Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy tego nie zrozumiesz, ponieważ:

 

 

1. Jestem z kraju o charakterze postkolonialnym, "unpriviledged" na tle wiekszosci Europy, bedacym ofiara rasizmu i ludobojstwa.

 

2. W moim kraju wszyscy sa biali, wiec nie otrzymalem nigdy zadnych przywilejow z tytulu bycia bialym.

 

3. Moj dziadek byl niewolnikiem (w Niemczech).

 

Mysle, ze w rankingu dyskryminacji mam wystarczajaca ilosc punktow do zabierania glosu w tego typu dyskusjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna opcja aby oficjalnie otrzymać punkty dyskryminacji za WW2 będąc białym to być Żydem.

 

A za bycie z kraju, gdzie 'wszyscy są biali' to można dostać co najwyżej punkty ujemne (immanentny faszyzm)

 

Sorry :(

 

dlaczego jako Polak wymyślasz konstrukcję która Nas dyskryminuje

 

jako osoba której dziadkowie byli na robotach w Niemczech i przesłuchiwani na Gestapo a potem dokładali sie do rozwoju ZSRR pod przymusem nie zgadzam się z taką retoryka

 

było źle a ewentualnie badać Żydem można było mieć w niektórych przypadkach jeszcze gorzej 

 

oba scenariusze były na tyle tragiczne że obie grupy powinny mieć prawo głosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujesz się dyskryminowany? wczoraj byłem na lechia-legia i pod koniec meczu jak czarnoskóry Cafu zrobił kiks to sektorówka zaczęła wydawać dźwięki małpy. odczułeś kiedyś rasizm na sobie?

 

Nie - a czemu pytasz?

 

 

 

Chociaż w sumie kiedyś na st.Pauli jak na pytanie 'skąd jesteś' jednej z tamtejszych pracownic odpowiedziałem że z PL to sobie poszła :( - kwalifikuje się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.