Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie wrzucać tego nieudacznika bo to trochę fail żeby za autorytet robił żebrak z internetu bez własnego mieszkania

Jak taki przegryw może mówić innym co powinni myśleć?

Do tego nawet nigdy nie skopał kogoś mając przewagę dwadzieścia do jednego, to co za mężczyzna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Kolejny z kompleksem Warszawy. Nice.

 

P.S: joseph nie jest z Warszawy, wiec nie trafiles

 

Nie trzeba być rodowitym warszawiakiem, żeby być z Warszawy, jak się wlazło między wrony... Zresztą to nie żaden kompleks, po prostu takie ocenianie kogoś przez stan posiadania jest słabe. Obojętnie czy to Jarek, Stachu czy inny kolega z korpo.

 

Swoją drogą zabawne, że nikt się nie odniósł jeszcze do wartości merytorycznej z linku, tylko wciąż komentujemy przytyk o Warszawie i ocenianie ludzi przez stan posiadania :)

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą to nie żaden kompleks, po prostu takie ocenianie kogoś przez stan posiadania jest słabe. Obojętnie czy to Jarek, Stachu czy inny kolega z korpo.

 

Aha - grunt zeby zalozyc, ze Jarek, Stachu czy ten inny kolega robia tal a nie inaczej bo mieszkaja/mieszkali w Warszawie.

 

Blawo.

Nie trzeba być rodowitym warszawiakiem, żeby być z Warszawy, jak się wlazło między wrony...

Faktycznie! Zaden kompleks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - grunt zeby zalozyc, ze Jarek, Stachu czy ten inny kolega robia tal a nie inaczej bo mieszkaja/mieszkali w Warszawie.

 

Blawo.

 

Faktycznie! Zaden kompleks!

 

Gdzie założyłem że ci trzej panowie są z Warszawy? Warszawa była podniesiona tylko w odniesieniu do Ciebie i Twojej oceny osoby przez jej stan posiadania i to też na wyrost, bo w sumie jak jesteś z Kurwimiłowic i oceniasz w ten sam sposób to jest to równie słabe.

 

Żaden kompleks, pracuję we Wrocławiu, mieszkam w okolicy, jak sobie lecę do Wrocławia na jakieś jedzenie czy inne wydarzenie kulturalne to doceniam mieszkanie poza dużym miastem, po prostu wiem jak bardzo liczy się stan posiadania w większych miastach i do tego się odniosłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie założyłem że ci trzej panowie są z Warszawy? Warszawa była podniesiona tylko w odniesieniu do Ciebie i Twojej oceny osoby przez jej stan posiadania i to też na wyrost, bo w sumie jak jesteś z Kurwimiłowic i oceniasz w ten sam sposób to jest to równie słabe.

 

Kiedy na forum ocenilem kogos przez jego stan posiadania, lol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na forum ocenilem kogos przez jego stan posiadania, lol?

 

Nie powinienem odpisywać między callem a spotkaniem, a tak to przypisałem Ci post josepha, sorry.

 

Do czego się tu odnosić? Przecież to co Michalkiewicz cytuje, a to co potem mówi to są dwie różne rzeczy. Szkoda komentować takie bzdety.

 

Chociażby do tego co cytuje, skoro nie do opinii, która następuje po tym, to do notatki, która opinią nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chociażby do tego co cytuje, skoro nie do opinii, która następuje po tym, to do notatki, która opinią nie jest.

A w tej notatce jest opis spotkania przedstawiciela departamentu USA zajmującego się kwestiami roszczeń żydowskich, który mówi w rozmowie z naszym ambasadorem, że USA nie zamierza wywierać żadnego wpływu na ten rząd w kwestiach legislacyjnych odnośnie roszczeń żydowskich i prosi o to, żeby w miarę możliwości chociaż spotkać się z przedstawicielami żydowskimi którzy chcą odszkodowań, żeby z nimi o tym po prostu pogadać. 

 

Nie wiem, do czego mam się odnieść i o co chodzi, że uznałeś iż to ważne. Takich rozmów na całym świecie są codziennie tysiące. Po to są ambasadorowie, żeby je odbywać. 

PiS z pożaru robi politykę, że to kara , symbol , oni są bardziej pojebani niż myślałem.

Jakiekolwiek metafizyczne odczucia związane z tym pożarem im towarzyszą, mają do tego prawo. Dla mnie też ten pożar jest pewnym symbolem. Mnie też uważasz za pojebanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tej notatce jest opis spotkania przedstawiciela departamentu USA zajmującego się kwestiami roszczeń żydowskich, który mówi w rozmowie z naszym ambasadorem, że USA nie zamierza wywierać żadnego wpływu na ten rząd w kwestiach legislacyjnych odnośnie roszczeń żydowskich i prosi o to, żeby w miarę możliwości chociaż spotkać się z przedstawicielami żydowskimi którzy chcą odszkodowań, żeby z nimi o tym po prostu pogadać. 

