Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

LvG mnie zadziwia negatywnie. Pamiętam jak gościu prowadził Bayern. W CL można powiedzieć, że jechał na farcie (do finału?) ale ogólnie to team grał fajny, otwarty futbol, miły dla oka i efektywny. LvG miał swoje pomysły, pozornie szalone, które działały (van Buyten na ataku w newralgicznych momentach :grin: ). W dodatku jak zwykle świetnie wprowadził młodzież i Bayern obok Barcy miał chyba najwięcej wychowanków w składzie patrząc na topowe ligi (dopiero Guardiola to spierdzielił).

 

Nie odbieram wkładu w sukcesy (wygrana CL) Juppowi Heynckesowi ale po LvG dostał świetny materiał do pracy (który zostawił Pepowi, a ten... to spierdzilił :onthego:  ).

 

Co LvG robi w Man. United to nie rozumiem. Starość? Siedzi jakiś niemrawy (nie liczę jego teatralnego upadku :panda: ). Gdzie ta charyzma i pewność siebie? Team gra nudno i bez pomysłu, czasami głupio, a Holender nie umie tego ogarnąć. Jak nie on.

 

To na pewno ten sam koleś?

 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie byłaby to największa sensacja w futbolu od lat, porównywalna chyba tylko że zdobyciem ME przez Greków.

No co Ty, Tomasz Hajto podczas transmisji Bayern vs Mainz powiedział, że jak Mainz skończy sezon w TOP3 to będzie to większa sensacja i wydarzenie niż mistrzostwo Leicester.

Tak mniej więcej wyglądała moja mina jak to usłyszałem, po czym posłałem soczystą wiązankę w kierunku tego "eksperta".

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny Real raczej ma małe szanse z Bayernem. Ja bym chętnie zobaczył City vs Real i Barca vs Bayern. :smile:

 

Szkoda Juventusu, ale tą drugą bramkę, to głupio stracili. To już była 90min, a Muller był puściutki w polu karnym - no tak to nie może wyglądać. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny Real raczej ma małe szanse z Bayernem. Ja bym chętnie zobaczył City vs Real i Barca vs Bayern. :smile:

 

Szkoda Juventusu, ale tą drugą bramkę, to głupio stracili. To już była 90min, a Muller był puściutki w polu karnym - no tak to nie może wyglądać. 

takie mecze to wolałbym w półfinale zobaczyć bo Wolfsburg  czy Benfica to nie ta liga

 

na barce w formie to Bayern tez jest za slaby choć wszystko się jeszcze może zmienić  

 

 

 

Bayern vs  MCITY

Barcelona vs Benfica 

Real vs Atletico

PSG -Wolfsburg

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, że Wolfsburg czy Benfica to nie ta liga, ale ja tam juz tak mam, że zawsze sobie życzę jakieś mocne pary.

A te pary jakie podałeś nie są złe, zrobiłbym tylko taką małą zmianę, że zamieniłbym miejscami Real z Bayernem.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.