Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Bez hajsu za Pogbę też mogliby to dźwignąć jakby się uparli. Może taki transfer (Pipity) skłoniłby Pogbę do pozostania jeszcze co najmniej jeden sezon i próbę runu po LM z tak mocną ekipą. W tym czasie MU wróciłby też wróciłby do Ligi Mistrzów i Francuz nie musiałby opuszczać Mistrza Włoch i jednego z faworytów LM na rzecz ekipy nie grającej w LM.

 

A po roku Francuz nie będzie wcale tańszy, Juventus nie musiałby się obawiać, że im przepadnie taka szansa na zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa płacić tyle za napastnika z Eredivisie, słynącej z produkowania szrotu na tej pozycji, który w dodatku zagrał słabe Euro i uwidocznił na nim wszystkie swoje wady.

Król strzelców Eredivisie Janssen(ten sam rocznik co Milik) poszedł do Tottenhamu za 20mln Euro. Jakieś 10 za dużo imho za Milika dali, ale kto bogatemu zabroni.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa płacić tyle za napastnika z Eredivisie, słynącej z produkowania szrotu na tej pozycji, który w dodatku zagrał słabe Euro i uwidocznił na nim wszystkie swoje wady.

Król strzelców Eredivisie Janssen(ten sam rocznik co Milik) poszedł do Tottenhamu za 20mln Euro. Jakieś 10 za dużo imho za Milika dali, ale kto bogatemu zabroni.

 

...Huntelaar, Ibrahimovic, Suarez już nie wracając do lat zamierzchłych czyli np. Romario, Ronaldo, van Nistelrooy to nie są takie złe statystyki jak na produkcję dobrych napastników...

 

Co nie zmienia faktu, że również myślę że o 10 baniek za dużo :-)

Edytowane przez n_i_m_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Huntelaar, Ibrahimovic, Suarez już nie wracając do lat zamierzchłych czyli np. Romario, Ronaldo, van Nistelrooy to nie są takie złe statystyki jak na produkcję dobrych napastników...

 

Co nie zmienia faktu, że również myślę że o 10 baniek za dużo :-)

 

jak Higuain dostaje 90 mln euro to Milik wydaje się tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c***owe produkty to napastnicy z Holandii w ostatnich kilku latach, akurat zagraniczni napastnicy robili dobra kariere. Milik przeplacony ale to nie nasz problem. Srednio widze go akurat we Wloszech ale moze zrobi krok do przodu w tym Napoli, czego mu goraco zycze, bo partnerow bedzie mial lepszych i trener nie bedzie sie chyba do niego przypierdalal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Huntelaar, Ibrahimovic, Suarez już nie wracając do lat zamierzchłych czyli np. Romario, Ronaldo, van Nistelrooy to nie są takie złe statystyki jak na produkcję dobrych napastników...

 

Co nie zmienia faktu, że również myślę że o 10 baniek za dużo :-)

Pierwszych trzech to już są lata zamierzchłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francesco Totti po transferze Higuaina do Juventusu:

"Dziś piłkarze są koczownikami. Zawodnicy podążają za pieniędzmi, a nie za sercem. Nie ma wielu graczy, którzy wybierają tę drugą ścieżkę. Gdybym ja patrzył na pieniądze, odszedłbym z AS Roma dziesięć lat temu. Dla mnie najważniejsza jest pasja, nie pieniądze. Zawsze kochałem swoją koszulkę i zawsze będę chciał ją zakładać.

Ludzie przychodzą na trybuny, aby oglądać swoich ulubieńców, kluczowych zawodników swoich zespołów i nie myślą, że niedługo zostaną zdradzeni. To, że Higuaín zamienił Napoli na Juventus jest tego dobrym przykładem i jest dramatem. Ale piłkarze, szczególnie ci z zagranicy, z dnia na dzień zmieniają kluby, aby lepiej zarabiać. Nie wszyscy piłkarze z Argentyny czy Brazylii są nowymi wersjami Diego Maradony.

Marzy mi się powrót do czasów, gdy w zespole ligowym mogło występować zaledwie dwóch obcokrajowców. Moim zdaniem obecnie nie mówi się wystarczająco dużo po włosku. Nawet z masażystami muszę rozmawiać po angielsku"

 

francescototti_1eih8o08a9o7812fa3kw0vlr6

 

 

pamiętam jak go kusił Real, Manchester. dobrze, że De Rossi się uchował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.