Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

A co ma to do tego ze wygrali 3 na 10 meczów ;) Pisałeś o nim jako bezjajecznym i obsranym trenerze, który zawsze zawodzi gdy jest gra o coś, ze od razu panikuje i ze wiesz bo oglądasz Pogoń i w sumie się cieszysz ze odszedł do Legii, niechże tam teraz daje dupy xD 

ale pitolisz, ponadto chyba Ci się forum z mesendżerem myli, kogo obchodzi moje zdanie o nim

pisałem jedynie, że regularnie zawodził na finiszach sezonów, liczyłem oczywiście, że mu się nie powiedzie po tym w jakim stylu odchodził, no ale ciężko go teraz nie doceniać 

i japa tam folksdojczu, idź lepiej po Drawsku w koszulce legły spacerować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale pitolisz, ponadto chyba Ci się forum z mesendżerem myli, kogo obchodzi moje zdanie o nim

pisałem jedynie, że regularnie zawodził na finiszach sezonów, liczyłem oczywiście, że mu się nie powiedzie po tym w jakim stylu odchodził, no ale ciężko go teraz nie doceniać 

i japa tam folksdojczu, idź lepiej po Drawsku w koszulce legły spacerować

xD 

ja w koszulce Legii to i po Poznaniu spacerowałem (wprawdzie w nocy, najebany i jakieś 400 metrów łącznie ale jednak!) wiec japa tam i podziwiaj Muciego, bo takiego gracza to w Szczecinie możecie tylko na canal plus oglądać! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Stad właśnie dziwi mnie ten komentarz, ze Kosta już długo nie zostanie w Polsce, bo przerasta ligę

nie jest tajemnicą, że jego marzeniem jest Bundesliga, ciężko o lepsze okno wystawowe jak takie mecze, więc na Twoim miejscu bym się już martwił, bo na pewno ma klauzulę odejścia i znowu będziecie do Magiery dzwonić

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

xD 

ja w koszulce Legii to i po Poznaniu spacerowałem (wprawdzie w nocy, najebany i jakieś 400 metrów łącznie ale jednak!) wiec japa tam i podziwiaj Muciego, bo takiego gracza to w Szczecinie możecie tylko na canal plus oglądać! 

w dzień też paradiowałeś jak grałeś w kosza, ale najebany byłeś i możesz nie pamiętać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie jest tajemnicą, że jego marzeniem jest Bundesliga, ciężko o lepsze okno wystawowe jak takie mecze, więc na Twoim miejscu bym się już martwił, bo na pewno ma klauzulę odejścia i znowu będziecie do Magiery dzwonić

w dzień też paradiowałeś jak grałeś w kosza, ale najebany byłeś i możesz nie pamiętać

Zobaczymy, jakby miał odchodzić z Legii to do lepszego klubu na pewno, a nie wiem czy w Bundeslidze aż tak wiele z tych klubów top8 będzie chciało zmieniać trenera, bo wątpię by wolał isc do jakiegoś beniaminka czy drużyny walczącej o utrzymanie, czas pokaże ;) 

Póki co śmieszny sie, ze odbudował Legie, a może nawet i zbudował najlepiej grająca Legie od czasów Berga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

bo wątpię by wolał isc do jakiegoś beniaminka czy drużyny walczącej o utrzymanie, czas pokaże

bez jaj, to nie aż taki case aby mógł kręcić nosem i wybierać z klubów top8, w Pogoni mówiło się, że ponoć byłby gotów iść do solidniaka 2 Bundes, teraz na pewno jest szansa na coś więcej, ale bez przesady z tymi aspiracjami, zobaczymy w ogóle jakie to będą propozycje, nie za często jakiś trener z eklapy odchodził do solidnego klubu z top5 lig, ale @agresywnychomik pewnie pamięta wszystkich, to nam przypomni ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

bez jaj, to nie aż taki case aby mógł kręcić nosem i wybierać z klubów top8, w Pogoni mówiło się, że ponoć byłby gotów iść do solidniaka 2 Bundes, teraz na pewno jest szansa na coś więcej, ale bez przesady z tymi aspiracjami, zobaczymy w ogóle jakie to będą propozycje, nie za często jakiś trener z eklapy odchodził do solidnego klubu z top5 lig, ale @agresywnychomik pewnie pamięta wszystkich, to nam przypomni ;)

 

U szczytu kariery Smuda poszedł do spadkowicza z 2. Bundesligi - Jahn Regensburg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

bez jaj, to nie aż taki case aby mógł kręcić nosem i wybierać z klubów top8, w Pogoni mówiło się, że ponoć byłby gotów iść do solidniaka 2 Bundes, teraz na pewno jest szansa na coś więcej, ale bez przesady z tymi aspiracjami, zobaczymy w ogóle jakie to będą propozycje, nie za często jakiś trener z eklapy odchodził do solidnego klubu z top5 lig, ale @agresywnychomik pewnie pamięta wszystkich, to nam przypomni ;)

 

Odlewobiodrujsmoka się odemnie. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2023 o 17:59, kuba2419 napisał(a):

Alonso po całym okresie przygotowawczym jak odmienił Leverkusen ❤️ oby jego następnym przystankiem był Madryt 🤞 do tego Victor Bonifsce w jakim gazie na początku sezonu 😬

Wg Marki Xabi Alonso trenerem Królewskich od sezonu 24/25.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, P_M napisał(a):

Sąsiadka dla nich pracuje, zasadniczo to u Elżbiety., Tam we firmie o Januszu nikt dobrego słowa nie powie , ale profesorowa za to podobno świetna szefowa i młody Jerry tak samo bardzo miły gostek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.