Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Francja ma to wszystko czego Polska nigdy nie będzie miała : 300 głowic, lotniskowiec o napędzie atomowym z 10 łodzi podwodnych o podobnym napędzie,elektrownie nuklearne, francuscy inżynierowie potrafią skonstruować jeżdżące samochody, skuteczne odrzutowce myśliwskie i nawet pasażerski naddźwiękowiec.

Najwyrazniej ktos protestujacym zapomnial o tym wspomniec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Francja ma to wszystko czego Polska nigdy nie będzie miała : 300 głowic, lotniskowiec o napędzie atomowym z 10 łodzi podwodnych o podobnym napędzie,elektrownie nuklearne, francuscy  inżynierowie potrafią skonstruować jeżdżące samochody, skuteczne odrzutowce myśliwskie i nawet pasażerski naddźwiękowiec.

Czyli posiadają jakoś 3 razy mniej łodzi atomowych i ze 130 razy mniej głowic od Rosji. Tam to dopiero musi kwitnąć dobrobyt.

 

Nie mówiąc o tym ,że minimalna tygodniówka Francuza to mniej więcej minimalne miesięczne pobory w Polsce.,

Minimalna pensja w Polsce ma 70% siły nabywczej francuskiej. 20 lat temu miała 20%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij ze jesteś Polakiem, w tym porównaniu jesteś ruskim chłopem, który pracuje od rana do nocy i jest poniewierany, przychodzi do niego gośc i mówi co sie ma zmienić, to jest tak duża zmiana jakości życia przy której 500+ to jest jakiś 1% tej zmiany,

w tym momencie jeszcze nikt nie wiedział jakie błedy popęłni Lenin, jak "cięzki" będzie stalin,....

Ok. Jestem ruskim chłopem. Przychodzi Bolszewik i wciska kit, że będzie mi się lepiej żyło za jego panowania niż za Cara Mikołaja. Bolszewicy wygrywają rewolucję, i po jakimś czasie zaczynają konfiskować coraz więcej żywności, inwentarza żywego itd bo przecież trzeba wyżywić głodujące bolszewickie miasta i niezwyciężoną Hurrrrra Armię Czerwoną.

Wkurzam się i wraz sąsiadami w całej Guberni walczymy z Bolszewikami przez kilka lat w chłopskim powstaniu. W końcu Bolszeiwcy zaczynają zwyciężac, wpada Czeka na wioski i wyżynają kogo się da - mnie, moją rodzinę. Moją wioskę rozwalają ogniem artyleryjskim. Po wszystkim tworzą obozy koncentracyjne dla ocalałych członków mojej rodziny. Wszystko konfiskują. Ginie kilkadziesiąt tysięcy chłopów, w ciągu następnych kilka razy więcej umiera z głodu. I to tylko w guberni tambowskiej.

Dzieje się tak też na Powołżu, w rejonie Środkowej Wołgi,, Homelu, Rzeczycy, Tirgistanie, Czeczenii, Syberii itd.

Buntują się też marynarze w Kronsztadzie, Basmacze w Azji Środkowej itd.

 

Ale , tak tak, oczywiście, to przecież wypaczenia leninowsko-stalinowskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli posiadają jakoś 3 razy mniej łodzi atomowych i ze 130 razy mniej głowic od Rosji. Tam to dopiero musi kwitnąć dobrobyt.

 

Minimalna pensja w Polsce ma 70% siły nabywczej francuskiej. 20 lat temu miała 20%. 

 

Ruscy mają 40000 głowic? Wait what? To nie 1985 :)

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiperbola, wiadomo, że głównie wyjadą do Niemiec, Skandynawii i Holandii. Ale generalnie Francja jest w dupie i jeśli tam się jeszcze pogorszy, to będziemy mieli do czynienia z emigracją jak z Włoch, Portugalii i Grecji. I stamtąd ludzie już nawet powoli do Polski trafiają za pracą.

i bardzo dobrze. ceny domków w hiszpanii są już przystępne dla Polaka, a lazurowe wybrzeże jest bliżej i lepszy klimat, wchodzę w to. teraz rozumiem dlaczego byłeś przeciw strajkom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruscy mają 40000 głowic? Wait what? To nie 1985 :smile:

Kojarzyłem dane z 1985, nie sprawdziłem czy zredukowali. 

