Skocz do zawartości

Chicago Bulls sezon 06/07


InfinitI

Rekomendowane odpowiedzi

i cwiczą to juz w listopadzie?

tak

Super! z Radmana taki strzelec w tym sezonie a z cooka taki szybkobiegacz, ze faktycznie plan godny Jacksona.

od obrony i gry wysokimi są inni panowie w lakers, a fil mial tyle samo malo do powiedzenia w tych elementach takze w dynastii z bulls ( jego rola tu była zawsze przeceniana)

Czyli na mavs i spurs LAL mają juz odpowiedz teraz jeszcze SUNS JAZZ itd.

nie mają ale pomarzyc i pocwiczyc mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls Roll Over Celtics... nic ujac nic dodac. Po ciezkim listopadze nadszedl wkoncu duzo latwiejszy grudzien stad mamy szanse nawet wygrac kolejnych 13 gier tym bardziej ze ofensywnie i defensywnie wkoncu zaczynamy przypominac zespol. Optymizm o tyle umiarkowany ze powiedzmy szczerze ostatni przeciwnicy Bulls nie byli z tej najwyzszej polki... Ja ciekaw jestem czy u siebie poradzimy sobie z 76-rs bo jest to dla nas bardzo niewygodny przeciwnik a ten mecz juz w srode. Jesli ogramy AI to bedzie oznaczac ze wracamy na wlasciwy tor... jesli nie to znaczy ze nie ma co liczyc na cos wiecej niz przecietnosc czyli wygrywanie z teoretycznie slabszymi a porazki z gigantami.

Cieszy mnie ze łysy daje wkoncu pograc Sweetowi a ten prezentuje sie coraz lepiej. Za to przecietnie jak narazie nasz all star .. w kazdym razie czekam na poprawe jakosci przenajmniej o 30 % tego co do tej pory prezentuje. Z dzisiejszego meczu jedna fajna akcja bykow rzucila mi sie w oczy kiedy to Gordon markowal wejscie pod kosz po czym zasloniety przez dwoch Celtow nie probowal uparcie rzucac przez rece co skonczylo by sie na 99 % czystym blokiem tylko podal na obwod gdzie niepilnowany Kirk walnal trojeczke. Oby wiecej takich przemyslanych akcji a powwino byc lepiej a nawet duzo lepiej niz do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls zmiazdzyli 76 rs a tu taka cisza... Juz po pierwszej kwarcie bylo wiadomo ze Bulsi tego wieczoru sa "so hot" rzucajac Filadelfi 39 pkta. a po 2 kwartach bylo ich chyba 70... bo nie pamietam dokladnie. Wkoncu Ben Wallace pokazal torche ofensywnych akcji na niezlym poziomie, zreszta cala druzyna zagrala dobry mecz. Gordon przy wysokim % z gry rzucil 31 pkt . Rozklad meczy nadal korzystny...obecnie mamy 6-0 run (9-9) i wracamy na 0.50... w piatek mam nadzieje ze nie damy pograc Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecny :twisted:

MEcz był lajt bo taki miał być, jak w Sixers gra Cwebb to zwyczajowo Bulls lecą do przodu z PHI.

Gdzie jest nasz forumowy krytykant?

Pewnie nie może się otrząsnąć po tym jak Chandler pojechał po LAL.

Współczujemy.

Przynajmniej Bulls mu trochę osłodzą bo przydusili Iversona.

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecny :twisted:

MEcz był lajt bo taki miał być, jak w Sixers gra Cwebb to zwyczajowo Bulls lecą do przodu z PHI.

Gdzie jest nasz forumowy krytykant?

Pewnie nie może się otrząsnąć po tym jak Chandler pojechał po LAL.

Współczujemy.

Przynajmniej Bulls mu trochę osłodzą bo przydusili Iversona.

