Skocz do zawartości

Kto jest w TOP 5 rozgrywających sezon 14/15


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Z wieloma fragmentami się zgadzam, ale nie gadaj, że uważasz Walla za SG?

Nie uważam, dla mnie pure SG SG to Korver, Morrow, Klay itp a Lebron, Wade, Harden, Tyreke to PG a nie SG.

 

PG to ktoś, kto ma mieć gałę. Jak chcesz trzymać Lebrona i zabrac mu piłkę, to równie dobrze można było grać prime Shaiem końcówki meczów jako stretch four, używając argumentu, że wtedy mnie y go faulowano niż jak był pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, dla mnie pure SG SG to Korver, Morrow, Klay itp a Lebron, Wade, Harden, Tyreke to PG a nie SG.

 

PG to ktoś, kto ma mieć gałę. Jak chcesz trzymać Lebrona i zabrac mu piłkę, to równie dobrze można było grać prime Shaiem końcówki meczów jako stretch four, używając argumentu, że wtedy mnie y go faulowano niż jak był pod koszem.

Lebron to PG był może w 2007 roku. Liczy się też miejsce, w którym dostajesz piłkę a nie tylko czas jaki z nią spędzasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron to PG był może w 2007 roku. Liczy się też miejsce, w którym dostajesz piłkę a nie tylko czas jaki z nią spędzasz. 

 

późny Magic i jego przesiadywanie na poście?

 

ok, przekozłował piłkę i zaczynał akcje z góry, ale chyba to samo dotyczy LeBrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie systemy one man party można grywać na wschodzie w I rundzie, maksymalnie zajedziesz do ecf jak Lebron w 09. Jednak z poważnym graniem ma to tyle wspólnego, co 76ers z walką o PO.

 

Griffin też kręcił lepsze cyferki pod nieobecność Paula w poprzednim sezonie...

 

No spoko, panowie, ale mój komentarz dotyczył czego innego.

 

Ilu w lidze jest lepszych kreatorów niż Russ?

 

a co to ma do rzeczy?

 

Mit gorącej głowy staje się śmieszny - zwłaszcza przez fana Kobiego. Oboje są bardzo podobni - ciągną zespół niezaleźnie od wszystkiego (czy mają dzień, czy koledzy nie mają dnia itp).

 

 

jaki mit? nawet parę postów wyżej miałeś analizy wideo, tutaj nie ma w ogóle z czym dyskutować. A ja nie jestem fanem Kobe, tylko fanem Lakers. Zresztą, nie mam pojęcia co to ma do rzeczy, czyim fanem jestem.

 

Kiedy Westbrook niy tak gra? Może Wall też powinien być SG? W niczym nie jest lepszy od Westboro grającego na PG.

 

no jeśli utożsamiasz pozycję rozgrywającego z kreowaniem, to rzeczywiście mogłeś dojść do takiego wniosku.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to ma do rzeczy?

Wymień mi prosze 10 lepszych kreatorów niż Westbrook. Bo jakby Curry był w lidze łatwo dostępny to pewnie można by się zastanawiać, czy Russel nie jest lepszy na 'SG' (grając z Currym). Jakby gośc miał lepsze decision making, to byłby prawie Lebronem, który jest top10 all-time.

 

jaki mit

Taki jak jak chociażby ten, że PGasol to słaby obrońca.

 

Zresztą, nie mam pojęcia co to ma do rzeczy, czyim fanem jestem.

To samo zachowanie u gracza, którego lubisz inaczej odbierasz niż u tego, którego krytykujesz.

 

no jeśli utożsamiasz pozycję rozgrywającego z kreowaniem, to rzeczywiście mogłeś dojść do takiego wniosku.

Nie widzę w lidze 10 lepszych rozgrywających niż Russel. Oczywiście PG to najprościej do załatania pozycja w lidze, gdzie 30 grajek w lidze potrafi coś tam z gałą zrobić. Ja jednak uważam, że lepsze jes t combo Westbrook + świetny strzelec na SG, 'niż dobry klepacz na PG, nie wnoszący nic bez piłki' + RW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron to PG był może w 2007 roku. Liczy się też miejsce, w którym dostajesz piłkę a nie tylko czas jaki z nią spędzasz.

Mowiąc PG mam na myśli tego, kto dostaje w ataku piłkę na rozegranie, a nie ten co przeprowadza ją przez połowę (oczywiście to nie jest takie proste, i jakby np taki Klay się tym zajmował, to by pewnie notował trochę strat). Jeśli jednak masz Lebron i Chalmersa, to ten drugi może spokojnie się tym zająć, a król nie będzie mógł wykorzystać zaoszczędzoną energię dopiero przy konstruowaniu akcji ofensywnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień mi prosze 10 lepszych kreatorów niż Westbrook.

 

ponownie - co to ma do rzeczy?

 

Taki jak jak chociażby ten, że PGasol to słaby obrońca

.

a więc nie mit, tylko prawda

 

To samo zachowanie u gracza, którego lubisz inaczej odbierasz niż u tego, którego krytykujesz.

 

nope

 

Oczywiście PG to najprościej do załatania pozycja w lidze, gdzie 30 grajek w lidze potrafi coś tam z gałą zrobić. Ja jednak uważam, że lepsze jes t combo Westbrook + świetny strzelec na SG, 'niż dobry klepacz na PG, nie wnoszący nic bez piłki' + RW.

 

dlaczego to musi być "nic nie wnoszący bez piłki"?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To kto w takim razie nie jest ? Przyjmijmy, że top 3 to Westbrook, Curry, Cp3. Dalej są Lillard, Wall, Conley, Lowry. Oni czterej grają fajne sezony, więc kogo wyrzucamy z top 5 ? Najlepiej napisać, że ktoś jest top po jakimś wyjebanym meczu jak wczoraj Lillard, ale trudno nie zauważyć też co gra Wall czy Lowry.

 

No chyba że wywalamy z top5 CP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.