Skocz do zawartości

Kto jest w TOP 5 rozgrywających sezon 14/15


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzymy na rozgrywającego przez pryzmat jego umiejętności, czy wyników całej drużyny? 

 

Serio Rondo przed RW, Currym czy CP3? Oglądanie NYK jednak ogłupia...

 

A i perełka:

 

 

Nic nie ujmuję CP3 anie Curremu, ale pierwszy jest jakby wypalony. Kręci dobre staty, ale jakoś nie ma w nim tego pazura co zawsze

 

Dla mnie to Rondo bardziej boxscorowy PG niż CP3 :)

 

No i moja lista:

 

1. Curry

2. CP3

3. Westbrook

4. Conley

5. Lillard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niepotrzebnie prosiłem o uchylenie rąbka tajemnicy nt. Twojego top5 Przemku :)

 

Generalnie możesz Westbrooka nazywać głupkiem, debilem i innym idiotą, ale faktu, że jest on wśród 3 najlepszych rozgrywających ligi nie zmienisz :) Polecam obejrzenie poprzednich PO, w których Russell grał po poważnej kontuzji, ewentualnie meczu z Portland inaugurującego obecny sezon. Choć właściwie to nie polecam, raczej nie ma sensu, skoro dla Ciebie Curry to shooter z połamanymi kostkami, a CP3 tylko kręci staty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niepotrzebnie prosiłem o uchylenie rąbka tajemnicy nt. Twojego top5 Przemku :smile:

 

Generalnie możesz Westbrooka nazywać głupkiem, debilem i innym idiotą, ale faktu, że jest on wśród 3 najlepszych rozgrywających ligi nie zmienisz :smile: Polecam obejrzenie poprzednich PO, w których Russell grał po poważnej kontuzji, ewentualnie meczu z Portland inaugurującego obecny sezon. Choć właściwie to nie polecam, raczej nie ma sensu, skoro dla Ciebie Curry to shooter z połamanymi kostkami, a CP3 tylko kręci staty...

 

Dlaczego? ludzie teraz mają używanie i jest ok :D

 

Ale jako fan Thunder nie zaprzeczysz, że kiedy Westbrook był kontuzjowany to Durant grając bez niego zaginał czasoprzestrzeń? 

I nie przyznasz mi racji, że gdyby zabrać mu piłkę z rąk i dać na rozgrywanie Jacksona a RW przesunąć na SG to drużyna tylko by zyskała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ktoś zdaje mi pytanie: "kto jest najlepszym..." to zazwyczaj myślę o graczach, których chciałbym mieć w swoim zespole. Dlatego chciałbym by atak prowadził mi Rondo, który poda, zbierze a jak trzeba to dorzuci 10 punktów, ale zawsze najpierw będzie myślał o partnerach, niż Westbrook który zakończy mecz z 7 asystami i skutecznością 3-19.

 

Nic nie ujmuję CP3 anie Curremu, ale pierwszy jest jakby wypalony. Kręci dobre staty, ale jakoś nie ma w nim tego pazura co zawsze. Currego choćby nie wiem co robił zawsze postrzegam jako szutera za 3 z kruchymi kostkami. Wiem, że się mylę bo gość jest w tym sezonie znakomity, ale sam siebie nie oszukam ;)

 

Natomiast Westbrook to egoistyczny idiota z kompleksem boga, i nazywanie go rozgrywającym, to zwykła obelga... 

Szkoda, że zanim przycisnę przycisk "ignoruj" to wcześniej nie mogę kliknąć "bardzo tego nie lubię". 

 

co do tego, że Rubio jest lepszy od Rondo, to się zgadzam, powiedziałbym nawet, iż dużo lepszy, ale to jeszcze nie poziom top 5.

 

 

Jeśli tak to spoko, bo wcześniej zasugerowałeś jakby Rubio i Rondo mogli sobie podawać rękę, a jednak jest różnica między borderline top10 PG w lidze, a gościem z trzeciej dziesiątki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio i obrona? Przecież jemu wystarczy jedna zasłona żeby się pogubić.. Jest dobrym obrońcą na graczu z piłką i tyle. W innym wypadku to dziecko we mgle..

 

No dobra.. na graczu z piłką jest ponadprzeciętnym obrońcą. Ciężko go minąć 1 na 1. Ale to jak nieraz źle wybiera na zasłonie bardzo wpływa negatywnie na opinię o nim.

