Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Na ten moment byłaby to opcja rezerwowa. Mamy bardzo małe pole manewru i (załóżmy) gdyby w okolicach 10.X okazało się, że coś nie pasuje komuś, to byłby już spory problem. 

 

Poza tym 8.X daje oddech przed draftami w innych ligach (różnych, w jakich grają osoby z naszej ligi), których jest natężenie w połowie miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, wiadomości z linkiem do dołączenia poszły już dwa razy. A na miejsce grubsa pomału przygotowywałbym zastępstwo. 

 

Z kolei jeśli chodzi o draft, to odbędzie się od prawdopodobnie pomiędzy 7 a 9 października (stawiam 8), o godzinie 21:30 lub 22. 

 

 
Wypowiadać się, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił. 

 

I nie obchodzi mnie, że ktoś coś pisał kilka stron temu, pod uwagę w ustalaniu daty brany będzie kalendarz z linku. Większość już się wypowiedziała i ona ostatecznie zadecyduje. Czas na określenie się daję do końca tygodnia. W poniedziałek podam ostateczną datę draftu. 

Pasuje mi zarówno 8, jak i 15 października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei jeśli chodzi o draft, to odbędzie się od prawdopodobnie pomiędzy 7 a 9 października (stawiam 8), o godzinie 21:30 lub 22.

Panowie weźcie pod uwagę, że są tacy dziwni ludzie, którzy pracują. Draft aukcyjny trwa ok. 3h. Jeżeli chcecie koniecznie robić draft w tygodniu to dla mnie godzina 22.00 odpada. 21.00 to max o której powinniśmy rozpoczynać. W weekend, ew. poniedziałek możemy zaczynać, o której chcecie, ale w tygodniu nie róbcie hardkoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o godzinę to rownież uważam że jest to sprawa do dogadania, najważniejszy w tej chwili jest wybór dnia w którym odbędzie się draft, szczególnie że wielu z nas nie gra tylko w jednej lidze a tam też jest gonitwa o dogodną datę. Skoro jednak jest mowa o dziwnych ludziach to weźmy też pod uwagę że są tu też tak bardzo dziwni ludzie, że pracują na dwóch etatach, a Ci juz całkiem dziwni mają do tego dzieci i zwyczajnie o wcześniejszych godzinach nie mogą. Chyba lepiej pospać jedną noc godzinę krócej i mieć pełną obsadę na drafcie niż wypocząć i zrobić dziwny draft w kilka osób? Zaznaczam że postaram się i z mojej strony zrobię wszystko co będę mógł żeby sie dopasować ale pewnych spraw tez nie dam rady przesunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jednak jest mowa o dziwnych ludziach to weźmy też pod uwagę że są tu też tak bardzo dziwni ludzie, że pracują na dwóch etatach, a Ci juz całkiem dziwni mają do tego dzieci i zwyczajnie o wcześniejszych godzinach nie mogą.

1. Też mam dzieci i niestety o 6.30 rano mam pobudkę, czy tego chcę czy nie.

2. Zróbmy draft w weekend i będzie po sprawie.

 

Chyba lepiej pospać jedną noc godzinę krócej i mieć pełną obsadę na drafcie niż wypocząć i zrobić dziwny draft w kilka osób?

Jeśli zaczniemy o 21 to ja i tak już skracam sobie noc o 1-1,5h, poza tym... patrz pkt 2 wyżej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerald,

zobacz na ankietę - weekendy nie pasują zbyt wielu osobom. zresztą sam też wyeliminowałeś wszystkie daty do 5 X włącznie, więc nie powinieneś teraz robić afery o jedną godzinę ;]

 

poza tym, mimo że nawet wszyscy się jeszcze nie wypowiedzieli, to i tak zostały nam już TYLKO dwie opcje: 8 oraz 15 października. tak więc czy naprawdę nie dasz raz rady w pracy po nocy z 5-6 godzinami snu? na dobrą sprawę draft może trwać nawet 2h (była taka co najmniej jedna liga rok temu), a w dwie i pół powinniśmy się spokojnie wyrobić (BTW Matek, bid time chyba wystarczy jak ustawisz na 20 sekund).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Też mam dzieci i niestety o 6.30 rano mam pobudkę, czy tego chcę czy nie.

2. Zróbmy draft w weekend i będzie po sprawie.

 

 

Jeśli zaczniemy o 21 to ja i tak już skracam sobie noc o 1-1,5h, poza tym... patrz pkt 2 wyżej :-)

Myślę, że 3/4 uczestników ligi ma pobudkę w tygodniu przed 6:30 rano. Poza tym nie wiem, jak zainteresowanie NBA może iść w parze z koniecznością spania 7 godzin dziennie :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ustalmy najpierw datę, godzina to już kosmetyka - najważniejsze to mieć dobre chęci i być otwartym a nie stawać okoniem.

Nie ma co dyskutować kto ma więcej obowiązków, dzieci czy kochanek bo to do niczego nie prowadzi.

Ja mogę draftować o 20, 21, 22 a nawet 23 jeżeli taka będzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na ankietę - weekendy nie pasują zbyt wielu osobom. zresztą sam też wyeliminowałeś wszystkie daty do 5 X włącznie, więc nie powinieneś teraz robić afery o jedną godzinę ;]

BTW, nie wiem czy to już mówiłem, ale draftowanie we wrześniu to dla mnie, delikatnie mówiąc, nieciekawy pomysł. Prawdę mówiąc, nie sądziłem, że ktoś może nawet ten m-c brać poważnie pod uwagę.

