Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Takim gdybaniem to nigdzie nie zajdziemy. Jak ktos opiera swoja wypowiedz na tezie, ze jego grupa jest mocniejsza od drugiej to niech zacznie od uzasadnienia dlaczego tak uwaza. Serio rzadko bedzie sie zdarzac, ze jakas grupa bedzie uwazac swoja za znacznie gorsza.

Ale ja nic nie porównuję. Jak rozlosowałeś tak rozlosowałeś, oceniam tylko naszą grupę, która z mojej perspektywy wygląda na bardzo wymagającą. A teraz dostaniemy gracza, który ma 3 razy więcej doświadczenia, niż ten który ma odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nic nie porównuję. Jak rozlosowałeś tak rozlosowałeś, oceniam tylko naszą grupę, która z mojej perspektywy wygląda na bardzo wymagającą. A teraz dostaniemy gracza, który ma 3 razy więcej doświadczenia, niż ten który ma odejść.

Po transferze flubera i Tizza laczne doswiadczenie w ligach bedzie 81 w East i 77 w West.

Takze ironicznie ten transfer wyrownuje poziom doswiadczenia, a nie go zaburza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po transferze flubera i Tizza laczne doswiadczenie w ligach bedzie 81 w East i 77 w West.

Takze ironicznie ten transfer wyrownuje poziom doswiadczenia, a nie go zaburza ;-)

Cóż tak wylosowałeś. A teraz to już świadome działanie. Poza tym w East połowę doświadczenia nabija Leszczur, który grał w fantasy zanim komputery wymyślili.

 

Lepiej żeby dwóch graczy nie było na drafcie?

Przecież Lorak też nie może 8. draftować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie ogłoszenie! 

 

Prawdopodobnie będziemy musieli wykorzystać awaryjną datę (15.X), ponieważ lorakowi nie pasuje ósmego. Może się jednak złożyć i tak, że mi nie będzie pasowało 15, wtedy będziemy kombinować. 

 

Na ten moment draft przenosimy na 15.X, godzina bez zmian. Jeśli chodzi o mnie i dostępność tego dnia, będzie jasne w tym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko Tizz musi wziąć pod uwagę kilka rzeczy: 

- on musi się dostosować do nas

- lorakowi nie pasuje 8.X, więc raczej zmienimy datę na 15.X

- jeśli z kolei okaże się w tym tygodniu, że ja nie mogę 15, to będziemy musieli szukać trzeciej daty

 

Pasuje? 

Poczekajmy i zobaczymy, czy taki układ pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma nikogo w West, kto wymieniłby się z lorakiem i był losowany z tej samej grupy?

 

Przecież lorak jest z West. Chyba wtedy szukalibyście kogoś z East? Jak coś to mogę się zamienić, ale od razu zaznaczam, że na dzień dobry terminy 13 i 20 października odpadają, a 8 by mi pasował, ale to waskho musi się zgodzić na moje przejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.