Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Moyes nie był tak jebany jak on

Był. Nie miał wsparcia nikogo i był traktowany jak szmata, do wyrzucenia i jeszcze po nim. Może nie pamiętasz lub nie wykazywałeś takiego zainteresowania. A Lui bez przerwy ma poparcie części zarządu, na czele z Edem. 

 

Ja do tej pory żałuję, że Moyes został tak potraktowany, bo zawsze byłem i będę za nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był. Nie miał wsparcia nikogo i był traktowany jak szmata, do wyrzucenia i jeszcze po nim. Może nie pamiętasz lub nie wykazywałeś takiego zainteresowania. A Lui bez przerwy ma poparcie części zarządu, na czele z Edem. 

 

Ja do tej pory żałuję, że Moyes został tak potraktowany, bo zawsze byłem i będę za nim. 

 

Dobra matek, nie filozuj ;] Nawet jeśli Moyes był bardziej gnojony to i tak nie ma aż takiej wielkiej różnicy, zwłaszcza gdy spojrzymy na CV obu Panów - dawno nie było tak zszarganego autorytetu jak ten van Galla.

 

Jakbym Tobie niespełna dwa miesiące temu powiedział, że United finalnie będą mogli przegonić Arsenal to byś chyba nie uwierzył i to jest właśnie powód do śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu, a Demichelis to chyba najgorszy startujacy srodkowy defensor (wiem wiem kontuzje) w calej lidze.

Co ten sedzia odjebal pod koniec I pol, karny w morde jeza, jeszcze mi jakas pierdola probuje szarpac Rashorda, az chuderlak najwiekszy czyli Lingard sie zbulwersowal. Zeby nie bylo, Smalling mial farta ze tym razem dokonczyl derby...

A co do Demichelisa to prosze mi lopatologicznie wyjasnic jak to sie stalo, ze on gral w takich klubach w jakich gral i do tego w reprze jeszcze??? Naprawde taka posucha wsrod srodkowych obroncow?

Zebyscie sie zbytnio tylko panowie tym lvg nie podniecali, mam w pamieci na swiezo "dokonania" MU w dwumeczu z Liverpoolem, podobno wg lvg tak swietnie gralismy w tym drugim meczu, tylko mielismy pecha. Az mi sie nei chce wyciagac statystyk z tego meczu, szczegolnie co do strzalow i "quality" szans, bo gdyby nie de gea to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po prostu sędziowie w Hiszpanii, to jest śmiech na sali. Dwa największe błędy:

- Ramos powinien wylecieć w 1 połowie

- Bramka Bale'a była prawidłowa.

No ale niestety sędziowie w Hiszpanii często mają swój świat. 

 

Mam nadzieję, że ten zimny prysznic pobudzi Barcelonę, bo jeśli nie, to Atletico może ich wywalić z LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę mi udowodnić wyższość La Liga jako całości. Podpowiadam, że rankingi UEFA można w tek kwestii o kant dupy potłuc.

Jeśli dla Ciebie liga, w której co 2 tyg. masz spacerek i sezon kończysz z bilansem bramkowym +70 jest ligą lepszą, to współczuje. Idąc tym tokiem, skoro La Liga jest lepsza to w BPL Real robiłby +80. 

A Bale o którym mowa stoi w miejscu od kilku lat po części właśnie przez granie non stop przeciwko niewymagającym ogórom.

 

To czy zespoły z dołu BPL > zespoły z dołu La Liga można ocenić oglądając piłkę 15 lat i patrząc na przepaść budżetową, kadrową i infrastrukturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.