Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

PiS najpewniej wygra za rok. Ciekawe tylko kto stanie do walki o władzę.

Ziobro choć nie z PiSu, Antek i Morawiecki są, chyba pewniakami

 

Ktoś jeszcze? Plaszczak odpada, ale Brudziński może mieć duże szanse zwłaszcza jeśli go Kaczyński namaści

Jak dla mnie powinni postawić na Sasina, rozsądny, opanowany i najmniej skłonny do impulsywnych działań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS najpewniej wygra za rok. Ciekawe tylko kto stanie do walki o władzę.

Ziobro choć nie z PiSu, Antek i Morawiecki są, chyba pewniakami

 

Ktoś jeszcze? Plaszczak odpada, ale Brudziński może mieć duże szanse zwłaszcza jeśli go Kaczyński namaści

Brudziński to pewniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudziński jest tragiczny, nie potrafi przemawiać, jest bezczelny i ogólnie średnio lubiany

Jarka nikt nie lubi ale ma charyzmę i dobrze czuje się na mównicy

 

Dla polskiej polityki nadchodzą słabe czasy skoro dwie największe partie będą rządzone przez schetyne i Joachima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrok walesa-Kaczyński zapadł

Lechxma przeprosić itd za wpisy o tym że Jarek nalegal na lądowanie

Sprawiedliwy

 

Teraz niech mi tylko ktoś wyjaśni dlaczego nie pociągnięto nikogo do odpowiedzialności za trotyl, mgłę spisek Tuska z Putinem i tym podobne bzdury wypisywane, sygadywane przez Jarka, Antka i całą resztę PiSu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech mi tylko ktoś wyjaśni dlaczego nie pociągnięto nikogo do odpowiedzialności za trotyl, mgłę spisek Tuska z Putinem i tym podobne bzdury wypisywane, sygadywane przez Jarka, Antka i całą resztę PiSu?

No bo to nie jest ścigane z urzędu, a nikt nie zgłosił się do sądu, jako poszkodowany z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrok walesa-Kaczyński zapadł

Lechxma przeprosić itd za wpisy o tym że Jarek nalegal na lądowanie

Sprawiedliwy

 

Teraz niech mi tylko ktoś wyjaśni dlaczego nie pociągnięto nikogo do odpowiedzialności za trotyl, mgłę spisek Tuska z Putinem i tym podobne bzdury wypisywane, sygadywane przez Jarka, Antka i całą resztę PiSu?

 

Słyszałeś może sentencję wyroku czy tak sobie radośnie pierd.... ? Sędzina wydała wyrok na Wałęsę a więcej gadała na Kaczyńskiego i mowę nienawiści. A już samo sformułowanie "Słowa Wałęsy przekreślają Kaczyńskiego jako polityka i człowieka" jest bardzo dwuznaczne i teraz wykorzystywane przez wszystkie nie sprzyjające PiSowi. 

Czekam na post Vasqiego z tymi słowami jako motywem przewodnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrok to wyrok.kaczynski głupio zrobił zgłaszając to bo pokazał swoją małostkowość choć czepiał się o wyrok dla antykomra np

 

Prawda jest taka że cały ten proces to farsa i spektakl żenady.

Wykształcony starszy pan pozywa niewykształconego starszego pana i pokazuje mu swoją wyższość? Sorry ale Jarek mógł go zgasić jednym słowem a nie wytacza mu proces pod publiczkę

Wychodzi na to, że Tusk i po są mądrzejsi od Jarka bo nie reagowali na zabiliście mi brata, zamach i tym podobne bzdury

 

Przecież każda konferencja Antka to sprawa ścigana z urzędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudziński jest tragiczny, nie potrafi przemawiać, jest bezczelny i ogólnie średnio lubiany

Jarka nikt nie lubi ale ma charyzmę i dobrze czuje się na mównicy

 

Dla polskiej polityki nadchodzą słabe czasy skoro dwie największe partie będą rządzone przez schetyne i Joachima

Kaczyński też był/jest nielubiany ale wystarczy go schować i wsadzić wydmuszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pis bez Jarka się rozleci na milion podmiotów, już prawie się rozleciał z nim u władzy.

