Skocz do zawartości

Kto jest w TOP 5 rozgrywających sezon 14/15


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

A co jest trudnego w skumaniu że Russel gra nie na swojej pozycji i moim skromnym zdaniem przez Thunder nie przeskakują pewnego poziomu co roku w PO.

 

Koleś z piłką jak już trzeba pomyśleć zwyczajnie podejmuje złe decyzje, każde kolejne PO o tym przekonują. Ich trener jest esencją bad coachingu i jak przez te kontuzje do s5 wejdzie Reggie to będą mieli mega farta ever.

 

Co do Russela to inny trener i byłby w TOP 1 absolutnie dziś, ale na SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz świeży. Oprócz tego jeszcze cała kariera :smile:

 

To jak patrzymy na całą karierę to czemu nikt nie wpisał Nasha?! Jak tak można?! Były MVP ligi?! Jeden z najlepszych PG w historii i nikt go nie wpisał za całą karierę?! Niedorzeczności...

 

Jeden mecz, który robi wrażenie i daje wielkie nadzieje na przyszłość. Ale tutaj chyba mowa o TOP5 za sezon 14/15. A tutaj Westbrook i Durant tak 'pomogli' OKC, że muszą się martwić o PO. Za to Conley, Lowry czy Lillard już pomogli się swoim ekipą bardzo dobrze się ustawić przed walką o PO i poszczególne miejsca w konfach. Dlatego RW w formie przez cały sezon to TOP5 PG. Ale co jak w następnym meczu znowu się rozbije i wypadnie na cały sezon? W kwietniu przyjdziesz tutaj i wpiszesz, że Westbrook jest w TOP 5 za ten sezon po jednym wybitnym meczu przeciwko NYK? Tak wygląda to co próbujesz zrobić teraz. Zachłyśnięty jednym meczem brzmisz po prostu komicznie. Wiem, że za 3 miesiące RW będzie zapewne tutaj brany poważnie pod uwagę w dyskusji. Ale teraz to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak patrzymy na całą karierę to czemu nikt nie wpisał Nasha?! Jak tak można?! Były MVP ligi?! Jeden z najlepszych PG w historii i nikt go nie wpisał za całą karierę?! Niedorzeczności...

 

Jeden mecz, który robi wrażenie i daje wielkie nadzieje na przyszłość. Ale tutaj chyba mowa o TOP5 za sezon 14/15. A tutaj Westbrook i Durant tak 'pomogli' OKC, że muszą się martwić o PO. Za to Conley, Lowry czy Lillard już pomogli się swoim ekipą bardzo dobrze się ustawić przed walką o PO i poszczególne miejsca w konfach. Dlatego RW w formie przez cały sezon to TOP5 PG. Ale co jak w następnym meczu znowu się rozbije i wypadnie na cały sezon? W kwietniu przyjdziesz tutaj i wpiszesz, że Westbrook jest w TOP 5 za ten sezon po jednym wybitnym meczu przeciwko NYK? Tak wygląda to co próbujesz zrobić teraz. Zachłyśnięty jednym meczem brzmisz po prostu komicznie. Wiem, że za 3 miesiące RW będzie zapewne tutaj brany poważnie pod uwagę w dyskusji. Ale teraz to bez sensu.

Może nie post na łapu capu, ale jeśli chodzi o treść - jak dla mnie bottom 5 tego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest trudnego w skumaniu że Russel gra nie na swojej pozycji i moim skromnym zdaniem przez Thunder nie przeskakują pewnego poziomu co roku w PO.

 

Czyli wg Ciebie Westbrook powinien występować na SG i rzadziej mieć piłkę w rękach, a na PG powinien grać np. Jackson?

 

Koleś z piłką jak już trzeba pomyśleć zwyczajnie podejmuje złe decyzje, każde kolejne PO o tym przekonują. 

 

Serio? Te, w których odniósł kontuzje, czy te z poprzedniego sezonu?

Widzę, że niektórzy nieźle jadą na stereotypach. Otóż mylisz się, Westbrook był w poprzednich PO (a wracał po ciężkiej kontuzji i operacjach!) najlepszym graczem Thunder.

 

Dla przypomnienia: 27pts/7reb/8asts/2stls na fg 42% i 88%.

 

 

Ich trener jest esencją bad coachingu i jak przez te kontuzje do s5 wejdzie Reggie to będą mieli mega farta ever.

 

O Brooksie rozmawiać nie mam zamiaru, mam co do niego odmienne zdanie i mimo, że geniuszem w kreowaniu ataku nie jest, to niestety kontuzje nie dały mu zbytnio szansy zamknięcia ust krytykom.

 

Tekst o kontuzji Westbrooka i grze Reggiego, które miałyby być fartem dla Thunder to po prostu błazenada z Twojej strony. Inaczej się tego nie da nazwać.

 

Co do Russela to inny trener i byłby w TOP 1 absolutnie dziś, ale na SG.

 

 Możliwe. Nie zmienia to jednak faktu, że teraz jest TOP3 PG :)

 

To jak patrzymy na całą karierę to czemu nikt nie wpisał Nasha?! Jak tak można?! Były MVP ligi?! Jeden z najlepszych PG w historii i nikt go nie wpisał za całą karierę?! Niedorzeczności...

