Skocz do zawartości

Kto jest w TOP 5 rozgrywających sezon 14/15


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

 

Curry Westbrook Parker Paul Lowry
Tak ciężki temat do ogarnięcia?

 

Kolejność jak rozumiem przypadkowa?

 

Paul pierwszy. Zawsze i wszędzie.

 

Z Tony bym polemizował. Wall? Conley? Może nawet Lawson? 

 

Ale nie jestem obiektywny w jego kwestii. Zawsze dla mnie będzie trochę przeceniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kolejność jak rozumiem przypadkowa?

 

Paul pierwszy. Zawsze i wszędzie.

 

Z Tony bym polemizował. Wall? Conley? Może nawet Lawson? 

 

Ale nie jestem obiektywny w jego kwestii. Zawsze dla mnie będzie trochę przeceniony.

 

Nope, Paul nie ma startu i Russela i do Stefka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja powiem tak - jak Lillard zacznie bronić w połowie tak dobrze jak to robi Rubio to faktycznie będzie top 5 PG ligi. Na ten moment jest top 10.

 

1) CP3

2) Curry

3) Westbrook

4) Wall

5) Conley/Lowry

 

Na ten moment ; ) Nie licze Rubio, który jest out.

 

 

A gdyby był zdrowy to dałbyś go do TOP5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się 2 uwagi do dyskusji nasunęły.

  1. Rozumiem romantyczne podejście do roli rozrywającego jako kreatora ale przypomnijcie mi proszę, kiedy ostatnio drużyna z takim pierwszoplanowym rozgrywającym zdobyła mistrzostwo (to co zostało z Kidda pomijam)?
  2. Zaryzykuję stwierdzenie, że obecni Timberwolves z Lillardem w składzie zamiast Rubio odnieśliby więcej zwycięstw w sezonie i o ile dostaliby się do play-off (pewnie nie) to mieliby większe szanse na korzystny wynik. Już tłumaczę dlaczego:
    1. Rubio jest permanentnie połamany (Oden i Roy w top5 obecnych C i SG?)
    2. Lillard w pojedynkę wygra kilka meczów, jak ten wczorajszy z SAS

Oczywiście jestem stronniczy ;-)

Bardzo lubię kreatywnych rozgrywających :-)

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - ja nie wiem skąd się u Was to bierze. Nawet jak weźmecie ranking ESPN w statsach Real Plus i Minus to jakby nie patrzeć w top 5 PG jest Rubio - nie wiem jak określić, że ktoś jest niesłusznie overrated - a jeśli takiego słowa nie ma to jego nazwisko może za nie robić.

 

Pierdziel statsy i zacznij ogladac mecze 

To sie troche smieszne robi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdziel statsy i zacznij ogladac mecze

To sie troche smieszne robi

Bo? Ja nie muszę ani patrzeć w staty ani oglądać Minny żeby wiedzieć kim jest Rubio. Zresztą zdanie fanów PTB jest w tym wypadku mało obiektywne. Co nie znaczy, że to źle, wrecz naturalne bym powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo? Ja nie muszę ani patrzeć w staty ani oglądać Minny żeby wiedzieć kim jest Rubio. Zresztą zdanie fanów PTB jest w tym wypadku mało obiektywne. Co nie znaczy, że to źle, wrecz naturalne bym powiedział.

NIe chc3e mi sie komentować ale spróbuje. Kim jest rubio?  

 

apropos rubio i top 5 jego a nie srilarda

b.dobra obrona , whui fajny plejmejking fajnie fajnie.

nigdy nie wygra meczu, nigdy nie wygra serii w PO pewnie sie znajdzie kilku graczy podobnych na jego pozycji jesli chodzi o specyfikę. 

Gdzie był wasz bóg jak espn rubio jest w top 5 pg w + minus 

Rubio musialby miec duranta  i hardena obok siebie zeby wejsc do PO lol HE HE HO HO

Smieszne jest to jak nisko w rankingch ten maly biedny lillard jest poniewaz slabo broni i ma tam w siakieś  statystyce mniej o 0.5 czy1.

Ball dont lie, Nie bede z uporem maniaka co raz to innymi zaawansowanymi czy tez nie statystykami rzucał, 

gdyż wydaje mi się bezpodstawne. 

Pozdrawiam :-) 

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branie Rubio do TOP5 PG w lidze jest sporym nadużyciem. Gość nie potrafi rzucać, nawet pod samą obręczą z tego co pamiętam to w zeszłym sezonie notował jakiś fatalny % (pisze to z pamięci więc możliwe, że się mylę) to było coś około 35-40%.

