Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja nie wiem o czym myslales xD Mozemy warunki zacieśnić do ligi greckiej w ostatnim 20leciu wtedy nie mam nic do dodania wychodzi na Twoje.

Nie, Kasperczak akurat dłużej popracował w Grecji, sezon wcześniej :)

Ale też już całkiem poważnie mówiąc, w takiej greckiej lidze to poza dobrze funkcjonującym w tamtych latach Olympiakosem, musiały być niezłe jaja. I ciekawe ilu trenerów tak na parę miesięcy się tam przewinęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Do reszty rewelacji odniose się potem, ale już wiadomo, że Probierz ma kontrakt tylko do końca eliminacji/Euro, wiadomo dlaczego taka opcja była dla Kuleszy wygodniejsza i pewnie była decydująca

 

Nie tylko pismaków, gość generalnie nie jest lubiany/ceniony

Probierz ma przecież kontrakt do końca eliminacji MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"Chciałem kupić wynik tego meczu bezpośrednio z piłkarzami Górnika" - czytamy. "Działania te podjąłem 3-4 dni przed meczem. Najpierw zadzwoniłem do Probierza. Przedstawiłem się, spytałem, czy możemy porozmawiać o jego pomocy dla mojej drużyny w tym meczu. Mówiłem trochę na okrągło, ale on się domyślił, o co chodzi. Probierz powiedział, że on nie będzie grał w tym meczu i musi to załatwić z zawodnikami, którzy będą grali i się tego podjął" - kontynuował.

Panek relacjonuje na podstawie zeznań, że Dziurowicz umówił się z Probierzem na 60 tys. zł. "Probierz powiedział, że rozmawiał i wtajemniczył w ten układ piłkarzy: Lekkiego, Kompałę i Wiśniewskiego. Ja przystałem na tę kwotę" - twierdził ówczesny prezes GKS Katowice. Pieniądze miały zostać przekazane w torbie z odżywkami. Kierownik drużyny miał być nieświadomy, co znajduje się w przesyłce, która trafiła do rąk Kompały. GKS Katowice wygrał na wyjeździe 3:1, mimo że jeden z jego zawodników otrzymał czerwoną kartkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie CV miał Adam Nawałka nazywany przez wielu trenerem ostatniego 30-lecia?

Żeby nie było, ja byłem całkiem sporym fanem zatrudnienia Nawałki, bo Górnik Zabrze grał bardzo fajną piłkę pod jego batutą, a że wtedy mocno siedziałem w polskiej lidze to też pamiętam, że słabe wiosny Górnika podobno narzekały z nacisków zarządu Górnika, by przypadkiem nie awansować do pucharów, bo biedny Górnik nie byłoby nawet stać na przykładową wycieczkę do Kazachstanu. Takie wtedy plotki chodziły.

Także ja akurat #TeamProbierz, bo jego warsztat trenerski to spokojnie półka wyżej niż Michniewicz.

Ładnie sobie Legia poczyna z Aston Villą. 

Pamiętacie jak Michniewicz wygrał z Leicester i jaka to była obrona Częstochowy?

Ten mecz to niebo, a ziemia.

6 godzin temu, Hoolifan napisał(a):

Dla mnie sytuacja jest prosta - najświeższa wycena umiejętności trenerskich Probierza, została dokonana w momencie podpisania przez niego kontraktu z Termalicą.

To poczytaj jak wygląda kariera Michniewicza w Termalice, skoro to dla Ciebie wyznacznik :)

Gość warszawską Legię zostawił w strefie spadkowej, a podejrzewam że jakby został to jeszcze spuściłby ją z ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

A jakie CV miał Adam Nawałka nazywany przez wielu trenerem ostatniego 30-lecia?

Boniek dziś słusznie zauważył, że nie tylko Nawałka ale i Górski, Kulesza czy Gmoch nie mieli nawet porównywalnych osiągnięć, a do tego byli starsi od Probierza. Wszyscy oni osiągali potem znakomite rezultaty z kadrą. 

56 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

To poczytaj jak wygląda kariera Michniewicza w Termalice, skoro to dla Ciebie wyznacznik

Te przykłady można mnożyć.

Skorża w Lechu gdy miał króla strzelców Robaka zostawia ich w strefie spadkowej, z hukiem wyjebany z Pogoni skonfliktowany z całą drużyną, dziś faworyt kibiców, a jak uciekał na Bliski Wschód to nikt nawet nie płakał.

Nawałka w Lechu totalna kompromitacja, wręcz ośmieszenie się praktykami, które starał się wprowadzać.

Brzęczek za to z najgorszym CV dwa razy przynajmniej trudniejszą grupę przeszedł z palcem w dupie pomimo pocisków zewsząd w jego stronę.

Lubimy się zapetlać w hejcie na każdego zapominając w jakiej dupie jesteśmy od zawsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorża Legię też opuszczał w fatalnym stylu.

