Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzasz sie matek? Czy to za pozno? Wydaje mi sie, ze ponad tydzien przed draftem to chyba OK?

Pewnie. 

 

Tydzień do draftu to wystarczający czas. Szczególnie, że zastępcy powinni być poważnymi i zdecydowanymi graczami. Z tym, że musieliby się podporządkować dacie draftu, która jest już praktycznie pewna. Przykro mi. 

 

A jeszcze taka sprawa - chciałbym mianować co-komisza. Wiecie, różne rzeczy się w życiu zdarzają, lepiej mieć jakąś furtkę w razie czego, żeby nie powstał jakiś problem. Chciałem mianować loraka, ale ma ukryty mail i nie mogę tego zrobić. Macie jakieś propozycje? No i czy w ogóle taki pomysł Wam pasuje  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze taka sprawa - chciałbym mianować co-komisza. Wiecie, różne rzeczy się w życiu zdarzają, lepiej mieć jakąś furtkę w razie czego, żeby nie powstał jakiś problem. Chciałem mianować loraka, ale ma ukryty mail i nie mogę tego zrobić. Macie jakieś propozycje? No i czy w ogóle taki pomysł Wam pasuje  :smile:

Mam propozycje zebys mianowal MKA, ktory sie zglosil do bycia komiszem, a lorak tylko jako "rezerwowy" ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czas minął. Kto miał się wypowiedzieć, ten to zrobił. 

 

Draftujemy w środę, 8 października, godz. 21:00 

 

Ewentualnie jeszcze godzina może ulec zmianie o pół w którąś stronę, ale to kosmetyka. Głosy sprzeciwu od osób nieuczestniczących w ustalaniu terminu draftu nie będą brane pod uwagę. Było wystarczająco dużo czasu oraz próśb o wyrażenie swojego zdania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay!

 

Tak w kwestii formalnej to byl miedzyligowy transfer grubsa i nash13phx [obaj zajeli 2 miejsce w III, wiec byli w tej samej grupie losowania] bo temu drugiemu nie pasowal termin draftu w East [a nie uczestniczyl w jego ustalaniu]

No i bardzo dobrze, tylko czy jest to gdzieś w opisane w regulaminie? Warto to uwzględnić i ograniczyć tylko do menedżerów z jednej losowanej grupy ( tak jak było w tym przypadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, tylko czy jest to gdzieś w opisane w regulaminie?

Tak, taka mozliwosc byla juz w zeszlym roku i to pytanie 14...

 

Warto to uwzględnić i ograniczyć tylko do menedżerów z jednej losowanej grupy ( tak jak było w tym przypadku)

... i taka byla idea od poczatku istnienia, ale sluszna uwaga, ze to trzeba doprecyzowac, wiec wlasnie dopisalem pare szczegolow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.