Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki z Białegostoku przejęli w rok polski futbol xd 

krótkoterminowo ten wybór może się nawet okazać trafiony, w sensie Probierz jak przystało na polską myśl szkoleniowa, zastosuje pewnie najprostsze rozwiązania, które nawet kadrowicze zrozumieją. A później to wiadomo, jakieś Mołdawie czy Albanie będą regularne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, matek napisał(a):

Powinni zaproponować Papszunowi U-21. Niech rozwija młodych, więcej czasu na pracę nad składem, tak jak lubi.

W sytuacji, kiedy Probierz dostał pierwszą reprezentację, to Papszun do U21, to niegłupi pomysł. Poznałby zawodników. A jak coś zbudowaalby z U21, to miałby podstawy i fundamenty pod przyszła reprezentację, gdyby doszło do zmiany i znowu był mocnym kandydatem na selekcjonera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Dokladanie tej reprezentacji konfliktowego trenera, ktory wylecial z kazdego klubu w ktorym byl to tak chyba srednio najlepszy wybor.

akurat Probierz - jak na polskie warunki -potrafił pracować w jednym klubie bardzo długo, a to, że dwa razy była to Jaga Kuleszy, to już inna kwestia

 

13 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Ponawiam pytanie skad wziales ze mi Czeslaw nie przeszkadzal?

nie wiem co się tak domagasz sprawiedliwości, skoro całą kadencję Kuleszy nie zdążyłeś się przyzwyczaić do tego, że to jego prywatny folwark i robi sobie to co chce przy nutach Disco Polo, to nominacja Probierza jest po prostu oczywista i nie ma co się obrażać, bo akurat przy takim Santosie to Probierz przynajmniej gwarantuje bardzo solidne podejście do obowiązków jak i rozeznanie w rodzimym futbolu

jak na moje Papszun postawił bardzo kosztowne warunki jeśli chodzi o sztab i organizacje zgrupowań, na pewno też nie chciał się zgodzić na kontrakt krótszy niż do końca eliminacji MŚ

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

akurat Probierz - jak na polskie warunki -potrafił pracować w jednym klubie bardzo długo, a to, że dwa razy była to Jaga Kuleszy, to już inna kwestia

 

nie wiem co się tak domagasz sprawiedliwości, skoro całą kadencję Kuleszy nie zdążyłeś się przyzwyczaić do tego, że to jego prywatny folwark i robi sobie to co chce przy nutach Disco Polo, to nominacja Probierza jest po prostu oczywista i nie ma co się obrażać, bo akurat przy takim Santosie to Probierz przynajmniej gwarantuje bardzo solidne podejście do obowiązków jak i rozeznanie w rodzimym futbolu

jak na moje Papszun postawił bardzo kosztowne warunki jeśli chodzi o sztab i organizacje zgrupowań, na pewno też nie chciał się zgodzić na kontrakt krótszy niż do końca eliminacji MŚ

Jakiej sprawiedliwosci? O czym Ty piszesz?

Ponawiam pytanie skad wywnioskowales ze mi Czeslaw nie przeszkadzal? 

Najsmjeszniejsze jest to ze do tego Euro ciagle mozna bez problemu awansowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kirylow napisał(a):

Może w końcu Dudek pojedzie na mundial.

 

Wrażenia złego nie zrobił na konferencji, ale trochę było to jak z popularnego mema z dresiarzem: wszystko dobrze jest, jest dobrze, dobry przekaz leci. Wszystko chłopaki dobrze robią.

Akurat wrażenie potrafi zrobić dobre. Gadane ma. Tylko po bardzo dobrym początku kariery potem wyniki notował coraz bardziej przeciętne. Kolega, którego kiedyś prowadził w Widzewie mówił, że konkretny gość, profesjonalista, tylko trochę apodyktyczny. Może to i dobrze po tym, jak nam się szatnia rozeszła. Czy tam Lewy za dużo wchodził w nie swoje kompetencje.

3 godziny temu, Kirylow napisał(a):

Może w końcu Dudek pojedzie na mundial.

 

Wrażenia złego nie zrobił na konferencji, ale trochę było to jak z popularnego mema z dresiarzem: wszystko dobrze jest, jest dobrze, dobry przekaz leci. Wszystko chłopaki dobrze robią.

