Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Heh.. jak tak obserwuję temat to nie sądzę aby Rappar kochał PiS jakoś specjalnie. Raczej sądzę, że nie lubi zakłamania i głupoty. Krytykuje w takich przypadkach i PiS i opozycję. 

 

A to, że wychodzi z tego przewaga postów anty-opozycja to nie jest jakby jego wina. Po prostu skala głupot jakie oni popełniają, skala ich oderwania od rzeczywistości jest przytłaczająca. 

 

Nie mogę potwierdzić za Rappara, ale potwierdzam za samego siebie. Toczę bekę z opozycji fatalnej, bo oni są fatalni i jeb pieczątka pisiora. Grubo, nigdy w życiu nie głosowałem na PiS, raz głosowałem na Tuska w drugiej turze z Kaczyńskim ale szybko mi przeszło, ale w tym kraju jak twierdzisz, że obecna opozycja jest tragikomiczna to musisz być za PiSem. Nie, nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam. Tylko ze bekę mam z ludzi co się na to nabierają.

Politycy w Polsce to taki motłoch którzy nie nadają się do biznesu.

 

Zaczynam doceniać Panią Ogórek.

 

Lepsze to niż patrzeć na ryje.

 

A inni by zabili za swoją frakcje nie rozumiejąc zasad polityki ogólnie nawet.

Udając najmądrzejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za starania, ale on chyba na razie takiego konkretnego programu nie ma, jest głównie krytyka i jakieś wyrywkowe pomysły (nie mówie ze bez sensu).

W każdym razie do polityki się nadaje, bo dużo populizmu w tej krytyce.

 

prezes centrum im. Adama Smitha, więc program gospodarczy jest jasno zdefiniowany, jeżeli programem jest ogarnięcie gospodarki, a do całej reszty rząd techniczny, to ja w to wchodzę swoim głosem.

 

Dodatkowo był prezesem rady nadzorczej ZUS, więc jak pokażą go w mediach to może Polacy w końcu skumają, że ZUS to moloch, którego trzeba zamknąć.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes centrum im. Adama Smitha, więc program gospodarczy jest jasno zdefiniowany, jeżeli programem jest ogarnięcie gospodarki, a do całej reszty rząd techniczny, to ja w to wchodzę swoim głosem.

 

Dodatkowo był prezesem rady nadzorczej ZUS, więc jak pokażą go w mediach to może Polacy w końcu skumają, że ZUS to moloch, którego trzeba zamknąć.

I zamiast tego otworzyć fundusz zabezpieczeń socjalnych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z rentami, chorobowymi i macierzyńskim?

Nie wspominając o obecnych emerytach?

 

Już tu dyskutowaliśmy na ten temat, nie będę odgrzewał kotleta, zaproponowałem podatek celowy na okres 2 pokoleń celem odejścia od ZUS. Obecny model nie działa, więc potrzeba zmian, ale nikt się nie chce tego podjąć bo wszystkie rozwiązania są złe.

 

Tak, wszystkie, moje też, ale ma taką zaletę że jest lepsze niż obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tu dyskutowaliśmy na ten temat, nie będę odgrzewał kotleta, zaproponowałem podatek celowy na okres 2 pokoleń celem odejścia od ZUS. Obecny model nie działa, więc potrzeba zmian, ale nikt się nie chce tego podjąć bo wszystkie rozwiązania są złe.

 

Tak, wszystkie, moje też, ale ma taką zaletę że jest lepsze niż obecne.

Podatek celowy nie rozwiązuje kwestii rent, macierzyńskiego i chorobowego.

Albo będziemy mieli ZUS albo musimy stworzyć jakiś analogiczny fundusz pełniący tą rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że wychodzi z tego przewaga postów anty-opozycja to nie jest jakby jego wina. Po prostu skala głupot jakie oni popełniają, skala ich oderwania od rzeczywistości jest przytłaczająca.

opozycja jest tak bardzo słaba jaki był PiS jako opozycja. tak naprawdę do afery podsłuchowej i kampanii Komorowskiego PO dominowało. to pokazuje jak jesteśmy mało wymagający jako wyborcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby też niedziałał tak jak obecny?

A to obecnie nie działają chorobowe, macierzyńskie i renty?

opozycja jest tak bardzo słaba jaki był PiS jako opozycja. tak naprawdę do afery podsłuchowej i kampanii Komorowskiego PO dominowało. to pokazuje jak jesteśmy mało wymagający jako wyborcy

Przecież w 2014 jeszcze przed aferą podsłuchową PiS miał 0,5 pp straty do PO, a po aferze podsłuchowej wygrał z nimi podobną przewagą.

Żadnej dominacji nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to obecnie nie działają chorobowe, macierzyńskie i renty?

Przecież w 2014 jeszcze przed aferą podsłuchową PiS miał 0,5 pp straty do PO, a po aferze podsłuchowej wygrał z nimi podobną przewagą.

Żadnej dominacji nie było. 

 

Działają, tylko przez takie przyjemności jesteśmy tu gdzie jesteśmy. System Bismarcka jest przestarzały i im prędzej z nim skończymy tym mniejsza bomba wybuchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają, tylko przez takie przyjemności jesteśmy tu gdzie jesteśmy. System Bismarcka jest przestarzały i im prędzej z nim skończymy tym mniejsza bomba wybuchnie.

Faktycznie, jesteśmy wszak w tak złym miejscu obecnie, że nic tylko płakać.

Na szczęście działania antyprokreacyjne jakie proponujesz, przynajmniej pomogą nam ograniczyć nasz nieograniczony przyrost naturalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jesteśmy wszak w tak złym miejscu obecnie, że nic tylko płakać.

Na szczęście działania antyprokreacyjne jakie proponujesz, przynajmniej pomogą nam ograniczyć nasz nieograniczony przyrost naturalny.

 

Rozumiem że podwyżki podatków to działania podjęte w ramach walki z otyłością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.