 

Mimo, że Rubio jest lepszy w obronie niż Lillard to jednak ja wolałbym w swoim zespole mieć Lillarda, którego musisz pilnować cały czas, który ściągnie na siebie uwagę obrońców i tak jak choćby dziś w nocy wygra mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że  widziałem trochę meczów Minny i widziałem jak Rubio wpływa na gre zespołu, a statystyki tylko to potwierdzają. Zresztą matkę oszukasz, dziewczynę oszukasz, ale ch**a, eye testu i adv statsów nie oszukasz.

Faktycznie ma wpływ na drużynę, ale co z tego? Jakby zamienić Dame z Rubio to podejrzewam ze by to wygladało podobnie,  tzn Sota z nim w skladzie wygladała lepiej a nie jezeli bez niego i w statsach mialoby to odzwierciedlenie. Teraz dajesz RIckiego do PTB i z miejsca europejce daja sobie pjontke bo Nick zapomnial jak sie rzuca, a Rubio nigdy nie wiedzal jak sie rzuca.

Blazers  z Rubio czasami graja 3vs5 w ataku, czasami tez przegraja w koncówce bo nie ma komu grać i rzucać w 4Q.

Rowniez czasami trzeba bedzie zagrac 40+ minut  i wyszarpać z Lamarusem mecz, bo reszta z S5 robi 24pkt, a combo pg+pf robi 75pkt via ostatni mecz ze spurs.

 

Nie hejtuje rubio ale to chlopaczyna, ktory musi byc obudowany lepszymi od siebie graczami i grać w jakimś tam systemie co z miejsca dyskredytuje go na miano top 5 PG.

 

Takie moje skromne zdanie jest.

 

@smoku 

dobre he he he 

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio elitarnym obrońcą? Czas wyłączyć konsolę i położyć się spać;-) Jak dla mnie koleś raczej nie załapał by się do top 10 (Curry, Paul, Lowry, Conley,  Wall, Lillard, Teague, Dragić, Beverley, Lawson, Parker).

Tak Rubio jest elitarnym obrońcą, może jednak wyłącz tą konsolę...

 

Co to za lista którą napisałeś, można spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ranking powinien być:

 

A) Top 5 zawodników grających na pozycji rozgrywającego biorąc pod uwagę ich obronę.

B) Albo Top 5 zawodników na pozycji rozgrywającego podających najlepiej kozłem.

 

 

Ja myślałem, że to jest ranking top 5 zawodników na pozycji rozgrywającego.

Więc jak ktoś pisze, że chociażby taki Rubio jest lepszy od Damiana, to pomylił tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ranking powinien być:

 

A) Top 5 zawodników grających na pozycji rozgrywającego biorąc pod uwagę ich obronę.

B) Albo Top 5 zawodników na pozycji rozgrywającego podających najlepiej kozłem.

 

 

Ja myślałem, że to jest ranking top 5 zawodników na pozycji rozgrywającego.

Więc jak ktoś pisze, że chociażby taki Rubio jest lepszy od Damiana, to pomylił tematy.

Tyle że Lillard ma swoje wady - słaba obrona, dość przeciętna kreacja kolegów. To głównie strzelec , może nawet lider zespołu ale od rozgrywającego oczekuje się też że będzie kreował pozycję kolegów a  z Damianem jest tak że to u niego kuleje, więc wiesz to zawsze jest kwestia odszukania pewnego balansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Lillard ma swoje wady - słaba obrona, dość przeciętna kreacja kolegów. To głównie strzelec , może nawet lider zespołu ale od rozgrywającego oczekuje się też że będzie kreował pozycję kolegów a  z Damianem jest tak że to u niego kuleje, więc wiesz to zawsze jest kwestia odszukania pewnego balansu

 

Wiesz, ja nie oceniam w kategorii definicji pg. Damian może do niej nie pasować (ale gra na pg). O Damianie się pisze, mówi, komentatorzy mówią "och i ach" a zawodnicy drużyny przeciwnej (jak i trenerzy) wpowiadają się z największym szacunkiem. Damian robi różnice. Ja w ogóle nie wiem jak go można porównywać z Rubio, a co dopiero mówić, że jest gorszy :-).

Śmiem zaryzykować i stwierdzę, że jest nawet lepszy od cp3 (...kiedy miał on 24 lata). Zrobmy ranking najlepsi pg w wieku 24 lat :-).

Jedyny zawodnik, który mi się niesamowicie podoba i w ciemno powiem, że jest lepszy od Damiana do Curry. Jaki będzie Damian za 2 lata? Jego etyka pracy, odwaga...dużo może osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.