:twisted:

Jestem jestem 8)

 

Spokojnie, jak bedzie cos ponad norme to bede odwolywal krytyke ;-) Poki co nic nadzwyczajnego, wygrywamy te mecze, ktore wstyd byloby przegrac (oprocz NOK) :)

 

Fajnie, ze prawie 30oma, ale pozyjemy zobaczymy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie może się otrząsnąć po tym jak Chandler pojechał po LAL.

 

Chandler :? kurde ogladałem ten mecz i gdybym miał w kolejności wymieniać tych, którzy Lakersów jechali to były to Paul, Pargo, Butler, Mason z wysokich kilka razy rzucił mi się w oczy Simmons, który w ataku zebrał nam tyle piłek ile Chandler grając połowę tego co on, zresztą cała ich drużyna zbierała jak chciała. Nie wiem nie przypominam sobie kiedy przeklinałem po kolejnych udanych akcjach Hornets żeby Chandler był jednym z graczy, których przeklinałem, statystycznie to może i fajnie w jego wypadku wygląda, ale jakoś nie rzucał się specjalnie w oczy poza tym jak głupie faule potrafił popełniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore Bulls bronią w porównaniu z tym co było na zachodzie to jest 100% ponad normę.

Poki co nic nadzwyczajnego, wygrywamy te mecze, ktore wstyd byloby przegrac

Zwycięstwo to zwycięstwo wiele drużyn ma spore problemy by wygrywać z słabszymi. A Bulls koszą równo w ostatnich trzech meczach po pierwszej połowie można iść spać. Skuteczność Arenasa Piercea czy Iversona świadczy o tym jak Bulls bronią, do tego znów obrona robi łatwe punkty (Deng i jego skutecznośc) Wallaec zaczyna wygladac w ataku i w obronie. Zwyciestwa buduja chemię wiec Ben zrobił z akcji opaska akcje symbol zmiany na lepsze

8)

Gra na skrzydłach Noci, Deng przynosi efekty.

Sadzanie Thomasa na ławce gdy wydawało mu się, ze to ciągle NCAA przynosi efekty.

Wrócił do rotacji Sweetney.

Thabo po słabszych występach znów sie odbudowuje.

Skonczył sie listopad wiec Gordon zaczyna trafiac.

Wiec jakies pozytywy są.

I to wszytko pod wodza Kołcza debila.

 

 

:wink:

 

Van, chłopie ja z tym Tysonem to żartował, nie musisz mi tłumaczyć dlaczego Tyson pyknął 10 pkt przy Kwame, który jest top obrońców i czemu zebrał ileś tam piłek.

Ty jesteś spec od LAL i ja Cie wierzę, co prawda miałem jakieś obiekcje ale od tamtej pory wierzę Ci na słowo.

No ,ale skoro Lakers jechał Janera Pargo, to dobrze nie było.

Zresztą ja juz z fanami LAL nie chce zaczynać. Kwame sie ma odrodzić spx, Radman to super strzelce spx. Mi juz wszytko jedno 8)

 

A z tym Tysonem to troche jest jak mówisz, z Bulls tez zebrał iles tam piłek, ale jego siła to zbiórki w ataku, gdy nie zbierze tych 6-8 piłek a tylko czyści swoja tablicę to faktycznie za widoczny to w spotkaniu nie jest. ooo jeszcze 3 bl walnął. No ale to juz było chyba widoczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van, chłopie ja z tym Tysonem to żartował, nie musisz mi tłumaczyć dlaczego Tyson pyknął 10 pkt przy Kwame, który jest top obrońców i czemu zebrał ileś tam piłek.

Ty jesteś spec od LAL i ja Cie wierzę, co prawda miałem jakieś obiekcje ale od tamtej pory wierzę Ci na słowo.

No ,ale skoro Lakers jechał Janera Pargo, to dobrze nie było.