 

i bardzo dobrze. ceny domków w hiszpanii są już przystępne dla Polaka, a lazurowe wybrzeże jest bliżej i lepszy klimat, wchodzę w to. teraz rozumiem dlaczego byłeś przeciw strajkom

Znaczy ja jestem ogromnym zwolennikiem strajków we Francji. Po prostu uważam, że takie coś niczego nie poprawia, tylko niszczy kraj i jeszcze bardziej pogarsza sytuację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja jestem ogromnym zwolennikiem strajków we Francji. Po prostu uważam, że takie coś niczego nie poprawia, tylko niszczy kraj i jeszcze bardziej pogarsza sytuację. 

 

Ty chyba nie sądzisz, że to spontaniczny zryw i nie jest przez nikogo sponsorowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie sądzisz, że to spontaniczny zryw i nie jest przez nikogo sponsorowany :smile:

Każdy z 250 tysięcy uczestników dostał ruble czy jak to jest?

Francuzi mają wkurwione społeczeństwo, bo jak wspomniałem - standard życia się pogarsza, a to najbardziej boli.

Na takim gruncie łatwo dochodzi do radykalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie sądzisz, że to spontaniczny zryw i nie jest przez nikogo sponsorowany :)

ktoś może dokładać do pieca ale ten strajk dotyczy białych rdzennych francuzów którzy nie chcą płacić za globalne ocieplenie i emigracje , tak w skrócie. więc ruskie czy CIA?to kto finansował Marsze Niepodległości jak rządziło PO? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś może dokładać do pieca ale ten strajk dotyczy białych rdzennych francuzów 

Wielu z tych białych rdzennych Francuzów to dzieci/wnukowie bydlaków ,którzy torturowali ludzi w Algierii i innych miejscach okupowanych przez Francję.Jak kogoś wychowało takie faszystowskie ścierwo, a w dodatku psychopata i sadysta jak LePen  to plądrowanie sklepów wybijanie szyb i niszczenie cudzego mienia ma we krwi i nie potrzebuje żadnej zachęty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak Francja jest w dupie to gdzie jest Polska.? Wiem ,że swego czasu Polska to ósma potęga gospodarcza świata i piąta potęga futbolowa w rankingu FIFA,piłkarze(gdyby nie deszcz) prawie wygrali mundial, Kaliski z Puzewiczem prawie zbudowali bombę atomową, prawie zbudowaliśmy elektrownie nuklearną w Żarnowcu i tak dalej .,Ale Francja ma to wszystko czego Polska nigdy nie będzie miała : 300 głowic, lotniskowiec o napędzie atomowym z 10 łodzi podwodnych o podobnym napędzie,elektrownie nuklearne, francuscy  inżynierowie potrafią skonstruować jeżdżące samochody, skuteczne odrzutowce myśliwskie i nawet pasażerski naddźwiękowiec.A w Polsce poza wybitnymi teologami co jest? Nie mówiąc o tym ,że minimalna tygodniówka Francuza to mniej więcej minimalne miesięczne pobory w Polsce.,

 

Ich głowice są gówno warte bo nie maja jak ich użyć, wątpię aby zrzucenie bomby na Paryż i Niceę cokolwiek w tej chwili pomogło. Jeden lotniskowiec.. uff.. cała potęga. I te łodzie podwodne - nasze szczęście, że na Bałtyku nie mają racji bytu. Ten pasażerski naddźwiękowiec, to jemu się czasem skrzydła nie urywały ? Taka ta ich myśl techniczna jest wspaniała, szkoda, że na wszystko inne rozumu zabrakło.  

 

Francji mówimy po maleńku do widzenia, tak jak Szwecji zresztą.  

 

Jak to dobrze być zacofanym i nie mieć u siebie mózgów. Społeczeństwo nie musi mieć takich Mayorów francuskich mędrców mieć u siebie i za ich głupotę płacić. 