 

Nie wiem czy nie zrozumiałeś, czy po prostu udajesz, że nie rozumiesz. W każdym razie chodziło mniej więcej o to, że cała kariera Westbrooka, po wzięciu pod uwagę meczów, które rozegrał w tym sezonie, daje nam bardzo duże powody do twierdzenia, że jest to na ten moment jeden z trzech najlepszych rozgrywających ligi. A to, że zagrał tylko dwa mecze tego nie zmienia w żadnym stopniu. To, że zagrał dwa mecze, nie sprawia, że jego umiejętności są mniejsze. 

 

Ja nie rozpatruję tego tematu jako Most Valuable Point Guard ligi w obecnym sezonie, tylko po prostu najlepszy PG ligi w tym sezonie.

 

Widzę, że większość zresztą traktuje ten temat podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Barcalover

 

To że Russell był najlepszy to nie oznacza że podejmuje dobre decyzje.

W odpowiednich wątkach rozpisywałem nawet 4 kwarty niektórych meczów z rozbiciem ile akcji RW miał dobrych a ile spierdolił i wcale nie było tak że większość tych akcji była dobra. On w 1/3 akcji nie pozwala dotykać piłki nikomu innemu poza sobą . Po drugie Russell jest jednym z gorszych jeśli nie najgorszych obrońców off ball na swojej pozycji. Russell czai się na przechwyty i przede wszystkim bardziej jest zainteresowany czekaniem w blokach startowych do kontry niż patrzeniem na swojego gracza. Non stop ktoś mu ucieka non stop Russell gubi w rotacji

 

Tak więc nie twórzmy tutaj mitu że Russell to praktycznie idealny gracz bez wad. Nie ukrywam, że ma on pierwszy krok jakich niewielu miało w historii , jest niewiarygodnie skuteczny i jest jednym z tych powodów dlaczego San Antonio budzi sie w nocy spocone że będą grać z Thunder w PO ale pisanie o nim jako graczu co podejmuje same dobre decyzje to delikatnie mówiąc hagiografia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg Ciebie Westbrook powinien występować na SG i rzadziej mieć piłkę w rękach, a na PG powinien grać np. Jackson?

 

 

Serio? Te, w których odniósł kontuzje, czy te z poprzedniego sezonu?

Widzę, że niektórzy nieźle jadą na stereotypach. Otóż mylisz się, Westbrook był w poprzednich PO (a wracał po ciężkiej kontuzji i operacjach!) najlepszym graczem Thunder.

 

Dla przypomnienia: 27pts/7reb/8asts/2stls na fg 42% i 88%.

 

 

 

O Brooksie rozmawiać nie mam zamiaru, mam co do niego odmienne zdanie i mimo, że geniuszem w kreowaniu ataku nie jest, to niestety kontuzje nie dały mu zbytnio szansy zamknięcia ust krytykom.

 

Tekst o kontuzji Westbrooka i grze Reggiego, które miałyby być fartem dla Thunder to po prostu błazenada z Twojej strony. Inaczej się tego nie da nazwać.

 

 

 Możliwe. Nie zmienia to jednak faktu, że teraz jest TOP3 PG :smile:

 

 

Nie wiem czy nie zrozumiałeś, czy po prostu udajesz, że nie rozumiesz. W każdym razie chodziło mniej więcej o to, że cała kariera Westbrooka, po wzięciu pod uwagę meczów, które rozegrał w tym sezonie, daje nam bardzo duże powody do twierdzenia, że jest to na ten moment jeden z trzech najlepszych rozgrywających ligi. A to, że zagrał tylko dwa mecze tego nie zmienia w żadnym stopniu. To, że zagrał dwa mecze, nie sprawia, że jego umiejętności są mniejsze. 

 

Ja nie rozpatruję tego tematu jako Most Valuable Point Guard ligi w obecnym sezonie, tylko po prostu najlepszy PG ligi w tym sezonie.

 

Widzę, że większość zresztą traktuje ten temat podobnie :smile:

Mistrzu, spoko że jesteś zakochany w swoim zespole, pozwól jednak na odrobine mam nadzieje konstruktywnej krytyki.

 

Proszę bez osobistych wjazdów, po prostu przekonaj mnie że w PO w 4 kwarcie Russel z piłką jest skutecznym zawodnikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest trudnego w skumaniu że Russel gra nie na swojej pozycji i moim skromnym zdaniem przez Thunder nie przeskakują pewnego poziomu co roku w PO.

Jak Russel to SG, a nie PG, to rozumiem że jako trener byś kazał mu biegać po zasłonach i rzucać i ogólnie grać bez piłki? Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem coś aż tak dla mnie absurdalnego.

 

Korver to dla Ciebie PG czy SG ? rzadko podejmuje głupie decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Russel to SG, a nie PG, to rozumiem że jako trener byś kazał mu biegać po zasłonach i rzucać i ogólnie grać bez piłki? Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem coś aż tak dla mnie absurdalnego.

 

Korver to dla Ciebie PG czy SG ? rzadko podejmuje głupie decyzje.

W końcu jakiś głos rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy widze zyja nadal w czasach gdzie Brooks na 4 kwarty w PO dawal Maynora zamiast Westbrooka

 

ktos to jeszcze pamieta na szczescie, nie tylko ja

 

Westbrook zawsze bedzie na propsie za nierobienie zadnych promomixow, zapowiedzi, przepowiedzi tylko powrot i pokazanie ze jest przec***em i ze nadal sie liczy w tej lidze, jak nie-Rose

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.