Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

LOL, czyzbys skonczyl ELO dla rozgrywek? ;-)

tak. różnice są wprawdzie niewielkie na korzyść east, ale wystarczające, abym z czystym sumieniem nie mógł choćby powiedzieć, iż wydaje mi się, że west jest mocniejszą ligą. jak już to są może po prostu równe, co swoją drogą pokazuje jak ładnie się wszystko rozłożyło podczas losowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. różnice są wprawdzie niewielkie na korzyść east, ale wystarczające, abym z czystym sumieniem nie mógł choćby powiedzieć, iż wydaje mi się, że west jest mocniejszą ligą.

To w wolnej chwili wrzuc wyniki do watku miedzyligowego ;-) Albo przynajmniej mailem...

 

Jak to porównałeś?

... bo takich pytan bedzie wiecej...

 

jak już to są może po prostu równe, co swoją drogą pokazuje jak ładnie się wszystko rozłożyło podczas losowania.

:-))) Cytujac klasyka "I love it when a plan comes together" ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś byłby w stanie zamienić się z Tizzem na grupy?

Pamietaj, ze to dotyczy GMow z tej samej grupy losowania, wiec tak naprawde zadajesz to pytanie tylko uczestnikom z nickami sooobi, Piter05 i... fluber!

Chyba, ze zgodzi sie ktos z innej grupy losowania i nikomu z obu lig to nie bedzie przeszkadzac w co watpie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

czy ktoś byłby w stanie zamienić się z Tizzem na grupy? Nie możemy dogadać terminu na sznurówce w 1 lidze budżetowej, bo Tizza blokuje 14.10, a Nasz termin także mu pasuje.

ja się chętnie zamienię, bo wolę grać w mocniejszej grupie ;]

 

Jak to porównałeś?

poprzez elo, czyli ranking graczy zaczerpnięty z szachów.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba jeszcze Big Bosh wchodziłby w grę

Nie, bo byl czwarty.

 

przecież Tizz i ja to właściwie ta sama grupa: on był w zeszłym roku trzeci, ja drugi.

Byly tylko 3 grupy, wiec "wlasciwie ta sama" to zadne dopasowanie.

 

Panowie, nie zapominajcie o tym drobiazgu...

Żeby Lorak się przeniósł to liga East musiałaby wyrazić zgodę na zamianę, bo to zmienia poziom grup. W regulaminie dopuszczamy możliwość zamiany tylko według grup, w których menedżerowie byli losowani.

 

okazuje się, że przejście do tamtej grupy jest mi na rękę, ponieważ nie mogę brać udziału w drafcie dziewiątego października.

To dobrze sie sklada bo draft jest 8 pazdziernika ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo z tą zmianą. Grupa i tak jest już mocna, a jeszcze dowalą nam Tizza? Z całym szacunkiem dla Flubera, to uczciwiej byłoby wymienić Loraka albo Sooobiego, jeśli ma przyjść Tizz...

Takim gdybaniem to nigdzie nie zajdziemy. Jak ktos opiera swoja wypowiedz na tezie, ze jego grupa jest mocniejsza od drugiej to niech zacznie od uzasadnienia dlaczego tak uwaza. Serio rzadko bedzie sie zdarzac, ze jakas grupa bedzie uwazac swoja za znacznie gorsza.

 

BTW, fluber, takze dlatego jest potrzebna zgoda obu komiszy bo w tym przypadku tak sie fajnie sklada, ze jego dbanie o wlasny interes pokrywa sie z interesem calej ligi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.