Przecież szeroko rozumiany PiS składa się już teraz z wielu podmiotów i dają radę. 

 

Moim faworytem jest Morawiecki. To cichy skurwiel i pomału robi robotę, zdobywa kolejne przyczółki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez ma bana za zdjęcie flagi/drzewa w kupie chyba psiej.

Kilka osób to bardzo oburzyło i zgłosili do moderatora.

Ciekawe czy teraz tęsknią za nim? :smile:

Ja nie zgłosiłem, ale cieszę się z bana.

To, że debilów nie brakuje na świecie, nie oznacza, że należy ich dopuszczać do rozmowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński też był/jest nielubiany ale wystarczy go schować i wsadzić wydmuszkę

to prawda, ale jakby nie było to on zjednoczył te małe walczące o procenty frakcje i partyjki co było niewątpliwym sukcesem, i zrobił to tak że nie mówi się o koalicji tylko o PiSie i wszystkie te Ziobry na pewno to kłuje w tyłki

 

Możliwe że nawet czołowi ludzie prawicy go nie trawią ale nikt nie ma do niego podjazdu

Jedyna osobą która potrafiła z nim skutecznie konkurować jest Tusk

A wśród konserwatystów nie ma ani jednej takiej osoby

Jak dla mnie powinni postawić na Sasina, rozsądny, opanowany i najmniej skłonny do impulsywnych działań.

jak wsadza Sasina to gwarantuje tu i teraz że PiS nigdy nie zdobędzie władzy w stolicy

Nie ma w PiSie chyba bardziej znienawidzonej osoby w Warszawie, on z Hanka mógłby spokojnie stanąć w szranki

 

Polityczne łapu capu dnia

Spychalski zauważył, że dwutlenek węgla jest potrzebny dla roślinności. - A jeżeli drzewa rosną, masa zielona rośnie, to co zużywa? Zużywa CO2. Bez CO2 nie ma życia na Ziemi. To nie ulega wątpliwości

 

Oczywiście to wyrwany z dłuższej wypowiedzi fragment ale fajny jak się go przeczyta :) biologia klasa 4ta

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież szeroko rozumiany PiS składa się już teraz z wielu podmiotów i dają radę. 

 

 

Prawda, aczkolwiek jak te PJNy i inne dziwolągi powstawały to już było ciepło, wg mnie wciąż jeżeli się Jarek przeziębi, to to wszystko jebnie Andrzeju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, ale jakby nie było to on zjednoczył te małe walczące o procenty frakcje i partyjki co było niewątpliwym sukcesem, i zrobił to tak że nie mówi się o koalicji tylko o PiSie i wszystkie te Ziobry na pewno to kłuje w tyłki

 

Możliwe że nawet czołowi ludzie prawicy go nie trawią ale nikt nie ma do niego podjazdu

Jedyna osobą która potrafiła z nim skutecznie konkurować jest Tusk

A wśród konserwatystów nie ma ani jednej takiej osoby

jak wsadza Sasina to gwarantuje tu i teraz że PiS nigdy nie zdobędzie władzy w stolicy

Nie ma w PiSie chyba bardziej znienawidzonej osoby w Warszawie, on z Hanka mógłby spokojnie stanąć w szranki

 

Polityczne łapu capu dnia

Spychalski zauważył, że dwutlenek węgla jest potrzebny dla roślinności. - A jeżeli drzewa rosną, masa zielona rośnie, to co zużywa? Zużywa CO2. Bez CO2 nie ma życia na Ziemi. To nie ulega wątpliwości

 

Oczywiście to wyrwany z dłuższej wypowiedzi fragment ale fajny jak się go przeczyta :smile: biologia klasa 4ta

Skoro mógłby z Hanką stanąć w szranki to dobrze o nim świadczy, skoro według sondaży ona zdobyłaby w wyborach więcej głosów niż "okazało się, że miasta nie stać" Trzaskowski. 

 

Tak btw proponuję zapoznać się z tym co Trzaskowski zapowiadał jako minister cyfryzacji. Z jego obietnic spełniło się aż 0%. Nie ma co - skuteczny gość. Ale pewnie nie było kraju stać i trzeba było szukać prywatnych sponsorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.