Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Bayen sprzedał ładnego plaskacza polskim fanom. Poświęcali czas i hajs, a dostali kopa w tyłek. Mimo, że od strony prawnej pewnie mają rację (mnie samego zastanawia używanie np. logo Bulls na sprzedawanych gadżetach przez polski fan-site) to niesmak jest.

 

http://zzapolowy.com/tam-gdzie-konczy-sie-pasja-a-zaczyna-biznes-bayern-monachium-nakazal-zamkniecie-najwiekszego-polskiego-serwisu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayen sprzedał ładnego plaskacza polskim fanom. Poświęcali czas i hajs, a dostali kopa w tyłek. Mimo, że od strony prawnej pewnie mają rację (mnie samego zastanawia używanie np. logo Bulls na sprzedawanych gadżetach przez polski fan-site) to niesmak jest.

 

http://zzapolowy.com/tam-gdzie-konczy-sie-pasja-a-zaczyna-biznes-bayern-monachium-nakazal-zamkniecie-najwiekszego-polskiego-serwisu/

Niektóre kluby uznają, że takie strony bardziej im dodzadzą fanów niż odejmą (i słusznie) a co mają zarobić w klubie to zarobią. Bo o ile jestem w stanie zrozumieć fakt, że Bayernowi może nie podobać się używanie i zarabianie na ich znaku towarowym (tj. Logo) to jak pisać o klubie sportowym bez użycia ich nazwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym meczu LFC vs Barca można ostatecznie stwierdzić, że Busquets to leszcz, który nie dałby sobie rady w BPL. Takiej presji na piłce jaką wczoraj zapodał zespół Kloppa to on całe życie nie widział w tej całej La Liga. Gość zyskuje bardzo dużo na systemie FCB i nastawieniu ich rywali. W reprezentacji też jest niemal bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym meczu LFC vs Barca można ostatecznie stwierdzić, że Busquets to leszcz, który nie dałby sobie rady w BPL. Takiej presji na piłce jaką wczoraj zapodał zespół Kloppa to on całe życie nie widział w tej całej La Liga. Gość zyskuje bardzo dużo na systemie FCB i nastawieniu ich rywali. W reprezentacji też jest niemal bezużyteczny.

 

 

Po wczorajszym meczu można stwierdzić, że Suarez to cienias i również nie dałby rady w BPL. A nie czekaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym meczu można stwierdzić, że Suarez to cienias i również nie dałby rady w BPL. A nie czekaj...

Dodałem słowo "ostatecznie", bo Busquets już wcześniej prezentował pod tym względem nędzę, a ten mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że jest jedynie beneficjentem stylu gry FCB. W dodatku jest ciotą, symulantem i ma punchable face.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak wypadnie LFC w konfrontacji z hiszpańskimi drużynami w Europie. A nie czekaj...

Od września wykupię sobie eleven, bo wtedy będę mieć serie A i Bundesligę w tv. Da się wykupić tylko ten kanał C+ co pokazuje sport? Bo filmy mnie nie interesują.

Krótko żeby nie zaśmiecać. Eleven wykupujesz oddzielnie. Kanały canal plus ( ale wszystkie czyli i C+ seriale jak i sport) też oddzielnie. Zwykłe kanały sportowe ( jak eurosport) są w konkretnych większych pakietach programów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem słowo "ostatecznie", bo Busquets już wcześniej prezentował pod tym względem nędzę, a ten mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że jest jedynie beneficjentem stylu gry FCB. W dodatku jest ciotą, symulantem i ma punchable face.

 

 

Daj spokój, wyciągać takie wnioski o gościu, który wygrał wszystko i jest absolutnie kluczową postacią Barcelony (od 2009 roku) po meczu towarzyskim, gdzie cała Barcelona zagrała żałośnie to po prostu trzeba danego grajka nie cierpieć i mieć na niego alergię. Ale o tym to już wspomniałeś w ostatnim zdaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi wpis tylko potwierdził, że szkoda było szturchać kijem pierwsze gówno jakie autor po sobie zostawił. Do zapomnienia, idziemy dalej.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

CpQ9xQvWEAEIer7.jpg

Na jaw wyszły kolejne detale transferu Pipity, ostatecznie stawka wyniosła 1 mln euro za kilogram :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.