 

(BTW Matek, bid time chyba wystarczy jak ustawisz na 20 sekund).

A to popieram w całej rozciągłości. Nawet mniej jeśli się da.

Myślę, że 3/4 uczestników ligi ma pobudkę w tygodniu przed 6:30 rano.

Myślę, że nie sądzę. A przynajmniej większość jest w stanie coś z tym zrobić.

Ja nie wyrzucę dzieciaków spać na dwór.

 

Poza tym nie wiem, jak zainteresowanie NBA może iść w parze z koniecznością spania 7 godzin dziennie :nevreness:

Nie traktuj wszystkich swoją miarą ;-) NBA praktycznie w ogóle nie oglądam (oprócz części PO), a fantasy to dla mnie zabawa. Jeżeli draft ma się zmienić w próby nie zaśnięcia za wszelką cenę, albo w uczestniczenie tylko w jego połowie, to przestaje to być zabawą. Ale spokojnie, spróbujmy ustalić datę i godzinę jak najszybciej, a jeśli komuś będzie ona przeszkadzała to przecież zawsze można się wymienić z kimś z III ligi, gdzie draft będzie o przyzwoitej porze i wszyscy będą hepi.

Edytowane przez Gerard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli draft ma się zmienić w próby nie zaśnięcia za wszelką cenę, albo w uczestniczenie tylko w jego połowie, to przestaje to być zabawą. Ale spokojnie, spróbujmy ustalić datę i godzinę jak najszybciej, a jeśli komuś będzie ona przeszkadzała to przecież zawsze można się wymienić z kimś z III ligi, gdzie draft będzie o przyzwoitej porze i wszyscy będą hepi.

Gerard plizz, nie róbmy afery(tak jest to afera jeżeli pojawią się już pomysły o zmianie ligi) z powodu godziny draftu. Znamy Twoje stanowisko, wszyscy gramy dla zabawy i nikt nie będzie nikomu robił na złość, raczej staramy się znaleźć złoty środek. Te 60 minut urastają do rangi problemu z którym Twój organizm nie jest w stanie sobie poradzić :smile:

Wiesz, dobrze że jakbyśmy spotkali się wszyscy na żywo przy piwku i używałbyś tych argumentów, to skwitowalibyśmy to tylko śmiechem a tutaj musimy o tym niepotrzebnie dyskutować :smile:

 

Ps; Mam identyczna sytuacje na koszykówce (gramy o 21) jeden z nas popędza wszystkich bo musi wcześnie iść spać, pierwsze kilka razy aż się prawie pokłócił o to. Po latach jest to nasz towarzyski żart, i nawet sam zainteresowany ma z tego przedni ubaw - mimo że ciągle wszystkich popędza:)

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekamy na Pitera i grubsa.

 

Piszę tutaj co jakiś czas, bo liczę, że może zaglądają bez logowania i dlatego nie odczytali PW. Jeśli ktoś ma do nich jakiś kontakt, to niech da znać. Na ich maile ligowe poszły zaproszenia, w PW wysłałem bezpośrednie linki do dołączenia. Więcej nie jestem w stanie zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekamy na Pitera i grubsa.

 

Piszę tutaj co jakiś czas, bo liczę, że może zaglądają bez logowania i dlatego nie odczytali PW. Jeśli ktoś ma do nich jakiś kontakt, to niech da znać. Na ich maile ligowe poszły zaproszenia, w PW wysłałem bezpośrednie linki do dołączenia. Więcej nie jestem w stanie zrobić.

Ja tez nie, teraz czekamy zwyczajnie do zakonczenia potwierdzien i w razie absencji zastepujemy.

Chociaz jest to nauczka na przyszlosc by w ramach potwierdzien zbierac kontakty inne niz PM.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. ankiety pasuje wszystkim, Ty napisałeś w temacie, że też. Moim zdaniem milczenie oznacza zgodę (z doświadczenia wiem, że ci, którzy pojawiają się na forum, a nie wyrazili zdania, pojawiają się prawie zawsze na drafcie), bo nie mam zamiaru po tylu dniach naginać całej ligi dla jednego spóźnialskiego. Jakiś czas już o tym dyskutujemy, tak naprawdę w grę wchodzą tylko dwa terminy i bierzemy pierwszy, drugi to ostateczność. Pozostanie godzina, na ten moment jest to 21.00. 

 

Z kolei co do dwóch brakujących GMów... więcej już nie mogę zrobić. Wysłałem zaproszenia na yahoo (czyli tam nie wchodzą), wysłałem bezpośrednie linki do dołączenia tutaj w PW, ale też nie odczytanie.

 

Nie wiem co robić, nie wiem ile czekać. To zależy od Wilka. Ja nie mam prawa ich nikim zastąpić, ale do draftu mam nadzieję, że będzie nas 15. 

 

W niedzielę mam imieniny i wtedy też zamykam sprawę daty draftu. Ale i tak szykujcie się na środę 8.X, na 99% wtedy wybieramy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli właściwie czekamy tylko na dwóch spóźnialskich? Pytanie tylko do kiedy?

Posta wyzej napisalem co bym proponowal...

 

teraz czekamy zwyczajnie do zakonczenia potwierdzien i w razie absencji zastepujemy.

Zgadzasz sie matek? Czy to za pozno? Wydaje mi sie, ze ponad tydzien przed draftem to chyba OK?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.