Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Za to ten człowiek (kiedyś będący po waszej stronie) nic a nic się nie pomylił w przewidywaniu przyszłości:

 

Nigdy nie byłem po tej stronie, co Stonoga.

 

I pomylił się w stosunku do mnie Stonoga, ale muszę Ci przyznać, że po zalinkowanym filmiku jest mi Ciebie żal. Musi być ciężko tak pisać na forum na stojąco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem po tej stronie, co Stonoga.

 

I pomylił się w stosunku do mnie Stonoga, ale muszę Ci przyznać, że po zalinkowanym filmiku jest mi Ciebie żal. Musi być ciężko tak pisać na forum na stojąco. 

 

Przecież 100noga trzy lata temu był waszym bohaterem gdy udostępnił te materiały z afery podsłuchowej (prawdopodobnie dzięki Jackowi Kurskiemu). A że potem poznał się na was to inna sprawa. :moon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież 100noga trzy lata temu był waszym bohaterem gdy udostępnił te materiały z afery podsłuchowej (prawdopodobnie dzięki Jackowi Kurskiemu). A że potem poznał się na was to inna sprawa. :moon:

Nigdy nie był moim bohaterem. Ale jednak cieszy mnie, że radujesz się z uzyskania poparcia intelektualisty tego kalibru. Wśród antypisowców musi być jednym z mądrzejszych  :redface-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mur o którym piszesz to popierdolka. Wprawdzie nie widziałem go na żywo ale Mel Gibson przez niego samochodem przeskoczył w gringo :)

To nie żarty.

 

Pare tysięcy długości.

Pod prądem.

Od pustyni gdzie piach to strefa niczyja

Podobno CIA zainstalowało tam tyle czujników ze agent nie śpi jak szakal sika o północy.

Tam musza być jakieś przecieki kontrolowane bo strefa niby szczelna ale nieszczelna.

 

Najlepszy towar przechodzi z południa lub cargo Miami

Życie.

 

Profits.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest żółtych kamizelek zaczyna się rozszerzać, tylko dziś policja w Paryżu aresztowała pół tysiąca osób, protesty rozpoczęły się także w Belgii, gdzie zatrzymano dzisiaj już 70 osób. Zdaje się, że ten ruch rewolucyjny sam z siebie nie zgaśnie i coś z tego może wykiełkować, oby nie żadne ruchy narodowe, czy nacjonalistyczne, bo nie będzie to zbyt korzystne dla Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest żółtych kamizelek zaczyna się rozszerzać, tylko dziś policja w Paryżu aresztowała pół tysiąca osób, protesty rozpoczęły się także w Belgii, gdzie zatrzymano dzisiaj już 70 osób. Zdaje się, że ten ruch rewolucyjny sam z siebie nie zgaśnie i coś z tego może wykiełkować, oby nie żadne ruchy narodowe, czy nacjonalistyczne, bo nie będzie to zbyt korzystne dla Polski

Wręcz przeciwnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuscy policjanci nakurwiają pałami coraz więcej ludzi, a owczarek niemiecki Timmermans nawet łba z brukselskiej budy nie wyściubił. Widocznie on faktycznie jak mówiła Róża Thun von Hande Hoch kocha tylko Polaków, a Francuzów już nie i nie jest zatroskany o stan demokracji i prawo do protestów w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuscy policjanci nakurwiają pałami coraz więcej ludzi, a owczarek niemiecki Timmermans nawet łba z brukselskiej budy nie wyściubił. Widocznie on faktycznie jak mówiła Róża Thun von Hande Hoch kocha tylko Polaków, a Francuzów już nie i nie jest zatroskany o stan demokracji i prawo do protestów w tym kraju.

wykrakałeś :Dhttps://wiadomosci.onet.pl/swiat/frans-timmermans-do-polakow-nie-opuszcze-was/wg9k4vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Polsce łamio konstytucję

- Polacy nie opuszczę Was!

 

We Francji pałują demonstrantów, 90k funkcjonariuszy na ulicach

- Polacy nie opuszczę Was!

 

Timmermansowi wchodzą do domu, zabijają żonę, gwałcą córkę (lub odwrotnie)

- Polacy nie opuszczę Was!

 

Pomnik i klucze do miast dla tego pana i kogoś kto każe mu tak mówić, prawdziwy mąż stanu i przyjaciel dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.