Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Wy chyba nie macie pojęcia co się ostatnio dzieje na holenderskich stadionach. Te wszystkie polskie Teddy Boys to teraz przy holenderskich chuliganach grzeczni chłopcy. 

 

Widzę tutaj heheszki jakiś zakompleksionych januszy z Lecha, Lechii i innych Jagiellonii, bo można dowalić Legii. 

Tam byli przecież w tym całym dniu dyskryminowani polscy obywatele nie mający nic wspólnego z piłką nożną. Za ten skandal Holenderski Ambasador powinien być wypierdolony z Polski natychmiast. 

A Ty masz jakieś informacje z pierwszej ręki o scenie kibicowskiej w Pl i Holandii? Lub o zdarzeniach z wczoraj?

Dawaj śmiało. Wiesz może czy na sektorze gości była sama Legia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

mają tam pewnie od ciula kamer, a nic konkretnego nie ma poza powtarzaniem w kółko, że typek 1,50 złamał rękę jakiemuś chamowi

Ja nie mam pojecia co się stalo, podobnie kazdy z nas.

Ja bym tak tylko nie zakladal od kopa ze zla byla Policja (holenderska, polska czy tam san escobarska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

słowa Pani Prezydent Alkmaar Tobie nie wystarczą?

A co takiego powiedziala? 

Wiesz czy mieli jakis uklad z wladzami Legi odnosnie kibicow i czy zostalo to przez obie strony wypelnione? Ja nie wiem.

Kobieta idzie na zwarcie, wiec albo jest bezdennie glupia i bezczelna albo ma mocne karty.

Ja sie wstrzymuje od wspierania/potępienia jednej lub drugiej strony do momemtu ujawnienia jakis wiekszych faktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Kobieta idzie na zwarcie, wiec albo jest bezdennie glupia i bezczelna albo ma mocne karty.

Te zwarcie to póki co tylko słowa i to jak widać mocno nacechowane skandaliczną niechęcią do Polaków. Film z Mioduskim latał po sieci pewnie 10 minut od zdarzenia, a przez 20 godzin nie ma dowodów na rzekome pobicie ochroniarza przez piłkarzy. Jak na moje to ktoś mocno uwierzył w tą wersje o ataku dzikusów na Alkmaar, zmobilizował do tego niewspółmierne wielkie oddziały prewencji i żeby to jakoś usprawiedliwić gdy nic kompletne się nie wydarzyło wymyślił sobie taką "sprytną" prowokacje. Ale to zobaczymy, na teraz nic Holendrów nie usprawiedliwia.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

A jakby sie tak okazalo że Holendrzy maja racje?

Ale co? Że na piłkarzy i prezesa wysłali oddział policji wyposażony w pałki i tarcze? Przecież nawet gdyby sprawa wyglądała tylko tak, że jakiś piłkarz dał po twarzy ochroniarzowi to wystarczyłoby 2 policjantów co byś pisali kogo trzeba i tyle. 

Jak Rodman kopnął kamerzystę to SWAT nie wkroczył do hali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Ale co? Że na piłkarzy i prezesa wysłali oddział policji wyposażony w pałki i tarcze? Przecież nawet gdyby sprawa wyglądała tylko tak, że jakiś piłkarz dał po twarzy ochroniarzowi to wystarczyłoby 2 policjantów co byś pisali kogo trzeba i tyle. 

Jak Rodman kopnął kamerzystę to SWAT nie wkroczył do hali. 

Ale co Ci mam napisac?

Moze Pankov wniósł flage z ukrytym piro (na mecz) xD ? Nikt w tym ja nie wie tego. 

Poczekamy zobaczymy.

Strona ktora ma racje powinna drugiej nie poluzowac tylko do konca docisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Strona ktora ma racje powinna drugiej nie poluzowac tylko do konca docisnąć.

rok temu Pogoń dostała grzywnę i zakaz wyjazdowy na mecz pucharowy po tym jak kibice Broendby sami zdemolowali sobie stadion i ganiali Pogoniarzy pod stadionem, wszystko dlatego, że właściciel duńskiego klubu był mocno umocowany w strukturach UEFA, także nie jest wykluczone, że tu będzie coś podobnego, oby nie, najważniejsze, że Mioduski to nie byle cieć i też ma się do kogo zwrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel sporego europejskiego klubu jest jawnie uderzany przez ochronę i policję, zostaje mu wyrzucony telefon, są relacje wielu świadków (tak wszyscy obecni dziennikarze z różnych redakcji się zmówili na jedną wersje wydarzeń - z pewnością tak było, jasne) Wyobrażacie sobie taką sytuację z właścicielem jakiegoś zachodniego klubu i jakie by to miało konsekwencje oczywiście pewnie by się to nie wydarzyło bo w Holandii np. Niemców nie traktuje się jak ludzi gorszej kategorii.

Nie wiem jak jako Polak można próbować bronić tej sytuacji.Mioduski czy dziennikarze albo polacy mieszkający w Alkmaar może pobili kogoś? 

Zresztą to nie pierwsze zajęcia z udziałem AZ.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szabla napisał(a):

Z ostatnich chocby Feyenoord w loży VIP Atleticu. 

https://sport.tvp.pl/66584212/pko-ekstraklasa-skandal-po-ligowym-klasyku-kibice-legii-warszawa-wtargneli-na-sektor-vip-wideo/amp

Nie chodzi o to, aby się licytować. Po prostu nie zgadzam się że stwierdzeniem, że TB to popierdolki, a w Holandii to są kibole. Ogólnie wszędzie wygląda to podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.