Skocz do zawartości

Kto jest w TOP 5 rozgrywających sezon 14/15


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Russel to SG, a nie PG, to rozumiem że jako trener byś kazał mu biegać po zasłonach i rzucać i ogólnie grać bez piłki? Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem coś aż tak dla mnie absurdalnego.

 

Korver to dla Ciebie PG czy SG ? rzadko podejmuje głupie decyzje.

 

No tak bo przecież Eric Bledsoe biega po zasłonach i gra bez piłki.....analogiczna sytuacja

 

Co ma do tego Korver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna pisałem, że Westbrook byłby lepszy na dwójce i nie wiedzieć czemu, ciągle słyszałem właśnie odpowiedzi typu, że "co ma biegać bez piłki jak Reggie Miller?".

 

Zupełnie nie rozumiem, skąd te skrajności.

 

Wade biega bez piłki? Kobe? Manu?

Tylko, że taki Wade/Manu w okolicach 10' to byli tacy SG, że... Czy gra RW na PG tak bardzo się różni od gry Wade na SG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bo Westbrook ma gorącą głowę i jest gorszym decision makerem. Może kreować, atakować, ale niech atak pozycyjny uruchamia ktoś inny.

 

Manu miał obok Parkera i zdyscyplinowany system trzymający go w ryzach. W Oklahomie jest wolna amerykanka.

 

Dla mnie sprawa wygląda tak:

 

Westbrook wychodzący po zasłonie, żeby następnie grać picka z Ibaką przy ruchu na weakside vs.Westbrook klepiący w miejscu 20 razy i odpalający trójkę przez ręce.

 

dla mnie no-brainer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook wychodzący po zasłonie, żeby następnie grać picka z Ibaką przy ruchu na weakside vs.Westbrook klepiący w miejscu 20 razy i odpalający trójkę przez ręce.

 

dla mnie no-brainer

Kto ma kreować akcję Thunder i "uruchamiać" Westbrooka bez piłki?

 

Dasz ją Reggie Jacksonowi to też specjalnie jej nie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętasz jak grał Durant rok temu, kiedy Russell wypadł, a startował Jackson?

Takie systemy one man party można grywać na wschodzie w I rundzie, maksymalnie zajedziesz do ecf jak Lebron w 09. Jednak z poważnym graniem ma to tyle wspólnego, co 76ers z walką o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bo Westbrook ma gorącą głowę i jest gorszym decision makerem. Może kreować, atakować, ale niech atak pozycyjny uruchamia ktoś inny.

Ilu w lidze jest lepszych kreatorów niż Russ? Mit gorącej głowy staje się śmieszny - zwłaszcza przez fana Kobiego. Oboje są bardzo podobni - ciągną zespół niezaleźnie od wszystkiego (czy mają dzień, czy koledzy nie mają dnia itp).

 

Westbrook wychodzący po zasłonie, żeby następnie grać picka z Ibaką przy ruchu na weakside vs.Westbrook klepiący w miejscu 20 razy i odpalający trójkę przez ręce.

Kiedy Westbrook niy tak gra? Może Wall też powinien być SG? W niczym nie jest lepszy od Westboro grającego na PG.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu w lidze jest lepszych kreatorów niż Russ? Mit gorącej głowy staje się śmieszny - zwłaszcza przez fana Kobiego. Oboje są bardzo podobni - ciągną zespół niezaleźnie od wszystkiego (czy mają dzień, czy koledzy nie mają dnia itp).

 

 

Kiedy Westbrook niy tak gra? Może Wall też powinien być PG? W niczym nie jest lepszy od Westboro grającego na PG.

 

 

Z wieloma fragmentami się zgadzam, ale nie gadaj, że uważasz Walla za SG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.