Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

nawet jeśli jest głupia i zła to już samo to że posiedzisz sobie przy niej np. na ognisku będzie sie podobało Twojej podświadomości i będzie ona Cie za to nagradzac, a także namawiac by takie sytuacje przydarzały sie jak najczęsciej. jeśli Pani jest w Twoim typie (czyli w typie Twojej podświadomosci) to z czasem mozesz odczuwać cierpienie tylko z tego powodu ze tej pani nie widujesz.

Tym ze seks cieszy was mniej niż dawniej. Tym ze potraficie sie posprzeczać o totalną pierdołę.

Tym że jakaś koleżanka wcale nie ładniejsza od Twojej żony wydaje Ci sie atrakcyjna.

Szczerze kompletnie tego nie rozumiem. Tzn. rozumiem, że ze względów estetycznych ktoś może zrobić na mnie lepsze pierwsze wrażenie, ale kompletnie nie rozumiem, jak można przejść od tego etapu do etapu tworzenia związków i budowania ich na tym pierwszym wrażeniu. Mam wrażenie, że rozmawiamy nie o ludziach, a o zwierzętach:) Albo Twoja podświadomość jest dla Ciebie szczególnie okrutna:)

Czyli jesteś w stanie zdecydować że pokochasz jedną  z tych Pań?

 

Co więcej, jestem zdania, że gdyby którąś z tych Pań postawić przed Tobą golutką i chętną, to Twoja świadomość uciekałaby w popłochu i podskokach, a Twoja podświadomość sprawiłaby, że odczułbyś bardzo niechciane podniecenie ( to jest dopiero dotkliwa kara) związane z tym, że Twoja podświadomość zauważyła, że masz okazję przekazać swój materiał genetyczny dalej, więc do dzieła! Czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze kompletnie tego nie rozumiem. Tzn. rozumiem, że ze względów estetycznych ktoś może zrobić na mnie lepsze pierwsze wrażenie, ale kompletnie nie rozumiem, jak można przejść od tego etapu do etapu tworzenia związków i budowania ich na tym pierwszym wrażeniu.

 

To pierwsze wrażenie decyduje o tym ja bardzo mozesz być z kimś szczęśliwy.

Pierwsze zdjęcie pokazuje kobiety z którymi nawet jak je polubisz to za dużo szczęscia nie zaznasz, za to z kobietą z drugiego zdjęcia jesteś w stanie zaznać znacznie więcej szczęscia - o tym decyduje już pierwsze wrażenie.

 

Pewnie ktos z czytajacych miał tak ze na widok laski tęstno mu gwałtownie skoczyło - o to jest dowód ze z nią można by być bardzo sczęśliwym, jeśli pozostałe elementy (oprócz jej atrakcyjnosci) będą choćby średnie.

 

 Mam wrażenie, że rozmawiamy nie o ludziach, a o zwierzętach:)

No tu sie różnimy, dla Ciebie ludzie to "ludzie" źli dlatego ze kuszeni przez szatana.

Dla mnie ludzie to w 90% zwierzęta, choć sami bardzo dobrzy z natury (dobra świadomosć) to jednak robia złe rzeczy bo te 90% często bierze górę (zła podświadomość)

 

 Albo Twoja podświadomość jest dla Ciebie szczególnie okrutna:)

W sumie nie sposób porównac jak kto ma ciezko ze swoim woźnicą co go smaga batem, kto bardziej cierpi gdy odmawia sobie pizzy.

W każdym razie ja się lubię postawić swojemu, bo dla mnie to miara człowieczeństwa, im więcej przeciwstawiasz się swoim potrzebom i instynktom tym bardziej jesteś człowiekiem. Im mocniej zaspokajasz swoje pragnienia tym bardziej jestes zwierzęciem - bo one robią dokłądnie to samo, zaspokajaja swoje pragnienia.

Właściwie tu sie zgadzamy, bo choc chrześcijaństwo inaczej to widzi to jednak tez namawia bys kontrolował potrzeby ciała

 

 

Co więcej, jestem zdania, że gdyby którąś z tych Pań postawić przed Tobą golutką i chętną, to Twoja świadomość uciekałaby w popłochu i podskokach

 

Wiem że łatwo cwaniakować na necie, ale w zadnym wypadku bym nie uciekł. Inaczej, na pewno uciekłbym w wieku 10-25 lat. Dziś nie ma mowy, szybko bym obrócił sytuację bo ubrany człowiek stojac przed rozebranym zawsze ma przewagę tylko musi o tym pomyśleć i to wykorzystać

 

 odczułbyś bardzo niechciane podniecenie ( to jest dopiero dotkliwa kara) związane z tym, że Twoja podświadomość zauważyła, że masz okazję przekazać swój materiał genetyczny dalej, więc do dzieła! Czyż nie?

