Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy wieksze szanse. Teraz z nikim nie ma sie wiekszych szans bo to juz 1/2 a nie 1/8, chyba ze Benfica przejdzie Bayern. Nawet jakby ich przeszła to znaczy ze sa rownie silni i tez trzeba miec respekt do nich

 

 

Z Madrytu, nawet nowi koledzy z dworca znają ten termin.

 

Jak już cos to Królewscy, chyba ze masz 15 lat i chodzisz do 2 gimnazjum, bo nie zdales do 3. Ewentualnie fcbarca.com potrafi tak dzialac jak sie za duzo przesiaduje tam.

Edytowane przez Fudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie widziałem, by teoretycznie ten maluczki tak fajnie grał piłką z którymś z mocarzy i to na jego terenie. Śmiesznie to brzmi w kontekście 0-3, ale nie raz tak jest. Mecz ustawiła przypadkowa bramka na 1-0, gdyby nie rykoszet, to piłka nie trafiłaby do Ronaldo i potem różnie mogłoby być.

 

Jedno jest pewne - Wolfsburg zagrał mega dwumecz, aż dziw bierze że im tak słabo idzie w Bundeslidze w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi gra tego maluczkiego nijak się nie podobała.

 

Dodatkowo w pierwszym meczu była akcja ok. 75m na 3:0 i takie cos się powinno wykorzystywać.

 

Zamiast gola były takie dziwne podsmiec***ki gracza w stylu Howarda.

 

W Madrycie dwa z 3 goli były babolami bo zarówno dziwnie lecaca piłka do Ronaldo jak i "otwarcie" Morza Czerwonego w murze było bardzo dziwnymi okolicznosciami.

 

Dawno w meczu o taką stawkę nie widziałem takiego dziecinnego i bezradnego zachowania.

 

Na mega ofensywnie nastawionego Reala wyszła ekipa robiąc błędy w obronie a nie zachwycająca koncertem ataku wcale.

 

Fart z golem w 15 minucie zdjął nerwowość z Realu i się to potoczylo gladko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos gola z wolnego Krystka to zawsze cierpię na deficyt statystyk z piłki kopanej. Zna ktoś wiarygodne źródła, która podają kto ile goli z rzutów wolnych strzelił w swojej karierze? Interesują mnie oczywiście przede wszystkim ci, którzy tego strzelili najwięcej i to we wszystkich możliwych rozgrywkach. Najlepiej zarówno aktywni zawodnicy, jak i ci, którym już rosną brzuchy. Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.