Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

spoko, nie nakręcaj się tak, czujesz się urażony czymś? 

 

nie no, Uche lepsiejszy

Tak, Kulesza urazil mnie wyborem Probierza.

Sam uwazam Uche za najlepszego obcokrajowca w historii eklapy ale Ofoe gral w niej krocej. Tu trzeba by bylo porownac peaki xD

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Ja biorę Ofoe nad Kalu Uche i Maor Melikson.

On w Legii wyglądał często jakby otaczało go pole siłowe. Rywale wręcz odbijali się od Niego. 

A Uche lewitowal, nie przegrywal glowek.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Ja biorę Ofoe nad Kalu Uche i Maor Melikson.

On w Legii wyglądał często jakby otaczało go pole siłowe. Rywale wręcz odbijali się od Niego. 

Uche jednak dłuższa w Polsce i potwierdzona na Zachodzie kariera, Ofoe na pewno w top3, Melikson fajny nieoczywisty typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą mieliśmy grać w ATF Polska Ekstraklasa.

Kiedyś oglądałem nawet meczu z klubu kibica Górnik Łęczna - Polonia Bytom, także bym był pierwszy na liście chętnych! ;)

 

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Uche jednak dłuższa w Polsce i potwierdzona na Zachodzie kariera

ja liczę tylko peak i impact na to co pokazali u Nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Tak, Kulesza urazil mnie wyborem Probierza

To nie wyżywaj się na mnie z łaski swojej, ja też widziałem te wszystkie odpały, ale jak pisałem wcześniej to nie jest świadectwo tego, że w kadrze się nie sprawdzi i że z tych zachowań nie wyciągnął wniosków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

To nie wyżywaj się na mnie z łaski swojej, ja też widziałem te wszystkie odpały, ale jak pisałem wcześniej to nie jest świadectwo tego, że w kadrze się nie sprawdzi i że z tych zachowań nie wyciągnął wniosków. 

Ja sie nie wyzywam, stwierdziles nieprawde odnosnie moich preferencji i staralem sie to wyjasnic, a ze strzeliles kilka kolejnych glupot po drodze to juz naprawde nie jest moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Ja sie nie wyzywam, stwierdziles nieprawde odnosnie moich preferencji

Ty tak na serio? 

co do głupot to szybko się przekonamy kto miał rację, jestem w c***owej pozycji bez marginesu błędu, ale przyznam rację, że się myliłem, co do pitolenia głupot to sobie przypomnij co pisałeś o szansach polskich klubów w pucharach i miło, że teraz się jarasz, ale nie zgrywaj wyroczni w innych tematach, nikt nie wie co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Ty tak na serio? 

co do głupot to szybko się przekonamy kto miał rację, jestem w c***owej pozycji bez marginesu błędu, ale przyznam rację, że się myliłem, co do pitolenia głupot to sobie przypomnij co pisałeś o szansach polskich klubów w pucharach i miło, że teraz się jarasz, ale nie zgrywaj wyroczni w innych tematach, nikt nie wie co będzie

Nie zgrywam zadnej wyroczni.

Od poczatku pisalem ze naszym maksem sa 2 kluby - obstawialem Rakow i Lecha.

Legia (a szczegolnie to jak sie prezentuje) jest miłym zaskoczeniem poniewaz w nich nie wierzylem.

Edit:

Tak samo Probierz ciagle moze awansowac, czy to zmieni jak go postrzegam?

Nie.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

A jakie CV miał Adam Nawałka nazywany przez wielu trenerem ostatniego 30-lecia?

Żeby nie było, ja byłem całkiem sporym fanem zatrudnienia Nawałki, bo Górnik Zabrze grał bardzo fajną piłkę pod jego batutą, a że wtedy mocno siedziałem w polskiej lidze to też pamiętam, że słabe wiosny Górnika podobno narzekały z nacisków zarządu Górnika, by przypadkiem nie awansować do pucharów, bo biedny Górnik nie byłoby nawet stać na przykładową wycieczkę do Kazachstanu. Takie wtedy plotki chodziły.

Także ja akurat #TeamProbierz, bo jego warsztat trenerski to spokojnie półka wyżej niż Michniewicz.

Nawałka? Dużo słabsze, natomiast:

1. Moim celem było jedynie obalenie tezy głoszącej, że Probierz ma w skali naszej ligi mocne CV, bo to nie jest prawdą. Jeżeli to ma być argument przemawiający za zatrudnieniem go na stanowisku selekcjonera, to jest to argument wyjątkowo słaby.

2. Wybór Nawałki był dość absurdalny i gdyby doszło do niego dzisiaj, to z pewnością również byłbym w gronie jego krytyków. Oczywiście czasami zdarza się, że takie niekonwencjonalne decyzje okazują się trafionymi, natomiast ja zaliczam się raczej do osób, które ryzyko wolą minimalizować i dokonywać dokładnej analizy w przypadku tak istotnych ruchów. Dodatkowo ja na pewno nie oceniam Nawałki tak pozytywnie jak większość kibiców naszej reprezentacji i nawet o to Euro miałem do niego poważne zarzuty. Okej, zanotował historyczny dla nas wynik, ale skoro modne stało się ostatnio mówienie o stylu, to warto przypomnieć jak wtedy graliśmy. 

