Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

mam szanse, ale nawet jesli, to bedzie dla mnie dyskomfortowa sytuacja, bo bede poza domem i mial ludzi na glowie.

 

najlepiej by bylo dokonac zamiany Shevca i mnie. jasne, regulamin na to nie pozwala, ale przeciez regulamin jest po to, aby nam ulatwiac gre a nie utrudniac. bo czy naprawde jakas wielka krzywda by sie stala dla ktorejkolwiek z grup gdyby osoba z pierwszego miejsca zamienila sie z osoba z drugiego? lepszym rozwiazaniem bedzie, gdy prawdopodobnie choc jeden GM bedzie lecial na autopicku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej by bylo dokonac zamiany Shevca i mnie. jasne, regulamin na to nie pozwala, ale przeciez regulamin jest po to, aby nam ulatwiac gre a nie utrudniac.

Regulamin nie jest do ulatwiania zycia tylko do regulowania rozgrywek by dzialaly jak najsprawniej i jak najskuteczniej, ale w jasno okreslony sposob, a nie improwizowany na kazdym kroku. Mozna proponowac zmiany w przepisach, ktore by ulatwialy zycie, ale to wciaz nie bedzie cel regulaminu.

 

bo czy naprawde jakas wielka krzywda by sie stala dla ktorejkolwiek z grup gdyby osoba z pierwszego miejsca zamienila sie z osoba z drugiego? lepszym rozwiazaniem bedzie, gdy prawdopodobnie choc jeden GM bedzie lecial na autopicku?

Nie, ale minimalizujesz konsekwencje podmianki i od razu proponujesz rozwiazanie, ktore powinno byc ostatecznoscia, a nie pierwszym wyjsciem z sytuacji, ktora ma inne mozliwosci w tym mniej inwazyjne i bez lamania regulaminu! Serio nie rozumiem co tu sie stalo. Wszyscy, ktorzy sie wypowiedzieli zaznaczyli, ze im pasuje 15.X, wiec matek slusznie ja zarzadzil jako rezerwowa, a teraz nagle jest problem? Dlaczego?

 

OK, wyszla nam na jaw pierwsza wada losowania w grupach wg miejsca - w mniejszych grupach jest mniej kandydatow do transferow - ale to wg mnie nie jest powod by wywalac model przez okno przy pierwszej lepszej przeszkodzie. Myle sie? Czy im wiecej bedzie mozliwosci wybrania sobie konkretnej daty w innej lidze tym wiecej osob bedzie sie przemieszczalo miedzy ligami i czy to dobrze czy zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie gwarantuje ze bede 15 a nie chce zeby automat wybierał za mnie...

Ale ale, jest dokładnie tak, jak pisze wiLQ...

 

Wszyscy, ktorzy sie wypowiedzieli zaznaczyli, ze im pasuje 15.X, wiec matek slusznie ja zarzadzil jako rezerwowa, a teraz nagle jest problem? Dlaczego?

 

Przypominam, że przy ustalaniu i po ogłoszeniu terminu 8.X pojawiły się głosy, że to za wcześnie i dlaczego nie bierzemy 15.X, który też wszystkim pasuje. Więc uznałem, że najlepszym wyjściem będzie wybranie terminu wcześniejszego, a drugi potraktować jako rezerwowy... i to zadziałało! Uważałem, że przesunięcie akurat na 15.X nie będzie problemem, bo wcześniej każdemu z udzielających się w temacie pasowała ta data, część nawet go wolała, bo późniejszy (a dodam, że lorak i ja mogliśmy draftować nawet 21 września). 

 

Dlatego nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale, jest dokładnie tak, jak pisze wiLQ...

 

 

Przypominam, że przy ustalaniu i po ogłoszeniu terminu 8.X pojawiły się głosy, że to za wcześnie i dlaczego nie bierzemy 15.X, który też wszystkim pasuje.

Więc skoro wszystkim pasował 8 to w czym problem?

Jednemu nagle 8 może nie pasować , ale innemu już 15 nie może?

 

Uważałem, że przesunięcie akurat na 15.X nie będzie problemem, bo wcześniej każdemu z udzielających się w temacie pasowała ta data, część nawet go wolała, bo późniejszy (a dodam, że lorak i ja mogliśmy draftować nawet 21 września).

Dokładnie ale każdemu także pasowała 8.X!!

Poza tym podałeś tą datę dobre parę dni temu i ktoś mógł sobie ją już zakleapać i 15 przestał być aktualny.

Poświecę się i postaram się być na 15.X jeżeli lorak nie może, ale są tutaj podwójne standardy traktowania i jeszcze udajecie zdziwionych.