 

Nie wiem, do czego mam się odnieść i o co chodzi, że uznałeś iż to ważne. Takich rozmów na całym świecie są codziennie tysiące. Po to są ambasadorowie, żeby je odbywać. 

Jakiekolwiek metafizyczne odczucia związane z tym pożarem im towarzyszą, mają do tego prawo. Dla mnie też ten pożar jest pewnym symbolem. Mnie też uważasz za pojebanego?

 

Przed wyborami, zatem w domyśle "nie nasramy wam w pokoju przed wyborami, jak po wyborach zrobicie co należy".

 

"W miarę możliwości?" to nie jest prośba, tylko warunek do w/w, wybory na jesieni, jesienią mija też termin sprawozdania w Kongresie po 18 miesiącach od wejścia ustawy w życie, zatem urzędnik z USA wymaga od rządu polskiego czegoś, co będą mogli pokazać w Kongresie i w zamian dobrodusznie informuje, że gdy nastąpi chociaż kontakt ze środowiskami żydowskimi to nie będą musieli składać żadnych poważnych deklaracji w kampanii wyborczej, co raczej głosów by im nie przysporzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek metafizyczne odczucia związane z tym pożarem im towarzyszą, mają do tego prawo. Dla mnie też ten pożar jest pewnym symbolem. Mnie też uważasz za pojebanego?

 

jeśli napiszesz, że to wina lewactwa i odbudowa będzie symbol odbudowy Europy to tak

chociaż ustaliliśmy ,że jak w coś wierzysz to już się nie da Ciebie przekonać, bo tak czujesz. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyborami, zatem w domyśle "nie nasramy wam w pokoju przed wyborami, jak po wyborach zrobicie co należy".

 

"W miarę możliwości?" to nie jest prośba, tylko warunek do w/w, wybory na jesieni, jesienią mija też termin sprawozdania w Kongresie po 18 miesiącach od wejścia ustawy w życie, zatem urzędnik z USA wymaga od rządu polskiego czegoś, co będą mogli pokazać w Kongresie i w zamian dobrodusznie informuje, że gdy nastąpi chociaż kontakt ze środowiskami żydowskimi to nie będą musieli składać żadnych poważnych deklaracji w kampanii wyborczej, co raczej głosów by im nie przysporzyło.

 

Nie, przed wyborami, bo do tego czasu trwa kadencja PIS i nie wiadomo kto będzie potem rządził.

 

Michalkiewicz tworzy bzdety, a Ty to łykasz bez chwili zastanowienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wrzucać tego nieudacznika bo to trochę fail żeby za autorytet robił żebrak z internetu bez własnego mieszkania

Jak taki przegryw może mówić innym co powinni myśleć?

 

już pomijając kwestię prawdziwości twojej narracji, to przecież biedny człowiek też może mieć rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przed wyborami, bo do tego czasu trwa kadencja PIS i nie wiadomo kto będzie potem rządził.

 

Michalkiewicz tworzy bzdety, a Ty to łykasz bez chwili zastanowienia. 

 

To że my nie wiemy nie znaczy, że oni nie wiedzą.

 

"Podkreślił, że storna amerykańska jest zainteresowana, aby w okresie do wyborów parl. w Polsce, a jednocześnie do przekazania do Kongresu raportu w sprawie ustawy strona polska w konkretny sposób posunęła kwestię restytucji do przodu. Postęp zdefiniował jako przystąpienie do procesu prowadzącego do definitywnego rozwiazania kwestii restytucji, który to proces rozumiał jako podjęcie rozmów z przedstawicielami środowisk żydowskich (...) mających na celu ustalenie konkretnych kwot rekompensat.

Strona amerykańska nie oczekuje działań legislacyjnych w określonym horyzoncie czasowym, uważa za możliwe rozmowy i działania niepubliczne i nieformalne."

 

No come on k**** fluber jak Ty słuchasz ze zrozumieniem?

 

W jednym zdaniu to jest to samo co napisałem wyżej: odezwijcie się do nich przed wyborami, żebyśmy mieli co pokazać w Kongresie, nie musicie nic oficjalnie ogłaszać, żeby wam nie popsuć kampanii do parlamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że my nie wiemy nie znaczy, że oni nie wiedzą.

 

Tego to nawet nie wiem, jak skomentować:)

 

 

 

"Podkreślił, że storna amerykańska jest zainteresowana, aby w okresie do wyborów parl. w Polsce, a jednocześnie do przekazania do Kongresu raportu w sprawie ustawy strona polska w konkretny sposób posunęła kwestię restytucji do przodu. Postęp zdefiniował jako przystąpienie do procesu prowadzącego do definitywnego rozwiazania kwestii restytucji, który to proces rozumiał jako podjęcie rozmów z przedstawicielami środowisk żydowskich (...) mających na celu ustalenie konkretnych kwot rekompensat.

