Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie właśnie ta pierwsza była dyskusyjna, a właśnie za drugą był dał żółtą kartkę. Sędzie jednak był słaby i stracił trochę panowanie nad meczem. W każdym razie, cieszy mnie, że Barcelona całkiem nie straciła swojej formy, bo przyspieszenie w 2 połowie było kapitalne. Tak, wiem, że mieli przewagę zawodnika, ale w 1 połowie też mieli przez jakiś czas(z Realem też mieli), a jednak nic z tego nie wynikło. 

 

Rewanż będzie gorący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na podzielonym ekranie, IMHO w Monachium nuda.

 

Ból tyłka o Barcelonę? Nie, tylko irytuje mnie takie nachalnie faoryzowanie. Walić kartki dla Torresa gdyby takie same standardy obowiązywały graczy Barcelony.

 

To czemu obrażasz Barcelonę, czemu nie patrzysz na decyzję na niekorzyść Barcy? Typowy przykład zakompleksienia. Kiedy w zeszłym sezonie sędzia pomagał? A teraz po jednej kontrowersyjnej decyzji już płaczesz. Sam kapitan Atletico powiedział, że były faule, a sędzia mógł pokazać, ale nie musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu obrażasz Barcelonę, czemu nie patrzysz na decyzję na niekorzyść Barcy? Typowy przykład zakompleksienia.

Zluzuj się domorosły psychologu bo błądzisz :smile: Nie wiem co było w zeszłym sezonie, widziałem tylko finał w ich wykonaniu, patrzę z perspektywy kilku lat, w których IMHO Barcelona korzystała na sędziowskim farcie i nigdy nie zauważyłem, żeby coś straciła. A to wywaliło się kogoś ważnego z rywali z boiska, a to dawało się nabrać na żenujące, nie mające sobie równych chamskie nurkowanie.

 

Lubiłem ten team za czasów "holenderskiej kolonii" z przełomu wieków, tacy kolesie jak Rivaldo, Pep, Overmars, de Boer, Cocu czy Kluivert (mam nawet jeszcze gdzieś koszulkę z Barcy z roku obchodów 100 lat tego klubu z jego nazwiskiem). Kompleksu Barcelony nie mam (LOL), irytuje mnie po prostu brak gry fair play i sędziowska partanina i nic nie poradzę, że IMHO są beneficjentami tych procederów.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic Barcy nadal jestem w szoku, ze Suarez, Busi i ten srodkowy obronca z Atletico nie wylecieli z boiska. Duet z Barcelony ostro pracowal na czerwona kartke ale Niemiec chyba byl spekany by ja dac. Niby mecz wygrany, niby jest zaliczka, ale ten zespol lapie dolek...jezeli do polfinalu wejda Real, PSG, Bayern i Barca, to w obecnej formie z zadna z tych ekip Barcelona nie bedzie faworytem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zluzuj się domorosły psychologu bo błądzisz :smile: Nie wiem co było w zeszłym sezonie, widziałem tylko finał w ich wykonaniu, patrzę z perspektywy kilku lat, w których IMHO Barcelona korzystała na sędziowskim farcie i nigdy nie zauważyłem, żeby coś straciła. A to wywaliło się kogoś ważnego z rywali z boiska, a to dawało się nabrać na żenujące, nie mające sobie równych chamskie nurkowanie.

 

Lubiłem ten team za czasów "holenderskiej kolonii" z przełomu wieków, tacy kolesie jak Rivaldo, Pep, Overmars, de Boer, Cocu czy Kluivert (mam nawet jeszcze gdzieś koszulkę z Barcy z roku obchodów 100 lat tego klubu z jego nazwiskiem). Kompleksu Barcelony nie mam (LOL), irytuje mnie po prostu brak gry fair play i sędziowska partanina i nic nie poradzę, że IMHO są beneficjentami tych procederów.

 

Co się czepiasz jak nie masz o co, kiedy ostatnio sędziowie pomagali Barcelonie? W zeszłym sezonie? 2 sezony temu? Ty widziałeś błędy na korzyść Barcelony ja widziałem w drugą stronę, ale nigdy żadnego klubu nie obrażam, a takie obrażanie jak twoje to tylko wyraz typowego hejterstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mecz wygrany, niby jest zaliczka, ale ten zespol lapie dolek...jezeli do polfinalu wejda Real, PSG, Bayern i Barca, to w obecnej formie z zadna z tych ekip Barcelona nie bedzie faworytem...

 

Dołek? Spokojnie, na razie zagrali dwa mecze z top5 świata w 4 dni po wyjazdach reprezentacyjnych. Jeden przegrali, choć grali nie gorzej od Realu, a wczoraj owszem Torres pomógł w wygranej, choć sama gra w 1 połowie nie zachwycała.

 

Niemniej nie jest to powód do trąbienia o kryzysie, zobaczymy co się wydarzy w rewanżu za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.