Zresztą ja juz z fanami LAL nie chce zaczynać. Kwame sie ma odrodzić spx, Radman to super strzelce spx. Mi juz wszytko jedno 8)

 

A z tym Tysonem to troche jest jak mówisz, z Bulls tez zebrał iles tam piłek, ale jego siła to zbiórki w ataku, gdy nie zbierze tych 6-8 piłek a tylko czyści swoja tablicę to faktycznie za widoczny to w spotkaniu nie jest. ooo jeszcze 3 bl walnął. No ale to juz było chyba widoczne?

hehe szczerze to ja wolałbym żeby Tyson był tym, który tak wymiatał straszliwie na tablicach i w ogóle bo to jeszcze byłoby jakoś wytłumaczalne, ale jak każdy z graczy Hornets zalicza sobie przynajmniej jedną zbiórkę w ataku a mający 180 cm wzrostu Paul przykładowo trzy to zdecydowanie nie stawia to w dobrym świetle Kwame, który jest w największym stopniu odpowiedzialny jako podstawowy środkowy za zbieranie czy umiejętne zastawianie tablicy. Także jak mój post mógł się wydawał jakąś pochwałą Kwame za postawę w tym meczu to zdecydowanie nie miał taki być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamiast nabijać sie z Tysona zająłbym sie Radmanowicem.......

 

:oops: 5,200 000 $

poniżej 5 pkt, ponizej 3 zbiórek 33% za 3 61% FT :shock: - śmiano się z bradleya, pargo, piatkowskiego, eatona, edzia, zacha , antoineW, olokandi, jajo, timT atakowano Bigbena, Duncanowi spadały statsy

 

ale skutecznie rozciaga obrone i uwalnia KB.....

oj jeden z malinowych MIP.......

Pargo 7,5 1,6 1,5;

Candi 3,3 2,7

Ed 17,0 7,3

Banks 4,3 1,3 1,3 asyst :shock: żeby nie było że ja taki spec :wink:

BTW jak malo gra to wygrywają!!!!!

Tyson 5,9 12,2 0,9

tytani obrony:

- Bruce Bowen 7,2 2,7 1,7

- artest 17,4 7,6 3,1

- BB - 6,1 8,7 1,6 (kasa)

 

i dalej ulubieńcy...

- tim Thomas 9,8 5,4 2,1

- c-web 10,2 8,6 2,5 ( kasa)

- walkier antos 10,1 4,2 1,4

 

powtorka Radman 4,9 2,8 1,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victor zaczyna okazywać niezadowolenie spowodowane brakiem minut i ja mu sie muszę przyznac nie dziwię, chłopak pogrywał niexle w PreS, nikt nie oczekiwał, że bedzie jakomś jokerem, ale jego spore umiejętnosci po obu stronach parkietu dzieki minutom moga tylko roznąć, a Skitels go trzyma na ławce jak wczesniej Sweeta. Khryapa jest z tego co czytałem pracowity, nieźle się prezentuje na treningach a w meczach robi sobie odciski na tyłku :?

 

PS: Mecz z Sixers masakra!!! Deng, Gordi, Wallace i Thomas :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do Bulls.

 

Pewne symptomy wypalenia byly juz widoczne w meczu z Raptors co wykorzystali gracze Minnesoty,,, i zatrzymali serie zwyciestw Bulls co przewidzial niejaki BYKU :twisted: :wink: . Kazda serai sie kiedys konczy... szkoda tylko ze wtopilismy u siebie. Kolejny raz zawiodla ofensywa co jest w Bulls normalne i jestem pewny ze po krotkim kryzysie wrocimy na wlasciwy tor i w grudniu bedzie wiecej zwyciestw niz porazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej bede krytykował.

 

Bo nie rozumiem, jak mozna gracza, ktory w ciagu 5 minut wprowadza w defensywie rywali wiecej chaosu niz Malik Allen przez całe zycie, sadzac na ławkę nie dając mu grac juz do konca meczu (to a pro po chocby meczu z Raptors, ale to generalnie zawsze tak wygląda). :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.11.06:

 

Obrona w koncu taka jak chcialem, tracimy mało punktów i o to chodzilo. Fenomenalny BigBen :!: Ten zakup już się zwrócił. 20 min - 0 pkt, 0 zb :!: Mówią że statystyki kłamią ale wystarczy tlyko na nie spojrzeć by wiedziec ze 16 mln to minimum jakie BigBen jest wart.

