Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Kto taki będzie wyraźnie lepszy?

 

 

jakto kto , w deszczowym stoke sa juz gotowi ;]

mam rozne momenty z jose, ten akurat srednio mi sie podoba i mam go w dupie, nie zycze mu sukcesu nigdy nie zyczylem, lubie czasem za to jakim jest fajnym cwanym aroganckim c***em i tyle. lubiłem pewne jego momenty w karierze jako coacha, moze mi sie spodoba to co zrobi w MU a moze nie, nie mysle o tym.

duzo zalezy kogo akurat trenuje, jakich ma pod soba ludzi, nie przepadam tam w MU wlasciwie za nikim na ta chwile wiec sa mi obojetni.

jak wiesz jestem przede wszystkim fanem graczy potem dopiero klubow, wiec chyba rozumiesz ;]

 

 

co ci mam napisac kto bedzie przed nimi w tabeli, a skad mam wiedziec? ;]

 

a kontrowersyjne poglady tos se ładnie wymyslil, po prostu nie sa c***owo jednolinijne i non stop takie same ;]

no i lubie prediction a prediction jest takie ze zadnym mistrzem united nie beda, tylko beda walczyc o czworke i tyle.

siadziemy kiedys moze do jakiegos lanego to od razu zobaczysz ze zadna kontrowersja nie istenieje ;]

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U bukmacherów wygląda to w tej chwili następująco:

Guardiola

Mourinho

Conte

Wenger

Klopp/Pochettino

 

W sumie to sam nie wiem, jakbym poustawiał sześć pierwszych zespołów.

cos mi sie zdaje ze w tym sezonie arsenal moze wyleciec poza 4 jesli nie sciagna jakiegos napadziora (higuain,cavani itp)

 

ciekaw jestem tez  jaki sezon spotka Leicester utrata Kante moze Mahreza do tego kazdy bedzie  chcial "bic mistrza'"

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną ekipę zbiera Juventus. Dołączy do nich Higuain. Ewentualną stratę Pogby chcą zrekompensować Naingollanen. Naprawdę ciekawie wygląda jedeastka wyglądają nawet dwie jedenastki Juve. Serie A będzie jeszcze bardziej nudna niż w ostatnicha latach.

 

Dybala Higuain
Sandro Pogba Pjanic Pogba/Naingollan Alves
Chiellini Bonucci Benatia
Buffon


Pjanić Mandzukić
Asamoah Lemina Marchisio Khedira Cuadrado
Evra Rugani Barzagli
Neto

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem meczyk Celtic-Leicester.

Komentatorzy mnie rozbawili gadka o walce o utrzymanie Leicester, jak widac nic ich poprzedni sezon nie nauczyl. Maja walczyc o 40 pkt by sie spokojnie utrzymac :)

Wasyl wszedl w 62 minucie, w 63 minucie wycial rywala, i udawal greka ze co zlego to nie on :) W karnych strzalil mocno, w sam srodek, bez ceregieli :)

Mahrez to gracz ktory sam rozstrzyga mecze, praktycznie z niczego, on i Sanchez bylyby dwa mega skrzydla w Arsenalu, Walcott sobie nie pogra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną ekipę zbiera Juventus. Dołączy do nich Higuain. Ewentualną stratę Pogby chcą zrekompensować Naingollanen. Naprawdę ciekawie wygląda jedeastka wyglądają nawet dwie jedenastki Juve. Serie A będzie jeszcze bardziej nudna niż w ostatnicha latach.

 

Dybala Higuain

Sandro Pogba Pjanic Pogba/Naingollan Alves

Chiellini Bonucci Benatia

Buffon

 

 

Pjanić Mandzukić

Asamoah Lemina Marchisio Khedira Cuadrado

Evra Rugani Barzagli

Neto

cuadrado narazie jest w chelsea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda, że Leicester daje 7,5 miliona Euro za Kapustkę, to ja nie wiem na co jeszcze Cracovia czeka.

ja kompletnie nie widze go na wyspach.najlepiej dla niego byloby gdyby kopal jeszcze przez rok w naszej badylance,a potem niech szuka szczescia za granica, ale jak chce tam pograc,a nie siedziec w gabinetach lekarzy to radzilbym mu anglie omijac szerokium lukiem.

 

Higuain w Juve za 94mln higuain i 94mln, jaa pi****le.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie co jest glupsze: dac 94 mln za Higuaina czy 125 za Pogbe?

Szkoda tego Mahreza w Lisach bo liczylem, ze powalcza w tym sezonie, ale bez niego bedzie ciezko. Dla mnie najwiekszy pozytyw tego okienka, to transfery Barcelony. Niby lataja dziury i gracze na lawke, ale jest potencjal i mlodosc a nie staruszkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby

Do tego  w wieku 33-34 lat udowodnil swoja wielkosc, Higuain to nie wiadoma jak bedzie gral w tym wieku.

Poza tym Ibra 29lat i Higuian 29 lat, ja biore tego pierwszego zawsze i wszedzie i o kazdej porze dnia.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie dziwi bo uwazam go za fantastycznego gracza. Co nie zmienia faktu ze wole 23 letniego srodkowego pomocnika za 125 baniek na 10-12 lat (jesli go na koncu kariery przemianuja tylko na defensywnego pomocnika z jego warunkami fizycznymi), niz napastnika za 94 mln na jakies 3 moze 4 lata.

Jesli jego cena znaczaco spadnie, bo nie wiem jak negocjacje sie potocza/potoczyly to zupelnie inna rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.