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin nie jest do ulatwiania zycia tylko do regulowania rozgrywek by dzialaly jak najsprawniej i jak najskuteczniej,

najsprawniej, najskuteczniej... toż to właśnie ułatwianie!

 

 

Nie, ale minimalizujesz konsekwencje podmianki i od razu proponujesz rozwiazanie, ktore powinno byc ostatecznoscia, a nie pierwszym wyjsciem z sytuacji,

 

proponuję jedyne rozsądne wyjście w sytuacji, w której jednemu nie pasuje 8 a drugiemu 15.

 

 

ktora ma inne mozliwosci w tym mniej inwazyjne i bez lamania regulaminu! Serio nie rozumiem co tu sie stalo. Wszyscy, ktorzy sie wypowiedzieli zaznaczyli, ze im pasuje 15.X, wiec matek slusznie ja zarzadzil jako rezerwowa, a teraz nagle jest problem? Dlaczego?

czy taki ważny jest konkretny powód? może Sobi wiedząc, że draft jest 8 coś innego sobie ustawił na 15, co by wcale nie było takie zaskakujące biorąc pod uwagę jego sytuację ;]

 

 

Dokładnie ale każdemu także pasowała 8.X!!

Poza tym podałeś tą datę dobre parę dni temu i ktoś mógł sobie ją już zakleapać i 15 przestał być aktualny.

Poświecę się i postaram się być na 15.X jeżeli lorak nie może, ale są tutaj podwójne standardy traktowania i jeszcze udajecie zdziwionych.

nikt nie będzie się musiał poświęcać, wystarczy aby zamieniono Shevca ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc skoro wszystkim pasował 8 to w czym problem?

Jednemu nagle 8 może nie pasować , ale innemu już 15 nie może?

Aha, czyli problemem jest, ze jednoczesnie oba terminy komus przestaly pasowac? Auc...

 

Poświecę się i postaram się być na 15.X jeżeli lorak nie może, ale są tutaj podwójne standardy traktowania i jeszcze udajecie zdziwionych.

To mozesz czy nie? Bo jesli nie mozesz to stawia inaczej sytuacje niz jesli mozesz z trudem.

 

proponuję jedyne rozsądne wyjście w sytuacji, w której jednemu nie pasuje 8 a drugiemu 15. [...]

nikt nie będzie się musiał poświęcać, wystarczy aby zamieniono Shevca ze mną.

A sooobi moze draftowac w terminie East? Bo jesli tak to moze lepszym wyjsciem z sytuacji jest transfer soobiego gdyz z grupy losowania 3 miejsc znajdzie sie chetny? Tizz bylby idealny... ale sie zamienil z fluberem... ale jazda ;-) Tak czy inaczej ten pomysl zwieksza nam dwukrotnie szanse na chetnego z tej samej grupy - spytajcie maryjana lub Chickena! Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ale moge ale 17 mam swój ślub i nie wiem czy na 2 dni przed ślubem nie bede musiał jeszcze czegoś robic jezdzic i dopinac. Zakładam ze bede mógł ale jest tez szansa na automat. Najlepiej kogoś zamienić niezależnie od miejsca to nie ma znaczenia. A w jaki dzien draft w tej drugiej lidze?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kogoś zamienić niezależnie od miejsca to nie ma znaczenia.

Wolalbym nie lamac regulaminu w 2 dni po jego zaklepaniu ;-)

Tym bardziej, ze jak to przejdzie to bylby precedens, z ktorego juz nie moznaby sie wybronic.

 

A w jaki dzien draft w tej drugiej lidze?

14.10 o godzinie 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno. przecież to dla dobra rozgrywek ;]

Ignorowanie regulaminu nie wyjdzie rozgrywkom na dobre ;-P

Serio, wyczerpmy najpierw wszystkie "legalne" pomysly ;-)

Sooobi, ten 14.X jest lepszy niz 15.X czy bez roznicy? Bo nie wiem czy mam pytac ludzi z rownoleglej ligi...

A tak w ogole przepraszam matka, ze tak mu sie tu wtrynilem, ale mnie ponioslo ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ograniczają jedynie terminy draftu w innych ligach, które nie zostały jeszcze ustalone, a co do godziny to najlepiej po 21:30, gdyż nie mam jeszcze planu zajęć na najbliższy semestr, więc zakładam możliwie najgorszy scenariusz powrotu do domu

Tak tylko chciałem dodać na swoje usprawiedliwienie, dlaczego 8 i 15 przestały mi pasować (choć pewnie dalibyście radę to przesunąć na 21:45, ale nie wiem, jak dotarłbym na uczelnię następnego dnia na siódmą :nevreness: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.