Edytowane przez Zdzich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli tak to spoko, bo wcześniej zasugerowałeś jakby Rubio i Rondo mogli sobie podawać rękę, a jednak jest różnica między borderline top10 PG w lidze, a gościem z trzeciej dziesiątki..

 

jest różnica, ale Ricky Rubio jest tak daleko do bycia top5, że z tym Rondo to była lekka hiperbolizacja

 

jak dla mnie jest mniej więcej tak:

Curry

Paul

Westbrook

Parker

 

Lillard, Conley, Lowry, Wall, Lawson

Teague, Deron, Rubio, Dragic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jako fan Thunder nie zaprzeczysz, że kiedy Westbrook był kontuzjowany to Durant grając bez niego zaginał czasoprzestrzeń? 

 

Durant od wejścia do ligi rzadko nie zagina czasoprzestrzeni :)

 

I nie przyznasz mi racji, że gdyby zabrać mu piłkę z rąk i dać na rozgrywanie Jacksona a RW przesunąć na SG to drużyna tylko by zyskała?

 

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie przyznasz mi racji, że gdyby zabrać mu piłkę z rąk i dać na rozgrywanie Jacksona a RW przesunąć na SG to drużyna tylko by zyskała?

 

Jak już się chcesz czepiać to czemu nie Jacksona? On jest mini wersją Westbrooka. Też szybki, dosyć silny i groźny z wejścia pod kosz, a mniej grożący rzutem czy kreowaniem. To już wolę oryginał niż słabszą kopię. Jackson jest potrzebny OKC, ale nie na PG kosztem RW. Jest potrzebny obok niego i Duranta w końcówkach meczów w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzymy na rozgrywającego przez pryzmat jego umiejętności, czy wyników całej drużyny? 

No jeśli ktoś nie potrafi przeskoczyć 30% winratio, to raczej jego umiejętności nie są najwyższych lotów?

Rondo bez big3 jeszcze nie doszedł do magicznych 10 zwycięstw - bilans z nim Celticu to 9-32. Bez niego 20-33. 

A jakie niby Conley ma wady ??? Że go stawiasz nizej od Lowryego?

Są dla mnie jeden tier. Conley np. jest słabym scorerem, bardzo by się przydało to w Mem, przynajmniej w poprzednich sezonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to spoko, bo wcześniej zasugerowałeś jakby Rubio i Rondo mogli sobie podawać rękę, a jednak jest różnica między borderline top10 PG w lidze, a gościem z trzeciej dziesiątki..

 

A Wy tak z tych Wallem to na poważnie??

 

Kolo który z rzutem też nie ma sie co wychylać ale z jakiegoś powodu sporo wyżej niż Rubio? Z bardzo podejrzaną obroną i często graniem na pałę i wiara w swoje umiejętności. Tak między Bogiem a prawdą to już wolę Irvinga

O co chodzi? Mróz chwycił i kotłuje się pod czapką?

 

To, że ktoś Was nie przekonuje zupełnie to zazwyczaj oznacza dwie rzeczy:

 

- nie oglądacie meczów z występami tego zawodnika

 

- jesteście gotowi napisać KAŻDA bzdurę na jego temat, w dodatku nie zważając na to czy narażacie się na śmieszność

 

Wall jest w tym sezonie o wiele bardziej ułożony, lepszy playmaking, decyzje, niezła obrona, a przejebana team-d, chłodniejsza głowa no i już nie popierdala jak głupi tylko stara się z tego faktu stwarzać przewagi

 

Irvinga wolisz???

 

n/c ely

 

BC.

 

Co do Rondo to wszystko już zostało napisane, ale z tą trzecią dziesiątką to się popisałeś - prawdziwy z Ciebie łupieżca.

 

Sprawdz czy RappaR już polubił Twój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkin nie było Beala ely, który też musi się rozkręcić, z Cavs nie było Nene. Myślę, że w głównej mierze stąd ten niski TS. Każdy kto ogląda Wizz pewnie potwierdzi, że Wallowi należy się uznanie za to kim stara się stać. Pokutuje tutaj mocno jego dotychczasowa kariera, ale ten sezon wygląda mi na nowe otwarcie.

 

Słabe mecze ma też Lebron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.