Gdyby nie fakt, że podpisał kontrakt w Japonii to by pies z kulawą nogą o Nim nie wspomniał w kontekście reprezentacji.

@LeweBiodroSmoka

Stara przyjaźń nie rdzewieje.

Runjaic prowadzi Legię do zwycięstwa, a dawny paprykarz Kozulj daje wygraną Zrinjski nad AZ Alkmaar.

Teraz tylko ogrywać Bośniaków i cytując Bolo Łącznika "To my możemy teraz wszystko!" ;)

Ogólnie najbardziej imponujący moment meczu? 

Legia po strzeleniu gola na 3-2 gra sobie w dziadka z Aston Villą. Kiedy polski klub, reprezentacja tak grała przy korzystnym wyniku z dużo lepszym na papierze zespole?

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Boniek dziś słusznie zauważył, że nie tylko Nawałka ale i Górski, Kulesza czy Gmoch nie mieli nawet porównywalnych osiągnięć, a do tego byli starsi od Probierza. Wszyscy oni osiągali potem znakomite rezultaty z kadrą. 

Te przykłady można mnożyć.

Skorża w Lechu gdy miał króla strzelców Robaka zostawia ich w strefie spadkowej, z hukiem wyjebany z Pogoni skonfliktowany z całą drużyną, dziś faworyt kibiców, a jak uciekał na Bliski Wschód to nikt nawet nie płakał.

Nawałka w Lechu totalna kompromitacja, wręcz ośmieszenie się praktykami, które starał się wprowadzać.

Brzęczek za to z najgorszym CV dwa razy przynajmniej trudniejszą grupę przeszedł z palcem w dupie pomimo pocisków zewsząd w jego stronę.

Lubimy się zapetlać w hejcie na każdego zapominając w jakiej dupie jesteśmy od zawsze.

 

Ty jestes jakas rodzina Probierza czy o co chodzi xD

Brawo Legia nie wierze w to co pisze ale wole ogladac LW niz reprezentacje.

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Gdyby nie fakt, że podpisał kontrakt w Japonii to by pies z kulawą nogą o Nim nie wspomniał w kontekście reprezentacji.

Nie no, wtedy to po mistrzostwie z Lechem odchodził 

co do Kosty to Szczecin jest podzielony, ale nie ma co gadać, w Warszawie robi coś wielkiego do tej pory

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Ty jestes jakas rodzina Probierza czy o co chodzi xD

chce dać chłopowi pracować i ufam, że się tej robocie poświęci 

a Was oszukał na wnuczka czy o co chodzi?

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Brawo Legia nie wierze w to co pisze ale wole ogladac LW niz reprezentacje.

 akurat to dobrze chyba pamiętam, że totalnie nie wierzyłeś w Legię i resztę drużyn przed startem pucharów? może podobnie będzie z Głarduolo, chyba się nie obrazisz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nie no, wtedy to po mistrzostwie z Lechem odchodził 

co do Kosty to Szczecin jest podzielony, ale nie ma co gadać, w Warszawie robi coś wielkiego do tej pory

chce dać chłopowi pracować i ufam, że się tej robocie poświęci 

a Was oszukał na wnuczka czy o co chodzi?

Sledzilismy chcac - niechcac jego kariere, wypowiedzi, zachowania, zmysl taktyczny etc.

Ja rozumiem ze laik jak Ty moze go nie znac, kojarzyc z doniczki, przypierdalania sie do Berga, sukcesow w Wisle czy Lechi, lub mega dziwnego zachowania pod koniec w Cracovii...

Prace dostal po znajomosci a nie ze wzgledu na to co oferuje, takie sa fakty plus prawdopodobnie jego ziomek nas uraczyl Michalem na ponad 2 lata.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Brawo Legia nie wierze w to co pisze ale wole ogladac LW niz reprezentacje.

Już pomijając wyniki, Legia ostatni raz tak dobrze wygląda jak grał tam najlepszy obcokrajowiec w historii Ekstraklasy czołg Ofoe, wciąż mocny Radovic i Prijovic w prime time. Dojrzałość gry jak na polskie warunki niespotykana.

Polaków tak grających to mieliśmy ostatnio niestety za Sousy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Sledzilismy chcac - niechcac jego kariere, wypowiedzi, zachowania, zmysl taktyczny etc.

Ja rozumiem ze laik jak Ty moze go nie znac, kojarzyc z doniczki, przypierdalania sie do Berga, sukcesow w Wisle czy Lechi, lub mega dziwnego zachowania pod koniec w Cracovii...

Prace dostal po znajomosci a nie ze wzgledu na to co oferuje, takie sa fakty plus prawdopodobnie jego ziomek nas uraczyl Michalem na ponad 2 lata.

Pozdro.

spoko, nie nakręcaj się tak, czujesz się urażony czymś? 

 

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

obcokrajowiec w historii Ekstraklasy czołg Ofoe

nie no, Uche lepsiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.