Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trochę na gorąco, bo jestem dopiero na 8 rozdziale w Uncharted 4, ale póki co jestem zawiedziony konsolowym hitem na PC. Taki interaktywny film z serią minigierek. Przynajmniej do tej pory :) Nie wiem jak wcześniejsze części wyglądały pod względem gameplayu, ale tutaj wszystko jakieś takie mało satysfakcjonujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał(a):

Tak trochę na gorąco, bo jestem dopiero na 8 rozdziale w Uncharted 4, ale póki co jestem zawiedziony konsolowym hitem na PC. Taki interaktywny film z serią minigierek. Przynajmniej do tej pory :) Nie wiem jak wcześniejsze części wyglądały pod względem gameplayu, ale tutaj wszystko jakieś takie mało satysfakcjonujące. 

Mi chyba najbardziej 2 podeszła ale wszystkie są do siebie podobne imho tzn ganeplay jest faktycznie dziwny ale historie dla mnie calkiem spoko.

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, P_M napisał(a):

Tak trochę na gorąco, bo jestem dopiero na 8 rozdziale w Uncharted 4, ale póki co jestem zawiedziony konsolowym hitem na PC. Taki interaktywny film z serią minigierek. Przynajmniej do tej pory :) Nie wiem jak wcześniejsze części wyglądały pod względem gameplayu, ale tutaj wszystko jakieś takie mało satysfakcjonujące. 

4 i tak jest gameplayowo najlepsza. Dodali jakieś bajery typu zawieszanie liny, których nie było we wcześniejszych odsłonach plus jakieś chociaż trochę otwarte lokacje (poprzednie części były czysto na szynach robione). Zresztą pod względem fabuły też jest najlepsza - w miarę poważna bez tych surrealistycznych głupotek z poprzednich części. Dodatek do czwórki też się wyróżnia na plus względem całej serii (tam dodali jeszcze większą lokację). W każdym razie Uncharted to IMO przereklamowana seria. W ogóle exy (zwłaszcza te od Sony) są przereklamowane, ale Uncharted nawet na tym tle przoduje. Doceniam, że dwójka i czwórka w czasie swoich premier wyróżniały się naprawdę ładną grafiką, ale z perspektywy czasu te gry nie oferują niczego nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kily napisał(a):

jakieś chociaż trochę otwarte lokacje (poprzednie części były czysto na szynach robione).

Serio? Właśnie liniowość lokacji, to mnie tutaj rozwaliła totalnie. Właściwie nie da się nie znaleźć ścieżki, którą należy pójść/wspinać się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to jest fajny starter dla nowego użytkownika konsoli. Gra jest ładna, całkiem ciekawa i łatwa. Taki pewniaczek. Sterowanie można spokojnie, szybko opanować nawet jeśli nie miało się nigdy styczności z konsolą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Serio? Właśnie liniowość lokacji, to mnie tutaj rozwaliła totalnie. Właściwie nie da się nie znaleźć ścieżki, którą należy pójść/wspinać się :)

Serio. No i dodali w tych bardziej otwartych lokacjach samochód, co było też zupełną nowością w tej serii.

Więc tak - czwórka gameplayowo oferuje zdecydowanie więcej niż poprzedniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jack napisał(a):

Uncharted to jest fajny starter dla nowego użytkownika konsoli. Gra jest ładna, całkiem ciekawa i łatwa. Taki pewniaczek. Sterowanie można spokojnie, szybko opanować nawet jeśli nie miało się nigdy styczności z konsolą. 

Spoko, tylko, że ja na PC śmigam, nie lubię grać na padzie, forever klawiatura + myszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

Spoko, tylko, że ja na PC śmigam, nie lubię grać na padzie, forever klawiatura + myszka :)

