Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

bigbosh/Grzegorz - Swaggy P's 360 Layup

To szkoda, ale z drugiej strony ostatnio byl na forum wrz 11 2014 16:15... heh. Nie wyglada to za dobrze, ale jeszcze istotne czy ustawil wlasne pensje i jak podejdzie do tej druzyny, ktora dostanie - powalczy czy odpusci? Tak czy inaczej szybko szlag trafil marzenia o 100% frekwencji ;-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft właśnie dobiega końca, trwał prawie 3 godziny. 

 

Na początek powiem, że nie było bigbosha. Co z nim zrobić, nie wiem. 

 

Ogólnie ładnie szło... ostry początek, później moim zdaniem za spokojnie (sam padłem tego ofiarą, zbyt asekuracyjnie podszedłem), żeby w trzeciej fazie draftu zaskoczyło niezłymi bataliami o graczy, czwarta to typowe branie za drobne. 

 

Sam nie jestem zadowolony, właśnie przez ostrożność w drugiej fazie draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft właśnie dobiega końca, trwał prawie 3 godziny.

Wyniki juz widac! Dla zainteresowanych - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/19577/draftresults

 

Na początek powiem, że nie było bigbosha. Co z nim zrobić, nie wiem.

A co masz zrobic? Pozostala tylko nadzieja, ze powalczy z tym co ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga roto to taka gra, w której w 9 kategoriach bije się 15 userów, mając do rozdysponowania 820 slotów, a na koniec i tak wygrywa matek.

Żeby to jeszcze na e-nba się sprawdzało ;) 

 

 

A co masz zrobic? Pozostala tylko nadzieja, ze powalczy z tym co ma...

Fakt, a muszę przyznać, że nawet nieźle mu to wyszło. Przynajmniej początek, dalej już nie patrzyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat jak dla mnie bigbosh nie mogl marzyc o lepszym skladzie patrzac na to ze bral za niego automat, tym bardziej ze wg mnie nie przeplacil zadnego zawodnika. na szybko czuje sie kandydatem do awansu i nie bede sie z tym kryl, mimo ze draft potoczyl sie zupelnie nie zgodnie z planem glownie przez niskie ceny w pierwszej polowie draftu, gdzie pojawialy sie okazje ktorych nie mozna byl przegapic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, a muszę przyznać, że nawet nieźle mu to wyszło. Przynajmniej początek, dalej już nie patrzyłem.

no akurat jak dla mnie bigbosh nie mogl marzyc o lepszym skladzie patrzac na to ze bral za niego automat, tym bardziej ze wg mnie nie przeplacil zadnego zawodnika.

Wydaje mi sie, ze przy draftowaniu przez automat to typowa sytuacja, ze fundament mocny, ale 2/3 skladu trzeba wymienic z FAsow. Przy aktywnym GMmie to zaden problem szybko naprawic, ale jak zniknie...

 

Swoja droga, tym bardziej mam nadzieje, ze pomimo iz nie byl na drafcie bedzie walczyl bo to bylyby niezle jaja gdyby druzyna z automatu zajela dobre miejsce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie to juz przed draftem bigbosh wyglądał mi na casus Mańka i znowu to może wypaczyć ligę. Podobieństwa same się narzucają - bigbosh rownież ma świetnych liderów, z tym składem można namieszać.

 

Faworyci to właśnie matek, MKA i ms9, który to z tym składem, nie ma wyjścia, ale musi wrócić tam skąd przybył.

 

Mój team? No tu może być nieźle. Czas pokaże jednak, czy odpuszczanie derozana dla haywarda było dobrym ruchem. Czas też pokaże, czy dobrym ruchem było kiszenie kasy, by pozyskać Jonesa, który już w zeszłym sezonie był solidny, teraz bez Parsonsa może być jeszcze lepiej.

Fajnie, że niemal za free poszedł Dieng. Nieukrywane zadowolenie też mam z Korvera - najbardziej intrygującego gracza roto spośród grajków o te 2-3 półki niżej.

 

Reasumując mój cel to awans, co tu dużo mówić. To zestawienie na moje ma swoje ręce i nogi, przeszkadza tu Varejao, którego bez sensu zalicytowałem, mając możliwego chociażby Tristana Thompsona, który może być w S5 cavs właśnie kosztem Varejao. Kolejną alternatywą był Draymond Green. Varejao psuje mi wolne, nie pomagając w pkt, a i w bl szału może nie być. Raczej out ze składu.

