Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, w wymianach bardziej powinno decydować doświadczenie w roto (lub fantasy, mniejsza o to), niż miejsce sezon wcześniej... ale to tylko moje zdanie. 

 

Druga sprawa, to ciężko zgadzać się na opuszczenie ligi przez takiego gracza, jak lorak, bo uważam, że obniży to poziom West. Ale jeśli będę zmuszony, to co poradzę... 

 

Ogólnie to już sam nie wiem, komu z East pasuje 8, a komu 15...

 

Wiadomo, że Tizz z fluberem się zamienili, biorąc pod uwagę 8.X, i to zostaje. 

 

Lorak to oddzielna sprawa i jeśli jednak przejdzie do East, to będzie draftować tego ósmego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to sie skomplikowala sytuacja...

 

Skoro juz nie ma "legalnych" wyjsc wg mnie najlepiej zostawic date w West na 8.X bo zbyt wiele psuje to przesuniecie i przetransferowac loraka za Tizza bo 1) to daje lepszy rozklad miejsc w obu ligach i 2) shevcowi pasuje termin z East, a Tizzowi nie, wiec jednym ruchem zalatwia sie 2 GMow... choc tu zakladam, ze fluber moze draftowac w West o 22 co napisal.

 

Przy okazji bysmy ustalili, ze przy transferach nadrzednym priorytetem jest obecnosc na drafcie, a nie podzial wg miejsc...

 

Ma to wszystko jakis sens?

 

Moim zdaniem, w wymianach bardziej powinno decydować doświadczenie w roto (lub fantasy, mniejsza o to), niż miejsce sezon wcześniej... ale to tylko moje zdanie.

Ale to kolejny powod by zaproponowac transfer Tizza, a nie shevca...

 

Druga sprawa, to ciężko zgadzać się na opuszczenie ligi przez takiego gracza, jak lorak, bo uważam, że obniży to poziom West. Ale jeśli będę zmuszony, to co poradzę...

Nie bedzie podnosil poziomu jak nie stawi sie na drafcie... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loraka za shevca, a flubera za Tizza, bo fluberowi chyba też nie pasuje 8.X

Wczoraj napisal...

 

Tak tylko chciałem dodać na swoje usprawiedliwienie, dlaczego 8 i 15 przestały mi pasować (choć pewnie dalibyście radę to przesunąć na 21:45, ale nie wiem, jak dotarłbym na uczelnię następnego dnia na siódmą :nevreness: )

Wg mnie lorak za Tizza byloby lepszym wariantem niz lorak za shevca, a fluber za Tizza, ale w sumie obie wersje sa juz mocno inwazyjne, wiec niech to zalezy od komiszow east i west jaki wariant jest najmniejszym zlem z ich punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fluber chce zostać, przesunę na 8.X na 21:45 i będzie lorak <-> Tizz. 

 

Tak czy inaczej, Tizz już się zapisał w miejsce flubera. Jeśli fluberowi pasuje to, co napisałem wyżej, to lorak zwolni mu miejsce i będzie wszystko jasne.

Nie mam nic przeciwko obu rozwiązaniom. Fluber - zostajesz czy przechodzisz? Bo nie wiem komu mam wysłać linka do ligi, którą Tizz opuścił.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałem przypomnieć, że liga West nie jest jedyną ligą na świecie i gramy też w innych. Podejmijcie jakieś decyzje bo zaraz wyjdzie na to, że 8.10 mi nie będzie pasować bo jest to jedna z alternatyw w innej lidze. Miał być 15.10 i znów wracamy do 8.10?

 

Serio, taki to problem?

Edytowane przez ms9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałem przypomnieć, że liga West nie jest jedyną ligą na świecie i gramy też w innych. Podejmijcie jakieś decyzje bo zaraz wyjdzie na to, że 8.10 mi nie będzie pasować bo jest to jedna z alternatyw w innej lidze. Miał być 15.10 i znów wracamy do 8.10?

Serio, taki to problem?

Tak poniewaz wielu osobom na raz przestaly pasowac rozne terminy i jest wiele ruchomych czesci. Przykladowo 5 godzin temu padlo pytanie do flubera i pomimo iz zawsze jest aktywny to tym razem jest bez odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to robimy podwójną wymianę. Ty i lorak trafiacie do East, a shevcu i Tizz do West.

Edytowalem pierwsze posty by uwzglednic transfery. Teraz musze wydumac jak to uwzglednic w regulaminie...

 

Plus ironicznie teraz obie ligi II moga twierdzic, ze sa lepsze bo West jest mocniejsza jesli chodzi o zajete miejsca, a East jest mocniejsza jesli chodzi o doswiadczenie w fantasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.