Podniecenie to nagroda i przygotowanie do tego byś był w stanie dużo z siebie dać (odpowiednik adrenaliny przed wysiłkiem fizycznym) Kara to jest wtedy jak podniecenie nie jest rozładowane, wtedy pojawi sie frustracja. Może się pojawić zaraz po takim niewykorzystanej sytuacji, a moze przez lata będzie powracać i zadręczać myśl ze sie sytuacji nie wykorzystało.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem że łatwo cwaniakować na necie, ale w zadnym wypadku bym nie uciekł. Inaczej, na pewno uciekłbym w wieku 20-25 lat. Dziś nie ma mowy, szybko bym obrócił sytuację bo ubrany człowiek stojac przed rozebranym zawsze ma przewagę tylko musi o tym pomyśleć i to wykorzystać

 

Podniecenie to nagroda i przygotowanie do tego byś był w stanie dużo z siebie dać (odpowiednik adrenaliny przed wysiłkiem fizycznym) Kara to jest wtedy jak podniecenie nie jest rozładowane, wtedy pojawi sie frustracja. Może się pojawić zaraz po takim niewykorzystanej sytuacji, a moze przez lata będzie powracać i zadręczać myśl ze sie sytuacji nie wykorzystało.

 

Tylko, że ja mam na myśli to, że Twoja podświadomość bardzo chętnie pozwoliłaby Ci na zabawę z obiema wrzuconymi przez Ciebie kobietami. Nieprzypadkowo im bardziej jesteśmy pijani ( czyli bardziej rządzi nami podświadomość, a mniej świadomość), tym bardziej kobiety nam się zaczynają podobać. Jest odwrotnie niż uważasz. 

 

Gdyby podświadomość wybrzydzała, nasz gatunek by nie przetrwał.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja mam na myśli to, że Twoja podświadomość bardzo chętnie pozwoliłaby Ci na zabawę z obiema wrzuconymi przez Ciebie kobietami. Nieprzypadkowo im bardziej jesteśmy pijani ( czyli bardziej rządzi nami podświadomość, a mniej świadomość), tym bardziej kobiety nam się zaczynają podobać. Jest odwrotnie niż uważasz. 

 

Alez ja uważam tak samo, po to sie pojawia podniecenie (zsyła je podświadomość) byś był gotowy do działania.

Jeśli sie powstrzymujesz to walczysz z podświadomoscią i później moze ona karać Cie frustracja lub wspomnieniami niewykorzystanej szansy.

 

Choć tak naprawdę nie wszyscy to maja bo jesteśmy samcami alfa, beta i "niższymi" i niektórzy z nas dostana wielkiego stracha zamiast podniecenia (chyba o to Ci chodziło na początku gdy dawałeś przykład) , stracha spowdowanego np. tym ze próbujac przeleciec nie swoją samicę narazi się samcowi alfa, a pierwsze przykazanie "przetrwać" jest ważniejsze niż "zapłodnić" wiec podświdomosc moze kazać uciekać

 

Można też sie wystraszyć jeśli akurat ktoś ma niski poziom testosteronu i taka "agresja" "nachalność" ze strony samicy, przerosnie jego zdolność do reakcji, tak jak szarża małego psa może nas zmotywowac do walki a duzego zmotywować do uczieczki.

reakcje będą wiec rózne.

 

 Jest odwrotnie niż uważasz. 

 

Jest ta ze niepotrzebnie na siłe chcesz się przeciwstawić w dyskusji :P

 

Nieprzypadkowo im bardziej jesteśmy pijani ( czyli bardziej rządzi nami podświadomość, a mniej świadomość), tym bardziej kobiety nam się zaczynają podobać.

