Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam ze w poniedziałek draft a 3 osoby nie maja jescze zalozonej druzyny. Nie wystarczy tylko zalozyc konta, trzeba jeszcze dodac swoja druzyne, ale o tym jak to zrobic pisze Stromile w pierwszym poscie w tym topicu. Trudno mi ustalic co to za osoby bo niektorych zespoly i loginy sa dosc tajemnicze :wink: Draft za 4 dni przypominam ze jest tez lista rezerwowych jakby ktos chcial zrezygnowac a miejsce przez przepelnienie stracil tez Stro, takze zakladac druzyny lub nie zabierac przyjemnosci z gry innym. :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 nie, bo nie zdaze po prostu wrocic, chyba ze na styk. 23 moze byc ale wtedy mozemy draftowac do 1... Wiec nie wiem czy jest sens.

Nd moze byc ale w godzinach 20:30 i pozniej....

 

EDIT

AHA! to ze mnie nie ma to nie znaczy ze termin od razu jest zly, mnie na drafcie nie musi byc.

 

EDIT2

Narazie nie zmieniam, malo osob sie wypowiedzialo i w roznych tonach.

 

EDIT3

Przypominam ze draft jutro a 3 druzyn jak nie bylo tak nie ma :? :? :?

 

Mamy 4 terminy decydowac sie:

Pon 20?

pon 18?

pon 23?

nd 20?(chyba taka sugeruje Wojtek)

Jezeli wybierzecie B lub C to ja mam pytanko.

Pon 18:30?

Nd na 20 tez chbya bym sie na pocil wiec 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak Wam nie pasował poniedziałek to trzeba było wcześniej krzyczeć.

 

Na niecałe dwa dni przed draftem nie będziemy wywracali wszystko do góry nogami, zwłaszcza, że zdaje się tylko jednej osobie ten termin odpada, a 1-2 innym po prostu mniej pasuje niż np. niedzielny.

 

Zostajemy przy poniedziałku.

 

Chicken - jak wiesz na bank, że nie dasz rady to zrób sobie Pre-Ranka (ja zresztą zawsze go robię, niezależnie od tego czy jestem czy nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.