Wielu z tych białych rdzennych Francuzów to dzieci/wnukowie bydlaków ,którzy torturowali ludzi w Algierii i innych miejscach okupowanych przez Francję.Jak kogoś wychowało takie faszystowskie ścierwo, a w dodatku psychopata i sadysta jak LePen  to plądrowanie sklepów wybijanie szyb i niszczenie cudzego mienia ma we krwi i nie potrzebuje żadnej zachęty. 

 

Weź baranie popatrz na przekaz z tych prostestów i zobacz ilu tam jest kolorowych. Popatrz, przemyśl i zastanów się czy Twoje pi****lenie o faszystach ma jakikolwiek sens. 

Jesteś głupi człowieku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z 250 tysięcy uczestników dostał ruble czy jak to jest?

Francuzi mają wkurwione społeczeństwo, bo jak wspomniałem - standard życia się pogarsza, a to najbardziej boli.

Na takim gruncie łatwo dochodzi do radykalizacji.

 

Oczywiście nie każdy, ale jest duże prawdopodobieństwo, że ten ruch jak każdy inny ostatnio w Europie nie był wywołany sam z siebie. Zbyt duża skala, żeby ktoś tego nie kontrolował, albo chociaż dopuszczał do wymknięcia się spod kontroli. Jak zapytasz o dowody to nie znajdę takowych, ale rozsądek nakazuje uważać, że w dobie gdy telefony i komputery wiedzą o Tobie wszystko taki ruch nie ma prawa być niekontrolowany.

 

ktoś może dokładać do pieca ale ten strajk dotyczy białych rdzennych francuzów którzy nie chcą płacić za globalne ocieplenie i emigracje, tak w skrócie. więc ruskie czy CIA?to kto finansował Marsze Niepodległości jak rządziło PO? :smile:

 

Białych rdzennych Francuzów też trzeba uruchomić. Tyle lat siedzieli cicho widząc jak najróżniejsze odcienie czekolady wtłaczane są im do kraju i nagle się obudzili? Możliwe, ale mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białych rdzennych Francuzów też trzeba uruchomić. Tyle lat siedzieli cicho widząc jak najróżniejsze odcienie czekolady wtłaczane są im do kraju i nagle się obudzili? Możliwe, ale mało prawdopodobne.

 

i się uruchomili ale jeśli widzisz problem w czekoladzie to nie powinni chodzić i rozwalać ulic , tylko ganiać białe baby i je ruchać zapładniać ruchać zapładniać ruchać zapładniać. z resztą Panowie co wy robicie na tym forum ? dlaczego tyle czasy marnujecie na pisanie bzdur, oglądanie meczów NBA o murzynach, oglądanie X pojebanych seriali , ruchać zapładniać ruchać zapładniać bo u nas też się zrobi czekoladowo. jakby taki Rappar, Lorak lub Bastillon energię z forum przelał na rozmnażanie to byśmy Europę jak Chińczycy pokryli czapkami.

 

Wielu z tych białych rdzennych Francuzów to dzieci/wnukowie bydlaków ,którzy torturowali ludzi w Algierii i innych miejscach okupowanych przez Francję.Jak kogoś wychowało takie faszystowskie ścierwo, a w dodatku psychopata i sadysta jak LePen  to plądrowanie sklepów wybijanie szyb i niszczenie cudzego mienia ma we krwi i nie potrzebuje żadnej zachęty. 

 

eeeeeeee tam to my jesteśmy dziećmi/wnukami bydlaków, którzy na kresach wschodnich żydów na smyczy nosili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z tych białych rdzennych Francuzów to dzieci/wnukowie bydlaków ,którzy torturowali ludzi w Algierii i innych miejscach okupowanych przez Francję.Jak kogoś wychowało takie faszystowskie ścierwo, a w dodatku psychopata i sadysta jak LePen to plądrowanie sklepów wybijanie szyb i niszczenie cudzego mienia ma we krwi i nie potrzebuje żadnej zachęty.

Dyskryminacja i profilowanie sporej grupy ludzi ze wzgledu na ich przynaleznosc narodowa i na to co byc moze robili dziadkowie ulamka z nich.

 

Obrzydliwe.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.