 

to jak wkońcu spłaca się :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.11.06:

 

 

Obrona w koncu taka jak chcialem, tracimy mało punktów i o to chodzilo. Fenomenalny BigBen :!: Ten zakup już się zwrócił. 20 min - 0 pkt, 0 zb :!: Mówią że statystyki kłamią ale wystarczy tlyko na nie spojrzeć by wiedziec ze 16 mln to minimum jakie BigBen jest wart.

 

to jak wkońcu spłaca się :?: :wink:

No ogladalem nawet ten mecz live. Fajnie w nim BigBen wyglądał, widac bylo ze zaczal sie dobrze czuc w Bulls, poklepanie ze Skilesem, pozytywne emocje na boisku. Rozumie sie tez gosc z Kirkiem, a i reszta zespolu go strasznie szanuje.

 

Ogolnie Bulls zagrali w koncu niezle, tak jak od nich oczekiwalem w 1Q - z pomysłem :!: 2Q to mały back 2 reality jednak WIN jest :)

 

Troszkę zadrżałem, gdy Ben wyskoczyłdo zbiórki i spadł na łokieć, jednak na szczęście wszystko ok.

 

PS. Cieszy mnie to, jak mał Ben zaczął dużo penetrować. To nic, ze czasem (jak dizsiaj) nie trafia tych jumperków, irytujace bylo jak tylko je rzucal, stajac sie bezuzytecznym gdy one nie wpadały. Teraz Gordon sprawia sporo problemów obronie nie tylko rzutami ale i grą kozłem. Fajnie fajnie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu niezle,

w koncu?

chopie grany dobra defensywe juz x meczy a ty piszesz " w koncu"

Na forum LAL pisałes że nikt prócz mnie nie przynaje sie do błedu krytykowania LAL przed sezonem.

MOze powoli czas samemu przyznac sie do błedu i werfikacji ostrych pogladaów by nie powiedziec bzdur jakie wypisywałes na poczatku sezonu.

Choc brak jednozdanowców typu:

Wiecie ile jest warte 6 punktow i 8 zbiorek? 16 milionow $.

 

Tak szczerze to powiem Ci Kore ze masz szalenie interesujaca argumetnacje wobec poszczególnych graczy.

By pokazac jak podobno beznadziejnie grał Ben podajesz cyferki i sume jego kontraktu.

Fajnie

Ale gra Kawme Browna to juz w cyferkach nie da sie zoobrazowac bo choc cyferki lotów nie najwyzszych gra dobra bo Kwame trzeba widziec a Bena to mozna zobrazować Cyferkami

 

male OT

Jak chcesz zobaczyć jak sie naprawde broni przeciw Mingowi od pierwszej kwarty to zapuśc sobie meczyk Rockets-Bulls, bo ogladałem oba spotkania ostatnie LA-Rocekts i Kwame wobec minga w defensywie bardzo dobry nie był. Ba, on nawet dobry nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze, że nareście Ben wyiata tylko zapytałem czy się spłaca :o . Dla mnie Ben jest All-Stars'em i zasługuje na taki kontrakt. A. Foyle w GSW dostaje niewiele mniej a widać jak gra. Wielkich graczy trzeba szanować i słono im płacić. Szczególnie jak zasługują. Jak Szaq dostaje grubą kase i nie jest już niestety jej wart, bo nie jest, to Ben zasługuje i jest jej wart. Nowy klub, nowi ludzie, nowy trener pewne było, że chłop się musi zaaklimatyzować. Bo to dzieki niemy Detorit odniosło najwieksze sukcesy, bo to on i TP trzymali całą defensywę drużyny, teraz widać, że Ben udowadnia swoją wartość defensywną i pomaga Chicago wzmocnić ten aspekt gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.