Skocz do zawartości

Kto jest w TOP 5 rozgrywających sezon 14/15


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Karol, Paul już w wieku 22 lat osiągnął taki poziom, do którego Lillard (przynajmniej na dzień dzisiejszy) nie ma podejścia. Nie chcę zaczynać kolejnego wątku o supporcie, ale to co on osiągał z tamtymi Hornets jest nieporównywalnie większym osiągnięciem, niż obecne sukcesy Lillarda z Portland.

 

Dante, myląca nazwa tematu, inaczej trzeba byłoby też uwzględnić Evansa czy Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wyszło. Ja Lillarda lubię, ale pojedyncze serie to Paul grał rewelacyjne wielokrotnie.

 

@up - jasne, że Portland było underdogiem w tej serii, ale ja się odnoszą do porównania Lillarda do Paula. I jak na razie to w PO performances zdecydowanie Paul>Lillard. 

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wyszło. Ja Lillarda lubię, ale pojedyncze serie to Paul grał rewelacyjne wielokrotnie.

 

@up - jasne, że Portland było underdogiem w tej serii, ale ja się odnoszą do porównania Lillarda do Paula. I jak na razie to w PO performances zdecydowanie Paul>Lillard. 

Wiadomo że atm nie ma co porównywać obu dżentelmenów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Lillard ma swoje wady - słaba obrona, dość przeciętna kreacja kolegów. To głównie strzelec , może nawet lider zespołu ale od rozgrywającego oczekuje się też że będzie kreował pozycję kolegów a  z Damianem jest tak że to u niego kuleje, więc wiesz to zawsze jest kwestia odszukania pewnego balansu

 

Czyli mniej więcej klasa Mikke Bibby'ego. 

 

PO to wyznacznik prawdziwej wartości drużyny, a nie jednego zawodnika. Wiadomo, że lidera drużyny też, ale jak to mówią i "Herkules dup,a kiedy ludzi kupa". Ciężko powiedzieć, by Paul zawalił jakieś PO. Wprost przeciwnie, zdarzały się mecze i serie, gdzie niemal w pojedynkę ciągnął swój zespół w stronę sukcesu.

 

Równie dobrze można by winić np. Wade za PO 2010.

 

Myślę, że porównania Lillard - Rubio są bardziej na miejscu niż Lillard - CP3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard to RoY i w drugim roku gry załąpał sie do trzeciej piątki All nba...

Myślę że na przestrzeni tych dwóch lat więcej z jego kariery się nie dało wycisnąc

 

w 2013 zwyczajnie cały rok granie bez ławki i centra na zachodzie musiało się skończyć nie załapaniem sie do PO

 

w 2014 dagger z Huston jednak było jakims tam upsetem

Odpadniecie z późniejszymi mistrzami też ujmy nie przynosi

Co do tego że nie ma jakiejś wielkiej ilosci asyst, to imo wynika z dużej ilości izolacji w graniu PTB, oni grają troche taką koszykówkę jaka była na przełomie 80/90 lat, gdzie wysocy sie cały czas masowali w post...

 

Jednak trzeba zauważyc ze atak w PTB jest jednak zbilansowany i piła chodzi dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.