Akurat wrażenie potrafi zrobić dobre. Gadane ma. Tylko po bardzo dobrym początku kariery potem wyniki notował coraz bardziej przeciętne. Kolega, którego kiedyś prowadził w Widzewie mówił, że konkretny gość, profesjonalista, tylko trochę apodyktyczny. Może to i dobrze po tym, jak nam się szatnia rozeszła. Czy tam Lewy za dużo wchodził w nie swoje kompetencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ponawiam pytanie skad wywnioskowales ze mi Czeslaw nie przeszkadzal?

Chodziło jedynie o to, że miałeś wiele okazji by się na tą kadrę/PZPN obrazić, a wybrałeś sobie akurat moment wyboru Probierza, dla mnie jest to dziwne i tyle, Probierz jest jaki jest, ale na tle poprzednich wyborów wydaje się i tak najlepszy, bo nie jest w nic umoczony i  na pewno poświęci się tej pracy w 120%, już nawet zapowiedział, że jutro leci do Włoch oglądać mecze Polaków, czyli na oko w tydzień obejrzy więcej spotkań poza Polską niż Santos przez całą kadencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Chodziło jedynie o to, że miałeś wiele okazji by się na tą kadrę/PZPN obrazić, a wybrałeś sobie akurat moment wyboru Probierza, dla mnie jest to dziwne i tyle, Probierz jest jaki jest, ale na tle poprzednich wyborów wydaje się i tak najlepszy, bo nie jest w nic umoczony i  na pewno poświęci się tej pracy w 120%, już nawet zapowiedział, że jutro leci do Włoch oglądać mecze Polaków, czyli na oko w tydzień obejrzy więcej spotkań poza Polską niż Santos przez całą kadencje

Czyli przyznajesz ze nie ogarniales mojego stosunku do Czesia i totalnie z dupy zawyrokowales ze mi nie przeszkadzal?

Poczytaj forum Cracovii oni sie z nim meczyli chwilke xD.

Probierz to najgorszy mozliwy wybór. Nie tylko betonuje uklad ale przede wszystkim to kawal *uca i slaby trener.

Powtarzam, najsmieszniejsze ze do tego Euro mozna ciagle na luzie awansowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Czyli przyznajesz ze nie ogarniales mojego stosunku do Czesia i totalnie z dupy zawyrokowales ze mi nie przeszkadzal?

Wybacz Stary, ale po pierwsze nie zrozumiałeś kontekstu tej wypowiedzi, a po drugie chyba masz mylne pojęcie co do tego, że każdy powinien pamiętać kto co kiedyś pisał. Natomiast bardzo się cieszę, że miałeś taki stosunek do Czesława, sam go tu roastowałem mocno, aż mi się w pewnym momencie chyba przegrzała lampka, także szanuje jak coś. 

10 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Poczytaj forum Cracovii oni sie z nim meczyli chwilke xD.

Aha, nie no jednak dzięki. 

11 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Probierz to najgorszy mozliwy wybór. Nie tylko betonuje uklad ale przede wszystkim to kawal *uca i slaby trener.

To cytat z forum Cracovii, jesteś jej kibicem? Puchar Polski im wywalczył, zapewnie długo nie powąchają takiego sukcesu, zresztą z Jagą też odnosił spektakularne rezultaty będą minuty nawet od mistrzostwa, słabi trenerzy takich rzeczy nie robią. 

Z tym kawałem c***a, to chyba sobie jednak dopowiadasz na bazie pojedynczych wypowiedzi, MP jest w środowisku lubiany i szanowany, a że czasem zdarzyło mu się odkleić w wywiadach, to wybacz, ale to żaden wyznacznik. 

Żeby nie było - ja też wolałem Papszuna, ten wybór to chęć posiadania kontroli nad wydarzeniami i chwytanie się brzytwy, bo jeśli nie wypali to będzie to koniec tej prezesury. Do Kuleszy można mieć pretensje, ale Probierza rozliczać należy po wynikach, on nie jest tu niczemu winny i należy dać mu kredyt.

23 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Powtarzam, najsmieszniejsze ze do tego Euro mozna ciagle na luzie awansowac.

My na luzie to możemy już co najwyżej w ping-ponga pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

bo nie jest w nic umoczony

juz przeciez wyszlo dzisiaj ze jest

ogolnie tak jak mowilem jak bedzie Kulesza to wracamy do chlania w samolotach i kolesiostwa

no i tak jest

Papszuna pewnie sie Kulesza bal ze bedzie mu musial oddac za duzo mocy sprawczej, jest gosciu na topie w swoim zawodzie z obecnych trenerow i go nie bierzemy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.