Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz tej powtórki nie było w tv albo ją przegapiłem bo oglądałem na C+Sport oba mecze w multilidze.

 

Co do małych szans na awans Realu, to jednak za dużo musiałoby się stać żeby wszedł Wolfsburg. Wczoraj Real nie miał dnia, a Wolfsburg grał mecz sezonu. W rewanżu obstawiam 4-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzie tam minimalny ofsajd.

 

No był i to wyraźny.

 

 

Jak mamy byc dokładni to jeszcze karny Bale'u.

 

Staramy się być dokładni, a przynajmniej ja. Jakiś filmik z Bale'm?

 

 

Ogólnie wynik wypaczony mocno.

 

Póki co właśnie ustaliliśmy, że wcale nie wypaczony, bo zarówno karny był słuszny, jak i spalony Ronaldo poprawnie odgwizdany.

 

 

W rewanzu licze na 3-0 choc cos czuje ze zegnamy sie z LM. Wstyd.

 

Stawiałbym na Real, ale szansa dla Wolfsburga jednak jest. Gol gości mocno namiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karny nie był słuszny nie wiem skad bierzesz takie informacje. 

 

"Dwie minuty później Włoch znów musiał mocno wytężyć wzrok i tym razem popełnił błąd. Gareth Bale wbiegł w pole karne, gdzie został sfaulowany przez Luiza Gustavo i Los Blancos należała się oczywista jedenastka.
 
Na kolejną kontrowersyjną sytuację trzeba było poczekać do 17. minuty i znów włoski arbiter popełnił błąd, który okazał się kluczowy dla losów spotkania. André Schürrle zahaczył o nogę Casmiero, a nie odwrotnie, ale Rocchi podyktował rzut karny dla gospodarzy. Guerrero uważa, że nie ma tutaj mowy o jedenastce."
 
Wynik jest wypaczony chyba ze nie widzisz roznicy miedzy 2-0, a 1-1
 
Edytowane przez Fudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rafa Guerrero, który przez czternaście sezonów był arbitrem w Primera División, a dziś jest ekspertem Marki, przeanalizował najbardziej kontrowersyjne starcia z wczorajszego meczu Realu z Wolfsburgiem. Były sędzia uważa, że Gianluca Rocchi ma za sobą bardzo słabe zawody"

 

Skoro po obejrzeniu tylu powtorek dalej uważasz ze Casemiro faulowal to ja tu koncze. Co (nie)dziwne fan Barcelony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale:

 

"Rafa Guerrero, który przez czternaście sezonów był arbitrem w Primera División, a dziś jest ekspertem Marki, przeanalizował najbardziej kontrowersyjne starcia z wczorajszego meczu Realu z Wolfsburgiem. Były sędzia uważa, że Gianluca Rocchi ma za sobą bardzo słabe zawody"

Skoro po obejrzeniu tylu powtorek dalej uważasz ze Casemiro faulowal to ja tu koncze. Co (nie)dziwne fan Barcelony.

 

Ekspert Marki jako autorytet?!?! To tak jakby kibice Barcy dawali same info z MD.

 

Dalej:

 

Spalony czy nie? No był, nawet twoja strona tak podaje:

 

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=65868

 

Minimalny ale był, chorągiewka poszła na czuja, ale sędzia się nie pomylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sa, po meczu Barcelony sam twierdzilem, ze Busi i Suarez nie powinni tamtego meczu dokonczyc, jezeli Torres wylecial za takie faule...w tym wypadku tez uwazam ze naginasz rzeczywistosc, bo karny to nie bramka, a sedzia czy nie sedzia to jedno, ale nie jest to collina czy inny sedzia a pracownik Marci eiec tutaj bym zluzowal bo to nigdy nie bedzie obiektywna opinia na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.