Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Szabla napisał(a):

Szczęściarz.

W ogóle to dla takich gier przydałaby się ściśle, że tak powiem wybiorczo-punktowa amnezja dotyczącą tylko treści, fabuły danej gierki. Kurde, zapłaciłbym za takie coś jak za samą grę. 

Rappar, nie pracują lekarze nad takim czymś czasem? 

Już dawno odkryte 

Wódka Dębowa czysta 0,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to "męczę" nowego Baldura i o ile jestem nowym odbiorcą crpgów, bo za dzieciaka interesowały mnie jakby zupełnie inne gatunki, a zwłaszcza automaty arcade, to muszę powiedzieć, że jestem zachwycony rozmachem tej gierki i wiem, że na pewno przejdę ją ponownie. Obecnie kończę drugi akt choć mam już wbite blisko 110h, staram się dokładnie oczyścić wszystkie lokacje i zajrzeć w każdym zakątek mapy, bo zadania poboczne częstą są bardzo ciekawe i dodatkowo powiązane z historią twoich towarzyszy. Niektórzy tu pisali, że dla nich ta gra to trochę zawód, to raczej mimo wszystko chyba odosobnione opinie, oczywiście nie jest ona pozbawiona wad, (wersja na ps5 jest strasznie mało intuicyjna zwłaszcza w ramach interfesu, zarządzanie ekwipunkiem to patologia) ale patrząc na to jak obecnie wygląda stan wydawanych gier AAA, to B3 jest prawdziwym arcydziełem, zwłaszcza jeśli dodamy do tego fakt nie występujących mikropłatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RappaR napisał(a):

Już dawno odkryte 

 

  Ukryj zawartość

Wódka Dębowa czysta 0,7

 

Ee tam. Nie działa tak precyzyjnie. To tak jak byś pocisk ze snajperki (działający punktowo) porównał z bombą zamiatająca wszystko wokół. 

Ale nie powiem. To jest bomba :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
31 minut temu, MVPrzemek napisał(a):

Jak tu stare konie to może ktoś ciśnie w Tekkena?

Ja czekam aż dodadzą mojego maina Leia (i przy okazji stanieje gra). To jest nieporozumienie, że tak zajebistej postaci nie ma w podstawowym rosterze (jeszcze skurwiele od siódemki skasowali Bruce'a). Póki co raz na jakiś czas odpalam siódemkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczące Cyberpunka. Na PS5 była opcja zagrania w bezpłatną wersję z limitem 5h. Wykorzystałem prawie cały dostępny czas i póki co historia ani ogólnie gameplay nie porwał mnie zbytnio tak jak inne gry CDP. Skończyłem zaraz po pierwszym braindance. Gra się rozkręca po jakimś czasie czy trzyma taki sam poziom jak na początku? Z jednej strony dałbym jej szansę, a z drugiej wydanie 200 zł za wersję Ultimate (z dodatkiem) po tych kilku średnich godzinach wydaje mi się kiepskim interesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gamejros napisał(a):

Mam pytanie dotyczące Cyberpunka. Na PS5 była opcja zagrania w bezpłatną wersję z limitem 5h. Wykorzystałem prawie cały dostępny czas i póki co historia ani ogólnie gameplay nie porwał mnie zbytnio tak jak inne gry CDP. Skończyłem zaraz po pierwszym braindance. Gra się rozkręca po jakimś czasie czy trzyma taki sam poziom jak na początku? Z jednej strony dałbym jej szansę, a z drugiej wydanie 200 zł za wersję Ultimate (z dodatkiem) po tych kilku średnich godzinach wydaje mi się kiepskim interesem.

Ja wsiąkłem na amen przy napadzie, a jak się pojawia Johnny to poziom through the roof, ale skoro te 5h Ci się nie spodobały to jednak chyba gra nie dla Ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gamejros napisał(a):

Mam pytanie dotyczące Cyberpunka. Na PS5 była opcja zagrania w bezpłatną wersję z limitem 5h. Wykorzystałem prawie cały dostępny czas i póki co historia ani ogólnie gameplay nie porwał mnie zbytnio tak jak inne gry CDP. Skończyłem zaraz po pierwszym braindance. Gra się rozkręca po jakimś czasie czy trzyma taki sam poziom jak na początku? Z jednej strony dałbym jej szansę, a z drugiej wydanie 200 zł za wersję Ultimate (z dodatkiem) po tych kilku średnich godzinach wydaje mi się kiepskim interesem.

Nie wiem co oznacza "po pierwszym braindance", bo przez te 5h mogłeś coś robić poza fabułą albo nie. Wydaje mi się, że napad to jest ten punkt, w których wsiąkasz w historię albo się odbijasz, tak jak napisał rappar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kraso napisał(a):

Nie wiem co oznacza "po pierwszym braindance", bo przez te 5h mogłeś coś robić poza fabułą albo nie. Wydaje mi się, że napad to jest ten punkt, w których wsiąkasz w historię albo się odbijasz, tak jak napisał rappar.

Znaczy przy kolejnym podejściu jakie miałem(pierwsze 3 razy się odbijałem zaraz po prologu, jakieś 10 minut gry, bez żadnego questu, po prostu próbowałem robić open world jak w TES) to już po 2-3 godzinach gry wiedziałem, że ją skończę

Po prostu napad to był moment - best game ever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była tu chwila rozmowy o kultowych postaciach z gier, a teraz pojawiła się ankieta podobno robiona na próbce 4k graczy.

Cytat

Najbardziej kultowe postaci z gier wideo według ankiety BAFTA:
1. Lara Croft, Tomb Raider
2. Mario, Super Mario
3. Agent 47, Hitman
4. Jeż Sonic, Sonic
5. Sackboy, LittleBigPlanet
6. Pac-Man, Pac-Man
7. Link, The Legend of Zelda
8. Master Chief, HALO
9. Kratos, God of War
10. Shadowheart, Baldur’s Gate 3
11. Arthur Morgan, Red Dead Redemption 2
12. Pikachu, Pokémon
13. Steve, Minecraft
14. Solid Snake, Metal Gear Solid
15. Crash Bandicoot, Crash Bandicoot
16. Cloud Strife, Final Fantasy VII
17. Astarion, Baldur’s Gate 3
18. Kazuma Kiryu, Yakuza
19. Ellie Williams, The Last of Us
20. Nathan Drake, Uncharted

@RappaR coś kiepsko głosowałeś. Oprócz Silverhanda brakuje Tommy'ego Angelo, Maxa Payne'a i Johna Marstona chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kily napisał(a):

Ostatnio była tu chwila rozmowy o kultowych postaciach z gier, a teraz pojawiła się ankieta podobno robiona na próbce 4k graczy.

@RappaR coś kiepsko głosowałeś. Oprócz Silverhanda brakuje Tommy'ego Angelo, Maxa Payne'a i Johna Marstona chociażby.

Gdzie jest Wiedźmin to jest pytanie. Arthur Morgan zadziwiająco wysoko patrząc na towarzystwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.