Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Kily napisał(a):

Produkcje Quantic Dream to bardziej interaktywne filmy niż gry, ale faktycznie fajne doświadczenia (choć potrafią odlecieć i zepsuć tym dobre pomysły, czego Fahrenheit był najbardziej dobitnym przykładem).

Ja właśnie próbuję grać w Disco Elysium, ale jednak za mało w tym gry, za dużo książki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RDR2, GTA5, TLOU 1 i 2 jak dla mnie najlepsze gry. I z niecierpliwością czekam na kontynuację tych gierek. 

No i gry typu Heavy Rain czy Detroit become Human, paluszki lizać. 

Z mniej ambitnych produkcji podoba mi się Project Zomboid, choć z rozwojem gry to za bardzo odbili w nie tym kierunku co trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem kilka lat styczności z konsolami i zatrzymałem się na PS3. Mam teraz na chacie pożyczone Xbox Series X bez wykupionego dostępu do game passa. Zauważyłem jednak, że chyba na moje nie opłaca się kupować gier cyfrowo, a zdecydowanie taniej można na płycie - NBA2K23  189 cyfrowo, 111.90 na płycie na allegro.

Widzę, że FIFA22 chodzi od 40 złotych do 80 złotych do kupienia (niektóre wersje używane, niektóre niby nowe). Ogólnie moje pytanie jest takie czy bez dostępu do game passa i kupując używaną FIFĘ czy np. Red Deada 2, będzie można normalnie grać czy np. będzie przy FIFIE wyskakiwać, że potrzebny jest game pass/połączenie z netem, a przy Red Deadzie, że jakieś aktualizacje potrzebne.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Widzę, że FIFA22 chodzi od 40 złotych do 80 złotych do kupienia (niektóre wersje używane, niektóre niby nowe). Ogólnie moje pytanie jest takie czy bez dostępu do game passa i kupując używaną FIFĘ czy np. Red Deada 2, będzie można normalnie grać czy np. będzie przy FIFIE wyskakiwać, że potrzebny jest game pass/połączenie z netem, a przy Red Deadzie, że jakieś aktualizacje potrzebne.

aktualizacje są pobierane poza usługa jak game pass, czasami potrzebne jest podpięcie konsoli do neta jak w Cyberpunku, innych kosztów nie ma, oczywiście w Fifę pograsz jedynie w trybie offline wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 33h i już jestem pewien, że Cyberpunk to najlepsza gra ever, a Silverhand najlepsza postać w historii gier komputerowych(Steven Heck spada na drugie miejsce)

Co do mechaniki - zrobiłem misję z odbiciem Saula po cichu, a następnie wróciłem tam i wymordowałem wszystkich na zmianę bawiąc się rewolwerem, kataną, snajperką i hackami. Zdecydowanie zajebista mechanika, a jeszcze się będę bawił ze wszczepami

12/10 mam nadzieję, że jeszcze w swoim życiu zagram w równie wybitną grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Jan Jansen

 

Nie grałem

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Jorij Costava

 

Nie grałem

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

Guybrush Threepwood

Nie grałem

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

Mordin Solus

Mordin Solus nie jest nawet w top3 postaci z ME, a co dopiero jakieś topy topów

Renegade Shepard, Urdnot Wrex, Człowiek Iluzja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A gdzie Shepard?

Oglada plecy Mordinka :P

37 minut temu, RappaR napisał(a):

Jak grał pizdowato paragonem, to nie dziwota, że poza listą

Ja gralem jak mi w danym momencie pasowalo.

Jako renegat pewnie nie wyleczyles genophage i nawet nie masz pogladu na caloksztalt Mordina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.