Skocz do zawartości

Kto jest w TOP 5 rozgrywających sezon 14/15


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Większym jest używanie trollingu w gówno wnoszącym jednozdaniowcu.

 

Rubio to top3 kreator w lidze do tego elitarny obrońca, do PO teamu zawsze biorę Rickiego, gdyż jego zalety są o wiele bardziej przydatne w nich niż te Damiana. No chyba, że interesuje mnie max druga runda. I nie ma znaczenia, że Rubio w PO nie był, to nie jego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większym jest używanie trollingu w gówno wnoszącym jednozdaniowcu.

 

Zalatujesz hipokryzją, bo post wcześniej sam tak samo napisałeś o CP3 poza top5 :)

 

Rubio to top3 kreator w lidze do tego elitarny obrońca, do PO teamu zawsze biorę Rickiego, gdyż jego zalety są o wiele bardziej przydatne w nich niż te Damiana. No chyba, że interesuje mnie max druga runda. I nie ma znaczenia, że Rubio w PO nie był, to nie jego wina.

 

Masz jakieś staty potwierdzające geniusz Rubio? Bo póki co, to Lillard potrafił pokazać cojones w PO, a Rubio z Lovem się do nich nie dostali.

 

Rubio jest takim Rondo na tym forum, tylko zamiast znienawidzonym, to uwielbianym.

 

Gdyby obrona na jedynce miała tak kluczowe znaczenie, to może Minnesota nie grałaby tak żenująco.

 

@kucio

Rubio jest lepszym kreatorem od CP3? Dlaczego?

 

Może źle patrzę na statystyki, ale obserwując poczynania Ricky'ego w poprzednim sezonie widzę średni WS (5,9 przy 14,3 Love'a), BPM na poziomie 1,4. Defensive Win Shares nawet miał gorsze od Kevina :)

 

Warto też wspomnieć o zabójczym TS% – .491.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatujesz hipokryzją, bo post wcześniej sam tak samo napisałeś o CP3 poza top5 :)

 

 

Masz jakieś staty potwierdzające geniusz Rubio? Bo póki co, to Lillard potrafił pokazać cojones w PO, a Rubio z Lovem się do nich nie dostali.

 

Rubio jest takim Rondo na tym forum, tylko zamiast znienawidzonym, to uwielbianym.

 

Gdyby obrona na jedynce miała tak kluczowe znaczenie, to może Minnesota nie grałaby tak żenująco

No i co, że tak napisałem, przecież to prawda. Paul zawsze i wszędzie mieści się w top3, jak nie top1.

 

Sota gra żenująco bez Rubio. Z nim na parkiecie to dwa razy lepsza drużyna. Tekst o Rondo case to jest alltime turbo kasztan. Wyrazy współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Klasyfikowanie Lillarda jako top7 to wylewanie pomyj. W łeb się pierdolnij.

 

Już sam nie wiem czy ty tak serio, czy... no sam nie wiem.

 

 

Większym jest używanie trollingu w gówno wnoszącym jednozdaniowcu.

 

Tekst o Rondo case to jest alltime turbo kasztan. Wyrazy współczucia.

 

Jedno mam nadzieję Ci już wyjaśniłem.

 

Teraz przejdźmy do ciekawszej części, bo rozumiem, że zaraz mnie przekonasz czymś konkretnym, że

 

Sota gra żenująco bez Rubio. Z nim na parkiecie to dwa razy lepsza drużyna. 

 

Podałem Ci statystyki Rubio z poprzedniego sezonu, w którym rozegrał wszystkie 82 mecze, to chyba dobra próbka. PER nawet nie przytaczałem, bo jest w nim gorszy od Collisona, Kemby, Sessionsa i Jenningsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny Lillard to dla mnie mega zaskoczenie. Ja wiem że brzmi to totalnie beznadziejnie, ale wydawało mi się, że on w wieku 24 lat osiągnął już swój peak i dużo wyżej dupy nie podskoczy.

 

Portland może i ma historycznego pech z wyborami w drafcie, ale udaje im się też brać gości, którzy są nba ready, potem niby ma być stagnacja, bo zbyt mały potencjał itp, a tu bum i mamy Roya, czy Lillarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem Ci statystyki Rubio z poprzedniego sezonu, w którym rozegrał wszystkie 82 mecze, to chyba dobra próbka. PER nawet nie przytaczałem, bo jest w nim gorszy od Collisona, Kemby, Sessionsa i Jenningsa.

Pominąłeś tą z rapmem, gdzie ma 4 impact w lidze wśród pg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio top5 wezcie zejdzcie na ziemie. Niby co on ma takiego czego nie ma Rondo, ktoremu sie chce w obronie? Jak mozna Rubio umieszczac w top5? To CO lillrad, Lowry czy Wall sa od niego gorsi. pi****lenie do n-tej potegi. Rubio to sie nie nadaje na 3 opcje do zespolu walczacego w tej lidze o cokolwiek. Lillrad spokojnie wchodzi w kazdej druzynie w buty nr 2. Do tego umieszczanie w top5 goscia, ktory sie kompletnie nie rozwija jest smieszne.

 

Sorry, ale Curry, Westbrook, CP3, Conley, Lillard,Lowry, Wall, Irving, Lawson, Parker biore zawsze przed przereklamowanym Hiszpanem. A patrzenie tylko w statystyki to durnota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barcalover Masz racje. Na ten moment jest, bo nie gra. Zdrowy Rubio jest jednym z najlepszych defensorów na jedynce i najlepszy kreatorem w lidze. Zatem stwierdzenie, że Lillard jest za nim nie jest nadużyciem. Nie chce mi się sprawdzać jak dokładnie wygląda sprawa obrony u Lilliarda, ale stawiam, że gorzej niż u Bledsoe, a zawodnicy dość podobni. No, ale mimo wszystko Erica przed Rubio byś nie wstawił, a Damiena już tak?

 

Bledsoe słabym obrońcą? Przecież w tym elemencie to chyba TOP5 na swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.