Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktoś bardziej siedzący w tym temacie mi odpowie.. Czemu ten typek co tak hejtuje Owsika ma pseudonim "matka kurka"? Bo nie ukrywam, że to dosyć dziwne i od kiedy pierwszy raz to usłyszałem to się zastanawiam :D

Mam to samo a dodatkowo mam kumpla o ksywie Kurek i jakoś zupełnie mi nie pasuje ta matka kurka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"polecam" wczorajsze wydanie FpF: https://faktypofaktach.tvn24.pl/wlodzimierz-cimoszewicz-stracilismy-poczucie-wspolnoty-narodowej,901495.html

 

tl;dr: "przemoc, która ogarnęła nasz kraj i jest wszechobecna".

 

komuś bardzo zależy na tym, żeby na siłę coś takiego kreować. widocznie podzielonym społeczeństwem faktycznie jest łatwiej sterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wyborcza.pl/1,87648,15568000,Troll_nawrocony_na_Smolensk.html?disableRedirects=true

 

TL;DR

 

Matka kurka to dawny przeciwnik Kaczyńskich oraz Rydzyka, przy czym często był chamski i wulgarny. 

Po Katastrofie Smoleńskiej przeszedł na drugą stronę. xD

Jego pseudonim to przeciwieństwo zbitki ,,Ojciec Rydzyk" (Ojciec-Matka, Rydzyk-Kurka)

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR poruszył niepopularną kwestię związaną z pobiciem zatrzymanego, to i ja poruszę niepopularną kwestię:

https://gamingsociety.pl/artykul/daniel-magical-i-jego-matka-zostali-zatrzymani-przez-policje-555611/

 

Jakiś influencer, czy tam yotuber powiedział podczas swojego streamu, że Adamowicz "niestety przeżył" ( jak jeszcze nie wiadomo było, że rany są śmiertelne), w efekcie został zatrzymany przez policję, a jego sprzęt komputerowy ( w sumie to jego narzędzia pracy) zostały skonfiskowane.

Tak sobie przy okazji przypomniałem, że podczas pogrzebu Kim Ir Sena aresztowano tych, którzy nie dość mocno rozpaczali po śmierci przywódcy. Nie wiem, czy nie jesteśmy już niedaleko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmierzamy w tym kierunku. Śledząc np. portal natemat.pl widzimy mocne skoncetrowanie się na temacie np. niedostatecznego czczenia śmierci Pawła Adamowicza np. przez polityków PiS: a to Kaczyński się spóźnił na minutę ciszy, a to wojewoda jakieś wycie syren odwołał, a to prezydent Duda nieodpowiednio coś napisał na twiterze, a to TVP coś tam coś tam.

Teraz strach cokolwiek na necie napisać, bo zaraz można mieć na głowie panów z policji.

 

Wszystko w duchu: równać, do szeregu. I tak jest w III RP od lat: za słabo przyznajesz się do potępiania swoich dziadków antysemitów, za słabo chwalisz WOŚP i Owsiaka albo o zgrozo jesteś obojętny albo wyrażasz sprzeciw.

 

A wracając do sprawy tych kukiełek z TVP(których nigdy nawet na oczy nie widziałem). Czy to nie jest jakaś forma wolności artystycznej. Skoro Urban, Smarzowski w Klerze mają prawo to czemu ta babka od kukiełek nie ma? Złe czasy idą i to nie tylko w  Polsce. Pod pozorem walki z mową nienawiści będzie zakazywać się wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z Koreańskim porównaniem bo gość lagrow nie dostanie.

 

Niezależnie od poglądów politycznych jakby grzywnami trochę ostudzono trochę tej głupoty internetowej nic by się nie stało.

 

Media społecznościowe weszły we wszystkich aspektach życiowych i ludzie różne rzeczy piszą.

 

Jasne ze trudno jest ocenić jednoznacznie co jest szkodliwe społecznie a co nie.

 

Ale grzywnę za te najgłupsze wystąpienia ( w sumie publiczne) niezależnie czy „ tych czy tamtych” przyjmuje spokojnie.

 

Wpis nie tyczy się jednostronnej oceny ostatnich wydarzeń politycznych tylko tak ogólnie czysto ludzkich zachowań społecznych. Rasizmu czy znęcania się nad zwierzętami lub innych przejawów głupoty.

Gdyby dureń jeden z drugim dostali te symboliczne 500 zeta za obrażanie w sieci jako podatnik jestem w stanie zaakceptować koszty sądowe

 

Tak jak od wieków powinno być przekonanie o tym ze nie można bezkarnie kraść rabować czy pobić kogoś chętnie w tym katalogu widziałbym tez obrażać w internecie gdy pewne granice dobrego smaku są przekraczane.

 

Chodzi mi o te skrajne głupie lub brutalne ataki.

 

Tu wolność słowa nie ma zastosowania

Chodzi mi o takia walkę z tym przekonaniem ze w sieci mogę wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis nie tyczy się jednostronnej oceny ostatnich wydarzeń politycznych tylko tak ogólnie czysto ludzkich zachowań społecznych. Rasizmu czy znęcania się nad zwierzętami lub innych przejawów głupoty.

Serio porownujesz teraz "mowe nienawisci"/myslozbrodnie do zwyroli znecajacych sie nad zwierzetami?

 

Faktycznie kiepsko to wrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie o to ze ktoś w przypływie złości napisze ze ktoś to dureń

Serio porownujesz teraz "mowe nienawisci"/myslozbrodnie do zwyroli znecajacych sie nad zwierzetami?

 

Faktycznie kiepsko to wrozy.

To były przykłady.

 

Czemu to zestawiasz i jeszcze oceniasz mnie?

Chodzi mi o system karania a nie ze już mam receptę na katalog kar i czynów zabronionych

Aby zmienić to bezsensowne poczucie bezkarności w internecie

Przecież i tak to są mzonki bo sady są przepełnione sprawami trudniejszymi niż taka internetowa produkcja głupot

Ale jakby jeden z drugim usłyszał ze za przegięcie w internecie można te 500minus

Dostac może by się trochę uspokoiło ogólnie

To tak jak z tym przekraczaniem ponad 50 km/ H w obrębie miast

 

To bardzo skuteczny przepis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszą karą dla takich patusów internetowych byłyby prace społeczne polegające na zbieraniu psiego gówna z chodników i parków albo coś w stylu opróżniania szamba.  :moon:

 

Edit: oczywiście mówię o obu stronach, ale teraz najbardziej szaleją ci konserwatywni. 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszą karą dla takich patusów internetowych byłyby prace społeczne polegające na zbieraniu psiego gówna z chodników i parków albo coś w stylu opróżniania szamba.  :moon:

 

Edit: oczywiście mówię o obu stronach, ale teraz najbardziej szaleją ci konserwatywni. 

 

Do zbierania gówna i opróżniania szamba marsz ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.