Ja miałem długi rozbrat z graniem na PC po czym kupiłem PS4 i przegrałem Uncharted poczynając od 4 i bawiłem się świetnie. Może dlatego, że nie miałem odniesienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przełączałem się w Uncharted 4 pomiędzy padem a klawiaturą i (agresywnym)gryzoniem i nie ma problemu w żadnym układzie, a do tego w grze jest sporo celowania, które z natury rzeczy jest naturalniejsze na myszy. Gorzej by było z takim God of Warem bez pada - tam nawet nie chciało mi się testować wsada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawił się temat starterów dla nowych użytkowników konsol. Ja po jakichś 15 latach bez grania w cokolwiek kupiłem PS5 i na początek skończyłem RDR2 i Cyberpunka. RDR wybitny, 100h zleciało bardzo szybko, robię przerwę i wracam bo jeszcze mnóstwo zostało do zrobienia. Cyberpunk też świetny, właśnie skończyłem wątek główny, zrobiłem wszystkie poboczne i od razu mam ochotę zacząć drugie przejście.
Celowanie na padzie to dla mnie koszmar a w obu tych grach przyjemnie można było tego unikać/uczyć się. Polecam.

Edytowane przez Kraso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kraso napisał(a):

Celowanie na padzie to dla mnie koszmar a w obu tych grach przyjemnie można było tego unikać/uczyć się w obu tych grach. Polecam.

Do nauki strzelania na konsoli najlepszy jest Fortnite. Serio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kraso napisał(a):

Widzę, że pojawił się temat starterów dla nowych użytkowników konsol. Ja po jakichś 15 latach bez grania w cokolwiek kupiłem PS5 i na początek skończyłem RDR2 i Cyberpunka. RDR wybitny, 100h zleciało bardzo szybko, robię przerwę i wracam bo jeszcze mnóstwo zostało do zrobienia. Cyberpunk też świetny, właśnie skończyłem wątek główny, zrobiłem wszystkie poboczne i od razu mam ochotę zacząć drugie przejście.
Celowanie na padzie to dla mnie koszmar a w obu tych grach przyjemnie można było tego unikać/uczyć się. Polecam.

Polecam Ci w takim razie ogranie jedynki RDR, która opowiada dalsze wydarzenia bezpośrednio po tym, gdzie skończył się epilog RDR2. Mimo, że gra ma 14 lat i pochodzi z generacji wcześniejszej niż RDR2 (i siłą rzeczy jest produkcją wyraźnie gorszą), to daje radę. Paradoksalnie problem jest jedynie taki, że RDR na PS4/PS5 jest droższe od RDR2, a niestety PS5 nie posiada wstecznej kompatybilności do PS3, więc stara płytka nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kily napisał(a):

Polecam Ci w takim razie ogranie jedynki RDR, która opowiada dalsze wydarzenia bezpośrednio po tym, gdzie skończył się epilog RDR2. Mimo, że gra ma 14 lat i pochodzi z generacji wcześniejszej niż RDR2 (i siłą rzeczy jest produkcją wyraźnie gorszą), to daje radę. Paradoksalnie problem jest jedynie taki, że RDR na PS4/PS5 jest droższe od RDR2, a niestety PS5 nie posiada wstecznej kompatybilności do PS3, więc stara płytka nie zadziała.

Właśnie dalszy ciąg historii zaciekawił mnie na tyle, że obejrzałem na yt walkthrough, ale nie na tyle żeby płacić za tak starą grę tyle pieniędzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kraso napisał(a):

Widzę, że pojawił się temat starterów dla nowych użytkowników konsol. Ja po jakichś 15 latach bez grania w cokolwiek kupiłem PS5 i na początek skończyłem RDR2 i Cyberpunka. RDR wybitny, 100h zleciało bardzo szybko, robię przerwę i wracam bo jeszcze mnóstwo zostało do zrobienia. Cyberpunk też świetny, właśnie skończyłem wątek główny, zrobiłem wszystkie poboczne i od razu mam ochotę zacząć drugie przejście.
Celowanie na padzie to dla mnie koszmar a w obu tych grach przyjemnie można było tego unikać/uczyć się. Polecam.

Ale Ci zazdroszczę, że mogles je teraz ogrywać, nie znając fabuły - zwłaszcza Red Deada. 

RDR2 miazga. Dla mnie the best of the best. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ja mam obie, dalej nie odpalone :P 

Szczęściarz.

W ogóle to dla takich gier przydałaby się ściśle, że tak powiem wybiorczo-punktowa amnezja dotyczącą tylko treści, fabuły danej gierki. Kurde, zapłaciłbym za takie coś jak za samą grę. 

Rappar, nie pracują lekarze nad takim czymś czasem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.