 

 

To jest jeszcze ciekawa sprawa, lubimy ten stan, a właściwie lubi go nasza podświadomosć, kiedy jesteśmy swiadomi ale ona bardziej kontroluje nasze reakcje jest jej więcej na wierzchu, możliwe że również stad bierze sie alkoholizm, ot podswiadomosc chce mieć większy wpływ na nasze świadome działania i choc alkoholik szczerze przysięga ze nigdy wiecej to po jakimś czasie szef znów go skutecznie przymusza by pił

 

I ciekawa sprawa z kobietami, bo choć oficjalnie lubią ułożonych gentlemanów to w stanie upojenia alkoholem, albo silnego podniecenia wyłazi z nich natura ich podświadomości i wtedy podoba im sie równiez to czego oficjalnie nie akceptuje ich świadomość.

Np. ciągniecie za włosy, w codzienej sytuacji jest raczej niedopuszczalne, ale w bardzo "gorącej" bywa inaczej oi o tym mówi ten mem:

50589207_1977663262331610_87669164407235

Ciągniecie za włosy jest przemocą, ale też przejawem agresji zwiazanej z testosteronem, podświadomosc kobiety lubi potwierdzenie ze facet ma ten poziom wysoki, wiec wiele kobiet lubi taki rodzaj "pieszczoty" w określonej sytuacji, tak samo jak mogą lubieć klapsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają korepetycje do strajku?

A W bez faktury? Znajdź mi jednego rodzica który o to prosi, no może więcej jak jednego, znajdź 5% wśród oplacających dzieciom korki

 

 

A z innej beczki

Bo©haterka na miarę naszych czasów

 

https://kobieta.onet.pl/nauczyciele-masowo-dziekuja-dyrektorce-ktora-nie-zgodzila-sie-na-egzamin-ze/mxrsct5

 

Ale ludzie nie proszą bo wiedzą, że nie dostaną. 

 

Polecam od 1:30. Tylko najpierw usiądźcie. Hymn do TVN:)

https://www.youtube.com/watch?v=llj6STcTi80

Dawaj jeszcze raz link bo ten niektualny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawa sprawa z kobietami, bo choć oficjalnie lubią ułożonych gentlemanów to w stanie upojenia alkoholem, albo silnego podniecenia wyłazi z nich natura ich podświadomości i wtedy podoba im sie równiez to czego oficjalnie nie akceptuje

Banal na poziomie 'facet chce, zeby kobieta byla dama w salonie i dziwka w lozku'.

 

To ktora tam Cie skrzywdzila? :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banal na poziomie 'facet chce, zeby kobieta byla dama w salonie i dziwka w lozku'.

 

Nasze chcenie a rzeczywistosc to zupełnie co innego, z tym że w tym temacie zupełnie przypadkowo jest szansa na to by było jak chce facet. Jak kobieta sie zakocha szaleńczo zrobi zupełnie wszystko czego facet zapragnie plus drugie tyle dołoży sama od siebie.

 

To ktora tam Cie skrzywdzila? :tongue:

No mnie krzywdziło tylko początkowe odrzucenie, że jakaś wpadła w oko a miała mnie w d..e bo nie jej typ. Mowa ciała od razu pokazuje czy ma sie szanse czy lepiej z siebie durnia nie robić.

Natomiast jak już doszło co do czego to w zadnym zwiazku nie dałem się skrzywdzic, byłem wystarczajaco ciekawy, odjechany i agresywny :tongue:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienisz w refrenie TVN na TVP i mogą to równie dobrze śpiewać na miesiecznicach

 

Żałosne niezależnie od tego której z tych zakłamanych stacji to dotyczy

 

 

Żałosne to jest to, że nauczyciele naprawdę nie mają źle. Ja nie wiem skąd to poparcie dla nich. Znaczy wiem skąd - Ci co nie lubią PiSu i go zwalczają popierają teraz nauczycieli. Ok ich sprawa, z tym, że trochę brak w tym rozsądku. 

 

I trochę  mnie smuci, że jako wyborca partii zupełnie niszowych żyję w świecie urządzanym przez ludzi z jednej czy drugiej strony. Widzę co pokazują i jest to mocno przerażające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oko-press jak zwykle ładnie kłamie.

Dawno glupszej manipulacji nie przeczytalem. Rzad przesunal teraz podwyzki ze stycznia na wrzesien wiec zaraz okopress napisze ze nauczyciele zamiast 5% podwyzki dostali 1.(6)%...

 

"Nieszczęsna arytmetyka

Realnie nauczyciele dostali:

 

3,75 proc. w 2018 roku – bo podwyżkę przyznano dopiero w drugim kwartale roku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.