoskami o tragediach/katastrofach/kataklizmach i tam takie rzeczy wrzucać. Mieszanie tego pożaru ze jakąkolwiek sceną polityczną jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe, chyba że faktycznie okaże się, że został on wywołany celowo, ale póki co dowodów na to chyba brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze jak francuska scena polityczna przeplata się z polską?

Że sie widuja czasami w Brukseli czy co? Czy może że to ten sam kontynent?

 

Julek znów trollukesz czy zwyczajnie nie potrafisz formułować mysli?

 

Szkoda tak pięknej budowli. Zdecydowanie top5 wszystkich jakie zwiedziłem w życiu

A może i top 3?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest na forum temat o religii/wierze, to czemu tam tego nie umieszczać? Ewentualnie można wydzielić na forum temat z takimi infoskami o tragediach/katastrofach/kataklizmach i tam takie rzeczy wrzucać. Mieszanie tego pożaru ze jakąkolwiek sceną polityczną jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe, chyba że faktycznie okaże się, że został on wywołany celowo, ale póki co dowodów na to chyba brak.

Przecież ten temat będzie poruszany na 'polskiej scenie politycznej' (szerokość i 'mainstreamowość' będzie zależna od prawdopodobieństwa celowości zajścia), więc czemu nie poruszać go w temacie na forum o 'polskiej scenie politycznej'. No chyba, że wg Ciebie w tym temacie powinniśmy ograniczyć się do dyskusji na temat ustaw wprowadzanych w polskim sejmie?

 

Ale ze jak francuska scena polityczna przeplata się z polską?

Że sie widuja czasami w Brukseli czy co? Czy może że to ten sam kontynent?

 

Julek znów trollukesz czy zwyczajnie nie potrafisz formułować mysli?

 

Faktycznie w 2019 roku polityki różnych państw w ogóle nie oddziałują na siebie nawzajem. Sorry, mój błąd - jak zwykle masz rację :/

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten temat będzie poruszany na 'polskiej scenie politycznej' (szerokość i 'mainstreamowość' będzie zależna od prawdopodobieństwa celowości zajścia), więc czemu nie poruszać go w temacie na forum o 'polskiej scenie politycznej'. No chyba, że wg Ciebie w tym temacie powinniśmy ograniczyć się do dyskusji na temat ustaw wprowadzanych w polskim sejmie?

 

Wydaje mi się, że w polskiej polityce dzieją się obecnie ważniejsze i ciekawsze rzeczy niż twitterowe solidaryzowanie się z Francuzami/opłakiwanie katedry. Jakby tego było mało, w weekend odbywają się wybory prezydenckie na Ukrainie, ale może ja po prostu kiepsko wartościuję pewne tematy i ważniejsze jest rozmawianie o pożarze we Francji  :smile:

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w polskiej polityce dzieją się obecnie ważniejsze i ciekawsze rzeczy niż twitterowe solidaryzowanie się z Francuzami/opłakiwanie katedry. Jakby tego było mało, w weekend odbywają się wybory prezydenckie na Ukrainie, ale może ja po prostu kiepsko wartościuję pewne tematy i ważniejsze jest rozmawianie o pożarze we Francji :smile:

ale przeciez nikt Ci nie broni poruszania tematow, ktore uwazasz za istotne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wrzucać tego nieudacznika bo to trochę fail żeby za autorytet robił żebrak z internetu bez własnego mieszkania

Jak taki przegryw może mówić innym co powinni myśleć?

 

Ja tam wolę patrzeć na tezy, które się sprawdzają, niż na stan posiadania, może dlatego że w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem z Warszawy.

Jarka Kaczyńskiego też należy wyjebać z polityki na stałe, bo nie ma dzieci? Ba, nie ma nawet kobity, a do niedawna mieszkał z mamą.

 

Gościu mówi, że sprzedają kraj wciskając ludziom bajki, w sumie to należy się Trybunał Stanu, ale c***, ważniejsze że prosił widzów o wsparcie przy wykupie mieszkania. Sprawdź jeszcze czy mu z butów jebie, albo czy łokci nie doszorował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.