Strona amerykańska nie oczekuje działań legislacyjnych w określonym horyzoncie czasowym, uważa za możliwe rozmowy i działania niepubliczne i nieformalne."

 

No come on k**** fluber jak Ty słuchasz ze zrozumieniem?

 

W jednym zdaniu to jest to samo co napisałem wyżej: odezwijcie się do nich przed wyborami, żebyśmy mieli co pokazać w Kongresie, nie musicie nic oficjalnie ogłaszać, żeby wam nie popsuć kampanii do parlamentu.

 

To co pogrubiłem , to jedyna rzecz, jaka tam jest napisana. Cała reszta to bzdety, które wbił Ci do głowy Michalkiewicz. Nie ma tego w tekście.

 

Miesiąc temu Michalkiewicz stwierdził, że:

PIS oddaje Polskę Żydom

Polacy myślą, że PiS walczy z Żydami, gdy w rzeczywistości PiS oddaje Polskę Żydom w niewolę

PiS odda Polskę Żydom w niewolę

Według Stanisława Michalkiewicza elementem wprowadzania żydowskiej dyktatury w Polsce będzie zapowiadana przez PiS

w tym przedsięwzięciu od lat bierze udział PiS.

 

a teraz po miesiącu wrzuca notatkę, w której strona USA prosi o to, żeby PIS łaskawie zechciał porozmawiać z Żydami. Wiesz czemu strona USA spotkała się z polskim ambasadorem na rozmowę po to żeby poprosić PIS o to, żeby rozmawiał z Żydami o odszkodowaniach?

 

Wyjaśnienie jest bardzo proste.

 

Otóż biorący wg Michalkiewicza od lat udział w oddawaniu Polski Żydom i oddawaniu pieniędzy Żydom i oddawaniu Polaków w niewolę Żydów PIS...

 

Uwaga, to może być dla Ciebie szok.

 

NIE ROZMAWIA Z ŻYDAMI O ODSZKODOWANIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pomijając kwestię prawdziwości twojej narracji, to przecież biedny człowiek też może mieć rację.

no faktycznie

Ale człowiek który robi z siebie niewiadomo kogo a jest nieudacznikiem życiowym to dla mnie żaden autorytet

To coś jak kijowski proszący o wsparcie (do dziś pamiętam jaka była tu nagonka, a robił to samo), albo "katolik z misją" Cejrowski porzucających w tajemnicy żonę, patriota zmieniajact obywatelstwo. No same ideały na prawicy

Wam na prawicy przeszkadzał kijowski ludziom na lewicy przeszkadza ten starszy pan i mi przeszkadzają obaj!

Skoro cardi uczysz się od takich autorytetów to nic dziwnego że przeszkadza ci miasto w którym aktualnie mieszkam i płace podatki i używasz tego jako argumentu bo przecież najpewniej jestem lemingiem który powtarza to co usłyszy w TVN i biegam z wlepkami kodu po centrum

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie

Ale człowiek który robi z siebie niewiadomo kogo a jest nieudacznikiem życiowym to dla mnie żaden autorytet

To coś jak kijowski proszący o wsparcie (do dziś pamiętam jaka była tu nagonka, a robił to samo), albo "katolik z misją" Cejrowski porzucających w tajemnicy żonę, patriota zmieniajact obywatelstwo. No same ideały na prawicy

Wam na prawicy przeszkadzał kijowski ludziom na lewicy przeszkadza ten starszy,y pan i mi przeszkadzają obaj!

Skoro cardio uczysz się od takich autorytetów to nic dziwnego że przeszkadza ci miasto w którym aktualnie mieszkam u płace podatki

i Korwin Mikke , który żyje z majątku przypisanego przez mamusię ;]

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie

Ale człowiek który robi z siebie niewiadomo kogo a jest nieudacznikiem życiowym to dla mnie żaden autorytet

To coś jak kijowski proszący o wsparcie (do dziś pamiętam jaka była tu nagonka, a robił to samo), albo "katolik z misją" Cejrowski porzucających w tajemnicy żonę, patriota zmieniajact obywatelstwo. No same ideały na prawicy

Wam na prawicy 

 

towarzyszu! np. popieram związki jednopłciowe i nawet adopcję przez nie dzieci, więc daleko mi do prawicy. po prostu uważam, że dyskredytowanie kogokolwiek z powodu czegoś, co nie jest związane z omawianą kwestią, to poważny błąd argumentacyjny ;] bierz tu przykład z Flubera, bo on przeprowadził modelową krytykę ;  P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.