 

W 3 pts i FG% jest moc. W zb jest wskazanie na solidność, bo u kilku liczę na upgrade w tym względzie. Bloki - zobaczymy w praniu, steale - jest ok, asysty - no tu jest ciekawie, bez lidera, ale też, poza Diengiem - bez totalnej słabizny.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie 3 godziny. Mój drugi najgorszy draft w fantasy. Miałem w planach ewentualnie powalczyć tylko o Duranta z gwiazd, a ogólnie opierać się na graczach za 20 do 30. Ale gwiazdy (poza Durantem oczywiście) szły poniżej średnich i zdałem sobie sprawę, że nie będzie promocji później. Spanikowałem i pobrałem Hardena za 63$. Co ciekawe promocja jedna mi się trafiła w postaci M. Gasola za 26$. Później już tylko gorzej. R. Lopez i Calderon po 20 bolało a 23 za Hibberta jeszcze mocniej, ale tak się sytuacja układała, że ewentualne zamienniki były już pobrane i trzeba było płacić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę o wyborach, pierwsze wrażenia... 

 

A i podaję gg - 9318465

 

1. (1) Jordan Hill (LAL - PF,C) $4
Moim zdaniem steal na samym starcie. Jestem pewny, że w dalszej fazie poszedłby grubo drożej.
 
2. (30) Blake Griffin (LAC - PF,C) $48
Dobry pick, nie żałuję, chociaż Ibaka poszedł za tyle samo. Ale Griffina mam pierwszy raz w fantasy. Punkty, zbiórki, skuteczność zapewnia. Dorzuci też swoje asysty. 
 
3. (62) Ricky Rubio (Min - PG) $27
CY, asysty, steale. Nie żałuję. 
 
4. (81) Jimmy Butler (Chi - SG,SF) $16
Przede wszystkim przechwyty do towarzystwa Rubio, ale inne staty też uzupełni. 
 
5. (86) Bradley Beal (Was - SG) $23
Liczę na postęp. Wziąłem go, bo przegrałem walkę o Klaya. Trójki i punkty, tego oczekuję. 
 
6. (87) Brandon Jennings (Det - PG) $17
Asysty, przede wszystkim, żeby z Rubio to zabezpieczył. Trójki jako dodatek, może coś przechwyci. Trochę przepłaciłem, ale już musiałem po odpuszczeniu Kemby i Teague. Cegli...
 
7. (93) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) $26
Za takie pieniądze uważam za bardzo dobry wybór. Ciągły postęp, dostarczy punktów i dużej ilości. Coś doda w asystach. Liczę na poprawę w trójkach. 
 
8. (104) Trey Burke (Uta - PG) $12
Tutaj się zaczyna... potrzebowałem trzeciego pg, który da mi trójki i asysty oczywiście. I na niego się zasadziłem. Dodając do potrzeb moją sympatię do Treya, wyszło jak wyszło...
 
9. (108) Andrew Bogut (GS - C) $7
Musiałem kupić wysokiego i za taką cenę jestem zadowolony. 
 
10. (111) Jared Sullinger (Bos - PF,C) $10
Jw. Ale Sulli może się kręcić koło double-double, i to takiego ze sporą liczą punktów. 
 
11. (160) John Henson (Mil - PF,C) $5
Czyli Larry, nie zmieniaj się...
 
12. (168) Vince Carter (Mem - SG,SF) $1
Kwestia czasu, kiedy wskoczy do piątki u nich. A nawet jeśli nie, to daje dobre staty. 
 

 

13. (173) Ramon Sessions (Sac - PG,SG) $3
Na deser mały steal. Duża szansa na startera w Kings, który da fajne numery. 
 
Cel to się utrzymać. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek - moc w punktach, moc w zbiórkach, moc w asystach.

 

No w FG% to nie powalczysz, ale to jedna kategoria celowo tankowana chyba. FT% nie wiem z kolei czy zostały dobrze rozegrane, bloki do poprawy. Ale team ciekawy, u Burke jest miejsce do upgrade'u, fajny ruch z Sessionsem na koniec. Jesli czegoś nie rozumiem, to Boguta. Kontuzjogenny facet, swietny w FG%, tragiczny w FT%, on tu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek - moc w punktach, moc w zbiórkach, moc w asystach.

 

No w FG% to nie powalczysz, ale to jedna kategoria celowo tankowana chyba. FT% nie wiem z kolei czy zostały dobrze rozegrane, bloki do poprawy. Ale team ciekawy, u Burke jest miejsce do upgrade'u, fajny ruch z Sessionsem na koniec. Jesli czegoś nie rozumiem, to Boguta. Kontuzjogenny facet, swietny w FG%, tragiczny w FT%, on tu nie pasuje.

Nie wiem, może jest za późno już, ale ja to średnio oceniam w tej chwili... 

 

I podatny na kontuzje ;)

 

Przeglądam sobie teraz Twój skład, i muszę przyznać, że sporo niewiadomych, chyba z połowa składu. Może jesteś z tych wierzących w Leonarda, ale ja jakoś nie mogę się przekonać, że gość daje tyle, żeby być wartym tej kasy. Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.