3. Nie wiem na czym opierasz swoją tezę o wyższości warsztatu trenerskiego Probierza nad warsztatem Michniewicza, ale ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Problem Michniewicza nie leży w braku wiedzy czy umiejętności, ale w jego charakterze, który po jakimś czasie zawsze daje o sobie znać. Nie, żeby Probierz ze swoją oblężoną twierdzą był w tym względzie szczególnie lepszy :)

2 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

To poczytaj jak wygląda kariera Michniewicza w Termalice, skoro to dla Ciebie wyznacznik :)

Gość warszawską Legię zostawił w strefie spadkowej, a podejrzewam że jakby został to jeszcze spuściłby ją z ligi.

Dla mnie okoliczności zatrudnienia Michniewicza w Niecieczy =/= okolicznościom zatrudnienia Probierza w Niecieczy, a karier obu panów nie ma co porównywać, bo jeden fuchę wziął i zrobił z Termalicą niezły wynik, a drugi się jedynie ośmieszył.

Co do spuszczenia Legii z ligi, to to jest temat na dłuższy komentarz, którego trochę nie chce mi się pisać, bo na ten temat pracy Michniewicza w Warszawie już się tutaj wypowiadałem, także tylko bym się powtarzał. Może odkopię gdzieś ten post i wrzucę go tutaj później, bo też nie chcę tak zostawiać tego zupełnie bez odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Skorża w Lechu gdy miał króla strzelców Robaka zostawia ich w strefie spadkowej, z hukiem wyjebany z Pogoni skonfliktowany z całą drużyną, dziś faworyt kibiców, a jak uciekał na Bliski Wschód to nikt nawet nie płakał.

Nawałka w Lechu totalna kompromitacja, wręcz ośmieszenie się praktykami, które starał się wprowadzać.

Brzęczek za to z najgorszym CV dwa razy przynajmniej trudniejszą grupę przeszedł z palcem w dupie pomimo pocisków zewsząd w jego stronę.

Lubimy się zapetlać w hejcie na każdego zapominając w jakiej dupie jesteśmy od zawsze.

Ja hejtuję głównie dlatego, że miałem swojego kandydata, którego Kulesza w styczniu niestety nam do kadry nie zatrudnił. Ten ruch ma swoje tragiczne konsekwencje (4 miejsce w grupie), ale ma też mocne strony w postaci tego, że obecnie mogę sobie siedzieć z lapkiem i pisać na klawiaturze "A nie mówiłem" oraz podważać kompetencje takich osób jak Probierz czy nawet Papszun. Sytuacja idealna i niezwykle komfortowa.

PS Dobrze, że Skorży nie wziął, bo ja mu nigdy nie zapomnę przegrania mistrzostwa w sezonie 11/12. Wspomnienie z meczów w LE to jedno, ale to mógł być tak piękny sezon... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

Warto dodać, że ta Barcelona to po 4:0, gdzie przyjechali tylko odbębnić 90 min w meczu o pietruszkę 

Skład meczu i nastawienie Barcelony tego nie oddawało. Dokładnie tego nie pamiętam, ale chyba Barca przegrała jakiś puchar i miało być główne przetarciem przed ligą, a Zieńczuk czy Łobodziński robili większe show niż Henry i Eto. 

Jasne, Wisła miała sporo szczęścia, ale to 1-0 to wciąż historyczna sprawa. 

Godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

 Btw, Aston Villa to top20 czego? :)

Ranking ELO. Masz napisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

i najlepsze, że nie ma w tym przypadku, coś czuję że to ostatni sezon Kosty, oby nie runda

wow, niezle Ci się pozmieniała perspektywa oceny Kosty od naszej majowej rozmowy 🙃

przeproś Koste, ja już przyjąłem przeprosiny ta wypowiedzią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://x.com/FootballReprt/status/1704876009303027733?s=20

Nasz Kamilek znowu się odpalił w dawnym stylu, żona w szoku, że tureccy patole takie rzeczy mogą robić, a zaraz transfer do Niemiec, lol

 

8 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

wow, niezle Ci się pozmieniała perspektywa oceny Kosty od naszej majowej rozmowy 🙃

przeproś Koste, ja już przyjąłem przeprosiny ta wypowiedzią!

w maju wygrał jakieś 3 mecze na ostatnie 10 przez co stracił szansę na dogonienie słabego wtedy Rakowa, więc nie wiem co dziwnego w zmianie podejścia, Ty jakoś mnie nie przepraszałeś za wykłady o tym jak to Nuggets nigdy nic nie wygrajo ;]

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

 

w maju wygrał jakieś 3 mecze na ostatnie 10 przez co stracił szansę na dogonienie słabego wtedy Rakowa, więc nie wiem co dziwnego w zmianie podejścia, Ty jakoś mnie nie przepraszałeś za wykłady o tym jak to Nuggets nigdy nic nie wygrajo ;]

 

 

 

 

 

A co ma to do tego ze wygrali 3 na 10 meczów ;) Pisałeś o nim jako bezjajecznym i obsranym trenerze, który zawsze zawodzi gdy jest gra o coś, ze od razu panikuje i ze wiesz bo oglądasz Pogoń i w sumie się cieszysz ze odszedł do Legii, niechże tam teraz daje dupy xD 

Moja opinia była zgoła inna jeśli pamiętasz, ale to już bolączka januszów futbolowych, ocenianie po wynikach a nie grze :D 

Stad właśnie dziwi mnie ten komentarz, ze Kosta już długo nie zostanie w Polsce, bo przerasta ligę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.